Nepřeháněj to se žárlivostí

23. července 2013 v 19:06 | Cherrybumbum |  Mrs Blondie radí...
Každá holka to někdy zažila - strach o svou drahou polovičku, aby nám náhodou neutekla "za lepším". Neustále kontroluješ mobil, hryžou tě myšlenky, jestli je opravdu v práci a ne s tou nánou z béčka, občas na něj nesmyslně vyjedeš. Tohle všechno je ještě celkem v pořádku. Dej si ale pozor na chování, které váš vztah může ve finále opravdu zničit.


Neustálé kontrolování
Není vůbec nic špatného, když chceš vědět, kam tvůj milovaný jde a s kým. Neznamená to, že jsi stíhačka, která o něm musí mít neustále přehled. Co je ale špatné je neustálé kontrolování nebo dokonce šmírování. Můžeš mu jednou za odpoledne zavolat, jak se má u kámoše na xboxu, ale bombardováním telefony a smskami akorát docílíš toho, že nakonec vypne telefon, aby měl od tebe chvíli pokoj. Nemluvě o tom, že budeš ostatním akorát k smíchu.

S ní se prostě bavit nebudeš!
Jedna z největších hloupostí je jakékoliv zakazování se s kýmkoliv bavit. Tvůj přítel určitě není nesvéprávný a tvůj zákaz bavit se s tou blonckou, která je však jeho dlouholetá kamarádka, může pak záměrně porušovat, aby ti dal najevo, že není žádný otloukánek, který bude skákat podle toho, jak si ty pískneš. Navíc, čemu myslíš, že dá přednost? Dlouholetému přátelství nebo vztahu, ve kterém je neustále pod dozorem?

Smaž si všechny holky z Facebooku a telefonu!
Na této teorii dnes funguje několik párů, kteří však všude vykládají, že se jim takto žije mnohem lépe(?). Celé je to neskutečně prosté - Ona si zkrátka smaže všechny kluky z přátel a mobilu a On to samé udělá s holkami. Pokud tuhle metodu chceš vyzkoušet na svém vztahu - kde bereš jistotu, že se s nějakou holkou nebude bavit třeba na nádraží nebo ve škole? Opravdu věříš tomu, že bude v kontaktu jen s klukama?

Pokud někam půjdeš, tak se mnou!
Ojoj.Pokud tuhle metudou chceš osvědčit na svém klukovi, aby si měla 100% jistotu, že ti nezahne, připrav se na to, že budeš občas některým lidem pro smích. Což o to, pokud budete spolu chodit na diskotéky, kde se dokážete zabavit oba, tak to ještě bude celkem v pohodě, ale představ si, že tě někdy zatáhne do neskutečného pajzlu, kde budeš v čistě chlapské společnosti, kde do sebe budou lejt jedno pivko za druhým a budou mít na tebe narážky, že si stíhačka a kazíš jim celý večer. Co budeš dělat pak? Zavelíš: "Jdeme domu", a tvůj přítel se bude muset poslušně zvednout a jít? Nebo jak si představuješ holčičí dýchánek s tvým přítelem? Asi to taky nejde dohromady, co?

Jako v celém životě - je zkrátka nejlepší používat svůj zdravý rozum a zamyslet se: "Byla bych ráda, kdyby se taky takhle ke mě choval?" Většinou je to to nejlepší, co můžeš udělat než zbytečně zabíjet váš vztah kvůli tvé přehnané žárlivosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Feary Angel Feary Angel | E-mail | Web | 23. července 2013 v 19:30 | Reagovat

Asi proto jsem teď sama...

2 skinnynicol skinnynicol | E-mail | Web | 9. února 2014 v 10:12 | Reagovat

Haha :D mmm jsem stíhačka. Ale přítel horší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama