Kde chci být příští rok touto dobou...

26. června 2013 v 17:36 | Cherrybumbum |  Z mého života
Včera jsem tak brouzdala po blozích a našla článek, ve kterém bylo několik fotografií s motivačními vzkazy. Mezi nimi byl i jeden, který se mi moc líbil - Napiš dopis svému budoucímu já. Tak mi to dnes nedalo a rozhodla se napsat pár bodů, které bych chtěla mít za rok splněné.


1.) Maturita
Ojojoj, to už jdu do čtvrťáku? (zděšený výraz) Ještě nedávno jsem s rozklepanými koleny nastupovala do prváku a příští květen už budu maturovat. No věřili byste tomu?
Jeden z hlavních bodů, které budu chtít mít splněné ke dni 26. června 2014 bude úspěšné složení maturitní zkoušky. Sice mě ostatní krmí těmi řečičkami: "Ale prosim tě, každý rok máš vyznamenání a bojíš se, že to nezvládneš. To dáš levou zadní," ale ruku na srdce - každý má určitě strach, když v ten osudný den sedá před komisi nebo k testu. Takže doufám, že ti ostatní budou mít pravdu a žádná čeština, ájina nebo účetnictví s ekonomikou mě nijak moc nepotrápí.

2.) Přijetí na VŠ
Když už jsme u toho vzdělání, ráda bych touto dobou měla jasno, jestli mě vůbec přijali na nějakou vysokou školu. Tohle už mě trápí o něco víc - znám totiž premianty, kteří měli na střední samé jedničky a stejně je nikam pak nepřijali. Budu muset tedy doufat a hlavně nějak na sobě zapracovat. Nedávno jsem si totiž otevřela několik vzorů přijímacích testů a pomalu mi lezly oči z důlku - na jednu stranu jsem našla tak primitivní testy, kde se akorát doplňovalo i/y nebo takové, že jsem se pořádně zapotila, když jsem zjistila, že bych je vůbec nezvládla. Mám hold co dělat. :)


3.) Zhubnout
Tento bod je takový celkem diskutabilní. Hubnout jsem začala minulý týden - vyhlídla jsem si nádherné šaty na maturák, které ovšem odhalují celé nohy, takže v nich nemůžu mít tááááákovýhle kejty. Navíc co teď nedojíždím do školy, tak pořád jenom jim a jim, sedim a kynu a kynu. Až mi tedy došla trpělivost a dala si ultimátum - buď zhubnu a nebo na hezké šaty můžu rovnou zapomenout, protože bych v nich se svou aktuální postavou vypadala jako krysnice, která nemá vůbec žádnou soudnost. Takže mé budoucí já - pokud do prosince zvládneš zhubnout a do června opět nenakyneš, koupím ti na sebe tolika nových hadrů, až ti z toho bude špatně.

4.) Odcestovat
Je mi jedno, jestli příští rok touhle dobou budu teprve balit kufry, plánovat nebo už mít za sebou nějakou tu dovolenou, rozhodně bych ale chtěla alespoň na pár dní zmizet z ČR. Sice se říká, že všude dobře, doma nejlépe, ale je už mě nějak tahle republika přestává zase bavit a ráda bych se zastavila někde trochu jinde. Nejraději bych byla za nějakou cestou za mořem, ale nepohrdla bych ani deštivějším Londýnem. Uvidíme, kam mě osud zavane.

5.) Piercing do pupíku
Jakkoliv se tento bod zdá být naprosto banální, tak po něm neskutečně toužím. Loni mě ovšem zastavila finanční situace a letos ten zvětšujícíse špíček, se kterým bych se styděla pak tu mojí "ozdobu" komukoliv ukazovat. Proto příští rok, pokud zvládnu úspěšně bod 3. tak mě určitě někdo přijďte držet za ruku, až vytáhnout tu jehlu. Smějící se


6.) Zlepšit své blogové schopnosti
Jestli za rok tenhle blog bude existovat, ví jen Bůh. Pokud ano, ráda bych se zase o něco posunula dopředu, měla lepší návštěvnost, design a ... však to sami znáte. Smějící se Více k tomuto bodu není třeba dodávat.

7.) Zmáknout nějaký ten fesťák či koncert
Nikdy, opakuji nikdy, jsem nebyla na žádném koncertě (tedy - ty dvě Raegova vystoupení v klubech ani nepočítám) a ani na žádném fesťáku - naše vinobraní se taky nepočítají. Proto bych to chtěla do příštího roku napravit, tedy, pokud bude čím to napravit.


Jakých pár bodů byste připravili sami sobě? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leila Leila | Web | 26. června 2013 v 22:09 | Reagovat

Tak to já naštěstí můžu říct, že jsem ještě žádnej blog nesmazala a tenhle už nějaký ty roky mám, jenom mám prostě dost obdobích, kdy mě to nebaví no :D.

S tou maturitou ti přeju hodně štěstí, i s tou vejškou ;-). Pierc do pupíku jsem si píchala sama, dohromady i s piercem s jehlou mě to vyšlo jenom na 13,- Kč :D. Příští rok bych chtěla taky odcestovat a to konkrétně na Ibizu, doufám že to vyjde :)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama