Žiju svůj prázdninový sen!

26. července 2013 v 17:00 | Cherrybumbum |  Co právě dělám?
Musím říct, že letošní léto je konečně to, které si opravdu užívám plnými doušky. Nedřepím neustále doma u kompu, žiju. Když nebrigáničím, tak se válím na koupálku, někde courám s kámoši nebo s přítelem. Komp a Facebook nejsou teď mými častými společníky. Pravdou ovšem je, že venku je počasí poprvé za x let konečně jakž takž moudré, takže by byl neskutečný hřích sedět doma na zadku. To můžu dělat, až budu chodit do školy.


A teď výčet novinek uplynulých a nadcházejících dní:

1.) Mizím - Odjíždím na Šumavu. Cca na 14 dní, doufám, že počasí nám bude přát. To znamená, že opět nebudu na blogu příliš aktivní. I když tam je internet, beru sebou akorát tablet, na kterém max. večer zkontroluju e-maily a Facebook nebo s ním budu zabíjet nudu při deštivých dnech (jen to proboha ne!). Pokusím se přednastavit pár článků, takže zase takové mrtvo tu snad nebude.
A kdy odjíždím? No, vlastně teď, zatímco si čtete tento článek už sedím nejspíš v autě a odpočítávám ty nudné 4 hodiny cesty, než budeme v cíli.

2.) Krásná.cz - Chtěla jsem se sice podělit s touto novinkou až vše bude 100%, ale řekněme, že už to nemůžu vydržet. Existuje možnost, že bych se v budoucnu objevila v řadách stálých blogerek na Krásná.cz. Žádné vkládání článků do rubriky "Vybírejte nové bloger(k)y", ale pěkně do mého profilu. Jak už jsem řekla, nic není ještě definitivní, zatím jsem ve fázi e-mailů mezi mnou a redakcí, konečný verdikt se dozvím až v polovině srpna.

3.) Začínám si pomalu uvědomovat, že vlastně už jdu do čtvrťáku - A ta představa mě nechutně děsí. A i když je na to ještě příliš brzy, začínám mít i noční můry, že jdu k maturitě absolutně nepřipravená a vůbec nic neumím. Fíha, nechci se vidět v tom květnu...

4.) Začínám hubnout! - Už jsem si tuhle větu řekla snad storkrát, ale tentokrát už se na to cítím a opravdu chci. Možná vypadám jako nějaká narkomanka, která se milionkrát dušuje, jak si odvykne a nakonec se zase vrátí do starých kolejí, ale opravdu to není tak jednoduché, jak to vypadá. Minulý týden jsem si podle youtube.com vyzkoušela taebo. Ačkoliv jsem se předtím pořádně protáhla (20 minut je určitě dostatečný čas), druhý den mě parádně (ale příjemně) bolela záda. Navíc jsem si připadala jako idiot a nevydržela jsem déle jak 16 minut. Ale celkem mě to bavilo, proto bych od září chtěla zkusit chodit na hodiny. Uvidíme :)) Kdyžtak překonám svůj stud a začnu navštěvovat posilovnu.

5.) Čtu - jako o závod! Za tohle léto jsem přečetla už čtyři knížky a právě teď přelouskávám všechny díly Letopisů Narnie (dnes jsem stihla první a půlku druhého). Sice jsem Lva, Čarodějnici a Skříň už četla a dokonce viděla i film, ale ani to mi nebrání v tom si to přečíst znovu. Asi přibalím sebou na cestu na Šumavu. Doufám, že jsem tak učinila a teď spokojeně čtu.

A co je nového u vás? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Podařilo se ti toto léto sehnat nějakou brigádu?

Ano
Ne
Ještě nemůžu chodit na brigády.

Komentáře

1 P. P. | 15. září 2013 v 20:46 | Reagovat

Ahojky, máš moc pěkný blog a zajímavé články, jenom mě trošičku rozčiluje to bílé písmo na šedém pozadí, špatně se to čte :/

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 15. září 2013 v 21:44 | Reagovat

[1]: Už jsem se nějakou dobu chystala to změnit na černou, ale nějak nebyl čas nebo nálada. Snad už je to lepší :)
Jinak děkuji za upozornění :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama