Novinky? NOVINKY!

4. července 2013 v 11:47 | Cherrybumbum |  Co právě dělám?
Čtvrtý den prázndnin a já sem zatím vkládám jen články, které mi zveřejnili na Krásná.cz. Proto jsem se rozhodla napsat, co je za těch pár dní nového a co se chystám dělat.

1. Odjezd do Chorvatska - večer balím kufry a zítra odjíždím do Chorvatska. Pokud se někdo snaží tvrdit, že Chorvatsko není nic extra, že je tam každý rok s rodiči, tak já tam ještě nikdy nebyla, tak mě prosím nechte užít si mou radost. Nevím, zda stihnu přednastavit nějaký ten článek, při nejhorším si budete muset počkat do příští neděle, kdy se vracím. Pokud se ani nějakou dobu poté žádný neobjeví, vyhlašte po mě pátrání - ztratili jsme se.

2. Práce na jahodových plantážích - je ta největší blbost, do které jsem se kdy nechala uvrtat. Po třech dnech mě bolí ruce, nohy, ale hlavně záda a krk. Proto se těším, až se pozítří natáhnu u vody a dejte mi všichni pokoj. Opravdu obdivuji lidi, co dělají na polích celý život.

3. Začínám se rozhodovat o VŠ - ráda bych zkusila cestovní ruch, naši mě ovšem tlačí na žurnalistiku (ačkoliv naposledy četli mojí slohovku ve 4. třídě). I když se mi na ní moc nechce, tak mi stejně v hlavě hlodá takový ten malý červíček. Nechám se překvapit, co na sebe vymyslím, ale jistá si jí stále nejsem. Navíc co jsem četla, tak přijímací řízení je celkem hardcore. Pokud máte někdo zkušenosti, pište!

4. Super tajné - zveřejním a přiblížím, až vše bude 100% jisté (jsem to ale potvora!) Ale předem říkám, že nejsem těhotná, nechystáme zásnuby ani cestu kolem světa. Jen taková minidrobnost, která by mi udělala děsnou radost.

No nic, jdu do města sehnat boty do vody a něco k jídlu, ať v tom Chorvatsku nechcípneme hlady. Zatím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Biby ♥ Biby ♥ | Web | 4. července 2013 v 12:19 | Reagovat

Super teším sa! Uži si to tam :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama