Proč nejsem Directionérka?

25. června 2013 v 19:51 | Cherrybumbum |  Svět celebrit mýma očima
Kdo by se snažil tvrdit, že v životě neslyšel o One Direction, je buď pěkný lhář a nebo strávil posledních pár let odříznut od civilizace. "Moderní" náctileté slečny tento boyband neskutečně baví, kluci jim většinou nadávají do buzerantů a my ostatní si jich prostě jen nevšímáme. Určitě teď všechny fanynky bude zajímat, proč nepatřím k nim a nepřidávám sem jejich fotky s miliony srdíčky a každého hatera neusazuji slovy, jak mu určitě děsně závidí. Zkusím to tedy poněkud stručněji (protože dlouhé články nikdo nečte) vysvětlit.


Hudba jako ze sitcomu...
Nevím jak vám, ale když jsem poprvé slyšela song What makes you beautiful, měla jsem pocit, že slyším úvodní song nějakého teenagerovskému sitcomu ve stylu "Big time rush". Ani když jsem tu píseň slyšela v rádiu podruhé, popadesáté, potisícíprvý, mě ten pocit zkrátka nepřešel. Jasně, teď se do mě všichni obujte, že soudím celou skupinu podle jednoho songu, ale přiznejte si - měli byste zájem o další songy, když by vás už ten první zkrátka nebavil?

Otravné fanynky...
Nemluvím samozřejmě o všech, ale neříkejte, že jste se někdy na netu nevysmáli těm trapným komentářům typu: "Vy jim tak závidíte, závidíte jim ty holky, prachy a slávu!"

1.) Na holky (bohužel) nejsem.
2.) Mít pár korun navíc je možná fajn, ale prachy mění lidi a bohužel většinou k horšímu.
3.) O slávu jsem nikdy nestála, je super, když tě zná trochu víc lidí než jen tvá rodina a spolužáci, ale zase tak známá být netoužím.

Sečteno podtrženo: Nemám této kapele co závidět - maximálně jejich šanci podívat se po světě, protože cestovat po světě byl vždycky můj sen.

Dámy (a pánové) by si měli uvědomit, že si každý může občas udělat z někoho legraci a není to myšleno jako urážka. A jako ten správnější fanda byste se vtipným vtipům měli zasmát a ne hned opakovat tu naučenou frázi o závisti. A nad hloupými či urážlivými "vtipy" se zkrátka povzneste a nevšímejte si jich. Kdybych já jako kdysidávná fanynka Tokio Hotel měla řešit každý pokus o urážku na adresu této kapely, nedělala bych celé dny nic jiného. Lidská hloupost je zkrátka nekonečná aneb jak praví jeden babiččin hrneček - "BLBEC NIKDY NEPOCHOPÍ, ŽE JE BLBEC ZBYTEČNĚ. PRAVDU O TOM, ŽE JE BLBEC, ŘÍKÁŠ BLBCI ZBYTEČNĚ."


1D, 1D everywhere
Co mi dále přijde celkem otravné, je třeba takovýto obrázek:
Přijdete ráno do celkem obyčejné trafiky pro nějaký časopis, až nebudete mít v práci do čeho píchnout a při výběru zjistíte, že se na vás ze skoro všech titulek usmívá právě tato pětice. A takhle to pokračuje měsíc co měsíc, až začnete mít pocit, jestli náhodou pro ty nejmenované časopisy vůbec i jiné hvězdy chtějí dělat interview než právě několikrát zmiňovaní One direction. Abych se ovšem hochů zastala - občasje vystřídá Justin nebo Miley Cyrus.

Někdo by mohl říct: "Musíš číst něco kvalitnějšího než BRAVO nebo Top dívku," (proto jsem asi teď zase přesedlala na knížky), ale upřímně - Ty kluci jsou prostě všude! V televizi, v časopisech, na tričkách a penálech - prostě všude, kam se podíváš.

Ale na závěr, aby někdo náhodou nemohl operovat s tím, že jsem další hater, musím se pochlubit s jedním songem, který se mi od nich prostě líbí. Ovšem - jedná se o cover jedné známější písně, ale i to se počítá. :)

Zdroj: www.youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ver ✌ Ver ✌ | Web | 25. června 2013 v 19:59 | Reagovat

v hodně věcech s tebou souhlasím, nejsem belieberka, nebo directionerka, ale nemám nic proti těmhle lidem, lépe řečeno holkám, protože pár directionek mám docela ráda a naštěstí to nejsou ty fanynky co se do všech naváží a neuznají jeho názor..) btw ten článek se ti fakt povedl:)

2 Patty Patty | Web | 25. června 2013 v 21:13 | Reagovat

Jsem sice directionerka, ale souhlasím. Já jsem spíš taková fanynka: Sem tam si o nich něco přečtu, poslouchám jejich písničky a to je asi všechno. Taky nechápu to o té závisti. Nad těmito a podobnými komentáři se vždy směju. Nedávno mě celkem rozesmálo to, že 4 holky z naší třídy 1D taky neměly rády a ze dne na den se z nich staly velké directionerky :D Ostatně jako z hodně holek na naší škole :D Ono být directionerka typu ,, Ooo miluju je jsou boží a vy jim jenom závidíte slávu atd. atd.'' je asi nějaký nový trend či co :D Ale některý lidi nezastavíš ani kdyby ses na hlavu postavila :D A s písničkou souhlasím je skvělá :)

3 yuukari yuukari | Web | 25. června 2013 v 22:50 | Reagovat

No, jak píšeš o blbcích... Nikdy se s blbcem nehádej, někdo by si mohl všimnout, že mezi váma nenírozdíl.
Hele, mě se jejich písničky nelíbí, ale holky ve třídě je furt poslouchají(hrají sina ně,lol) takže už jsem zvyklá. Jedno jim nechat musím. Mají hezkej text u písničky more than this, či jak to bylo.-_-"

Mimochodem, k tomu 2014blahblah, ten předposlední obázek se mi plní ani nevím jak.=w= ve škole nesvačím nikdy,od základky. To nic není. Ale doma už pomalu taky nic nejím. Ne za cílem, že bych chtěla hubnout. Ale. Prostě nejím. Ale myslím, že udělat si takovej seznam muže bejt inspirativní, uvidím, kolik věcí dokážu. -_-

4 Ell Ell | Web | 22. října 2013 v 23:00 | Reagovat

Tak já nemám ráda ani jednoho ani 1D ani Justina Biebera ani Miley Cyrus. A taky se divim, jak všechny ostatní holky je úplně zbožňujou. Hold já taková nejsem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama