Květen 2013

Co sakra na sebe?!

19. května 2013 v 13:58 | Cherrybumbum |  Z mého života
Každá holka alespoň jednou za nějaký ten pátek zažívá dilema, kdy neví si vzít na sebe. Většinou ale má šajna o tom, kam vlastně jde a jak se tedy podle toho "vyšňořit". Moje čtvrteční dilema bylo celkem vtipný. Řekněme, že víte, že někam jdete, ale nevíte kam, kde budete sedět, jak dlouho tam budete a zkrátka víte akorát o tom, že jdete někam na večeři.

Bohužel, moje módní poradkyně se celý odpoledne neobjevila na Facu, tak jsem si musela poradit sama. A když něco nevím, tak se co - zeptám strejdy Googla. Zadala jsem si google.cz a do vyhledávače jsem pracně vypsala - Co si vzít na sebe na večeři. Bohužel mi zde naskákaly obrázky módních kabátů a kozaček s kožíškem, ve kterých bych uprostřed května asi moc parády neudělala.

A tak jsem si zoufala sedla před skříň a začala vytahovat jednotlivé věci. Během pěti minut se vedle mě začala tvořit hromada věcí, které mě nezaujaly nebo by se mi v nich špatně sedělo na tak dlouhou dobu. Další problém byly boty. Bohužel se mi jich přes zimu pár někam zatoulalo (asi je začaly nosit ty myši, které máme ve sklepě) a tak musím bohužel do té hromady zařadit i super kousky, protože k nim nemám vhodné botky.

A pak... "Hele, tyhle šaty jsem nosila před 8 kily" Vytáhla jsem růžové šaty z Tally Weijl, o kterých jsem už ani nevěděla, že je ještě vůbec mám. "Schválně si je zkusím. Určitě v nich budu vypadat jak cukrová vata, co má za chvíli explodovat". A překvapení dne - šaty mi jsou pořád skvěle. Takže beru pár doplňků, boty na klínu a hurá oslavit moje narozeniny. Opět vše dopadlo dobře.

Osmnáctka na krku

7. května 2013 v 22:40 | Cherrybumbum |  Téma týdne
Už za necelých 14 dní budu moct legálně řídit auto, pít alkohol, kouřit, sledovat porno, hrát automaty, vdát se a navštěvovat kluby přístupné od 18ti let. Za necelých 14 dní budu papírově dospělý člověk, pro rodiče pořád ta malá holčička, která nedávno nastoupila do školy a pro babičku pořád vnučkou, do které nikdy nedostane koprovou omáčku. Nebo ne?