Facebook diary

10. června 2013 v 16:54 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Už podruhé za celkem krátkou chvíli sepisuji článek na téma FACEBOOK. Původně jsem měla psát svůj názor na tuto velmi rozšířenou sociální síť, ale rozhodla jsem se, že raději napíšu jakousi deníčkovou story o tom, jaký má den běžný závislák na této modrobílé droze. Jen pro informaci - můj Facebook je růžový, proto se nedivte, až uvidíte ty zvláštní printy. Mrkající


Neděle, 11:00
Právě jsem se vzbudila po drsné kalbě. Šla jsem hned do kuchyně, vzala jsem si něco malého ke snídani a utíkala hned zkontrolovat Facebook. Během včerejší akce jsem nafotila spoustu monstrózně luxusních foteček, které jsem hned uploadla na Face a samozřejmě jsem nezapomněla označit všechny své kamarádky, které na těch fotkách jsou. Je fajn mít Facebook při ruce i na těchto akcičkách, aspoň můžu sdílet vše zajímavé, co se za celý večer děje. Problém je, že mi pak každý vyčítá, že jsem víc na mobilu než ve středu dění, což nechápu, když ví, jak je pro mě důležité podělit se o své zážitky se svými pokémony.


11:20
Během čekování všech těch lajků a komentíků mi celkem vyhládlo. Bohužel mi ten bílý jogurt nestačil, proto jsem si šla udělat müsli s mlíkem. Než jsem se pustila do jídla, tak jsem rychle vyfotila svou skvělou snídani a vložila jsem fotku na Facebook s titulkem: "Miluji dobré jídlo". Asi za minutku mi napsala Terka: "Dobrou chuť, ty moje pařmenko. :-* :-*

11:45
Asi bych měla provést ranní hygienu a trochu se zkulturnit. Proto jsem napsala status: "Právě si jde vyčistit zoubky a namalovat se." To aby všichni věděli, že zrovna nesedím u počítače a tím pádem hned nemůžu odpovídat na všechny ty zprávy, které mi chodí. Během čištění zubů jsem si pokydala pyžamo, o čemž jsem hned po příchodu na Face napsala status se smutným, ale i se smějícím se smajlem a pak přidala i fotku, jak jsem celá špinavá. Napsala mi Mářa: "Ty moje šmudlinko! :-*", jenom ten blbeček David mi zase napsal, že přidávám jednu dementní fotku za druhou, a že bych měla jít ven dělat něco užitečnýho. Co si myslí? Asi ho zablokuju, abych od něj měla klid.

12:00
Mářa mě vytáhla ven, prý se po tý včerejší párty potřebuje provětrat. Oblékám se teda, znovu se maluju a pak přidávám pár fotek v zrcadle, na kterých Mářu označím, aby věděla, jak mi to bude hrozně slušet.

Dočkala jsem se tolika lajků!! To jsem vážně nečekala! Pak jsem vzala kabelku, mobil a šla ven za Mařenou. Doufám, že na ní nebudu čekat jako vždycky. To mě totiž neskutečně drtí!

12:30
Na sjednané místo jsem přišla o pět minut dřív, proto jsem vzala mobil a napsala jí na zeď: "Kde seš, pipko? :D :D " Ta se zasměje, až to uvidí. Konečně přišla. Daly jsme si procházku přes město, které je liduprázdné. Všichni asi chrápou po sobotní noci, která byla pro mě tááák vzrušující!!! A jak se tak procházíme, dostaly jsme nápad, že bychom mohly jít do pizzerky na pizzu. Jdeme proto do nejbližší pizzerie na náměstí, kde to mám nejraději, protože je tam klid, příjemné prostředí, ale hlavně wifina zdarma, proto se hned připojuji k Facebooku, kam vkládám, že jsem s Mařenou Dvořákou v Pizzerii Italia. Jen ať všichni závidí. Z Facu se ale hned musím odhlásit, Mářa si chce povídat.

14:30
Pizza byla výborná, bohužel jsem si jí nemohla vyfotit - Mařka říkala, že je ujetý fotit si jídlo a smála se mi za to, jak jsem si ráno fotila tu snídani. Blbka, co jí je do toho. Určitě se mi směje proto, že mi psal David ty negativní komentáře, nedávno totiž spolu byli ve fake vztahu. Abyste to chápali, tak Mařena si před 2 týdny dala status: "Dej LIKE a budeme spolu ve FAKE vztahu" a jako první to olajkoval David. Teď je ve fake vztahu s Jirkou, ten to totiž olajkoval jako druhý.

Když šla na záchod, tak jsem si rychle zapla Facebook a všimla jsem si, že Káča vložila na Face tento status:
Proto jsem jí do zpráv rychle napsala 110%, i když se známe teprve od té včerejší párty. To aby věděla, jak moc jsem se s ní bavila a jak moc chci, abysme byly kámošky i nadále. Už jde Mařena, tak to rychle vypínám.

17:00
Právě jsem přišla domu. Máma nadávala, že jsem celej den pryč a že jsem doma nic nepomohla. Nána jedna. Zavřela jsem se do pokoje a napsala status o tom, jak jsem těžce nasraná a jak je ten život na nic. Tu se hned ozvali mí Facebook kamarádi, kteří mě hned začali utěšovat a psát mi, jak jsem skvělá ať se netrápím. Je fajn mít takové kamarády, i když jsem půlku z nich nikdy neviděla...

17:30
Měla bych se jít učit, zítra píšu hodně testů. Ale ve chvíli, kdy jsem otevřela matiku, mi začla psát Ála, že jí je chudince po včerejšku hrozně špatně, a že zítra asi nepůjde ani do školy. Teď musí učení stranou, musím jí přemluvit, aby do té školy šla. Co bych tam zítra bez ní dělala?

20:30
Páni, to uteklo tolik hodin? Celou dobu jsem kecala s Álou, posílala jí srdíčka na zeď a nahrávala jí obrázky. Ona je vážně BFF. Ale jsem nějaká unavená, takže na matiku seru, zítra to nějak opíšu od té šprtky, co sedí vedle mě. Se všemi na Facu se srdečně loučím a označuju všechny lidi, se kterými jsem zažila tenhle supr den...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama