Srpen 2013

Belieberky, chcete mě?

31. srpna 2013 v 20:50 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ne, vážně mi nehráblo... Ale vezmeme celou story hezky popořádku. Všechno začalo dneska dopoledne, když jsem stála na brigádě v obchodě a neměla do čeho píchnout. Jak jsem tak koukala po všem tom zboží, které tam máme, všimla jsem si, že mezi panenkami je vystaveno něco, co bych čekala, že bude hned vyprodané, ale i po všech možných slevách máme téhle věci stále plný sklad... A ta věc je...

Být či nebýt mladou mámou?

29. srpna 2013 v 13:15 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Ať si to přiznám nebo ne, už jsem vyrostla z holčičích šatiček. Začala jsem si to uvědomovat ve chvíli, kdy jsem začala chodit do práce, řešit maturitu, co budu dělat po ní a hlavně: "Co já jednou budu vůbec dělat?" Pomaličku mi dochází, že už bych se tím měla začít zabývat. Už to nejde neustále házet za hlavu. I moje kamarádky, spolužačky a jiné známé si to začínají pomalu uvědomovat a některé z nich nejspíš už mají svou "kariéru" rozhodnutou: "Profesionální matka".

Rekapitulace prázdnin - 3. Hudba

27. srpna 2013 v 19:23 | Cherrybumbum
Ke každému létu neodmyslitelně patří nějaké ty pecky, které nás těmi rozpálenými dny provázejí a i po prázdninách se k nim můžeme kdykoliv vrátit a vzpomínat na to boží léto. Tyto písničky nejsou všechny zrovna nejnovější, ani nejsou seřazeny podle oblíbenosti, ale myslím, že k tomu mému létu zkrátka patří, někteří si je vybaví už při samotném slovu "LÉTO" . Je mi jasné, že ne každému se nebudou líbit - každý má rád něco trochu jiného, to je přeci úplně běžné. :)

Rekapitulace prázdnin - 2. Cestování

26. srpna 2013 v 11:24 | Cherrybumbum
Cestování patří snad ke každému létu. Není potřeba zcestovat půl světa, ale alespoň ty menší toulky po Česku jsou k něčemu opravdu dobré. Přece jen je lepší vidět víc, než jen své sídliště. Takže, kde že jsem tohle léto byla a kterým místům tedy věnuji dnešní díl rekapitulace?

Rekapitulace prázdnin - 1. Práce, práce a zase práce

24. srpna 2013 v 19:19 | Cherrybumbum
Ou shit! Prázdniny už opravdu končí? Jako vážně? Vždyť ještě pořádně ani nezačaly - alespoň pro mě. Ale co mi zbývá, než jen se smutně připravit na tenhle celkem náročný školní rok (ještě, že my maturanti ho máme o něco kratší než vy ostatní! :P) a maximálně si zrekapitulovat, co všechno jsem tohle léto stihla a nestihla.

Je možná trošku zvláštní, že prázdninovou rekapitulaci zahajuji zrovna částí "Práce", ale mám k tomu svůj důvod.
Toto léto je totiž mým premiérovým, co se týče mých pracovních zkušeností. A neměla jsem jen jednu jedinou brigádu...

Máma mi kupuje věci... na tom není přece nic špatného!

22. srpna 2013 v 11:18 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Když mi kamarádky pochválí nové tričko, boty nebo třeba jen nějakou drobnost, často se ptají, kde jsem to koupila a kolik mě to stálo. Čas od času jim také musím odpovědět frází: "Netuším, to mi koupila mamka." Naštěstí naše vztahy s mámou kamarádky chápou a tak na tom nevidí nic špatného. Cizí lidi to ovšem dost udivuje. "Tobě máma kupuje věci?" Ano, kupuje, no a co?

Čekám na Vaše dotazy!

20. srpna 2013 v 8:03 | Cherrybumbum
Je tak nějak v blogerské módě mít vyhrazený prostor pro dotazy a já nebudu tuto módu narušovat. Je to prosté - zkrátka nechci, aby se mi komentáře nesouvisející s tématem článků "povalovali" všude na blogu, protože jejich promazávání je vážně nuda a celkem velká ztráta času. Proto tedy vydávám článek pro všechny Vaše dotazy, ptejte se na co chcete (ale vše má své hranice, znáte to). Ovšem máme tu pár pravidel (nůůůda, já vím!)

1. Neptejte se na hlouposti - stejně vám na ně neodpovím. Proto si nechte své "geniální" otázky typu: Kolik máš vlasů? Jsi opravdu holka? Co děláš? Možná i předškoláci by vymysleli lepší otázky.

2. Nebuďte sprostí, neurážejte - Pokud Vás někdo naštval, tak si to vyřiďte s ním a mě do toho netahejte. Mám svých starostí a povinností víc než dost, takže si vyberte jinou oběť. A jestli to stále nechápete, pořád je tu to kouzelné tlačítko "Zablokovat návštěvníka", tak pak nebrečte, až ho na vás použiju.

3. Zkuste se nejprve podívat, jestli sem někdo stejný dotaz nenapsal a jestli jsem už na něj náhodou jednou neodpověděla. Opakovaný vtip není vtipem a tak ani opakovaná odpověď není to pravé.

4. Ne, opravdu vám neodpovím na otázky z mého intimního života... -_-

5. Nebojte se, až vytvořím článkoodpověď a bude v ní zodpovězeno na tvůj dotaz, dám ti vědět na blog, aby ses na svou odpověď (a i ty ostatní) mohl/a podívat.


Chceš se na něco zeptat?


Nevěříš si? Seznam se s Rickem, cheerleaderem na invalidním vozíku!

16. srpna 2013 v 19:44 | Cherrybumbum |  Krásná.cz l moje tvorba
"Jmenuji se Rick. Před pár lety jsem v kolenou začal cítit takové bolesti, díky kterým dnes musím být na invalidním vozíku, protože je pro mě delší chůze příliš bolestivá. Ještě před tím jsem byl cheerleader a myšlenky, že bych se tohoto sportu měl vzdát, mě ničily." Tak začíná vyprávění Ricka Rodgerse, muže, který díky svému odhodlání změnil pohled na současný cheerleading a dokázal motivovat spoustu těch, jako je on, aby se nevzdávali svých snů.

Chceš něco? Tak pro to něco udělej!

15. srpna 2013 v 16:24 | Cherrybumbum |  Úvahy
Každý člověk má nějaké tajné přání. Ten si přeje nové kolo, ta zase objevit lék na rakovinu a jiná chce jen domek někde na pláži v Miami. Každý by chtěl, každý o svých snech umí mluvit, ale málokdo už zvedne zadek a jde pro svůj sen něco dělat. A pak jen všichni pláčou, jací jsou smolaři, jak nemají štěstí a nic jim nejde. Přitom by stačilo jen malé úsilí a měli by skoro vše, na co si jen vzpomenou.

A vy tedy nejste matka?

13. srpna 2013 v 22:45 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Když mě lidé potkávají na ulici s mojí malou sestrou, často slyším za zády jejich šuškání o tom, jak jsem určitě jedna z dalších náctiletých hlupaček, která se zamilovala a nechala se zbouchnout. Jednou mě dokonce jedna dáma obvinila, že jsem nějaká mladá zlatokopka, která klofla pracháče a teď se musí starat o jeho haranta. Málokdo, i v dnešní době, může pochopit, že mezi sourozenci může být i poněkud větší věkový rozdíl. Moje sestřička se narodila, když mi bylo 15 let...