A zase z mého života

23. září 2013 v 16:56 | Cherrybumbum |  Z mého života
Vím, že milovníci úvah už asi mlátí hlavou o stůl, že tu mám další deníčkovský zápisek, ale řekněme, že mě nějak začaly bavit. Ne proto, že bych v tom viděla nějaký způsob jak se vybrečet a dát všem najevo, jak je na mě ten svět zlý, ale přece jen - jsou tu lidi, kteří mě chápou anebo naopak ti, kteří mě absolutně nechápou. Ať patříte do kteréhokoliv tábora - pořád mám nějakou zpětnou reakci, něco jako: "Halo, ty tam, nejsi na to sama!" Je to vážně neskutečně fajn. Takže co se mi zase stalo (ne)zajímavého?

Zdroj: TADY


1.) Konečně jsem se pořádně vyspala - možná to bude znít jako velice zajímavá a podstatná informace na úrovni: "Páni, udělal se mi obří beďar na čele" (a že se mi tam vážně jeden udělal... :D), ale řekněme, že jsem spánek potřebovala jako sůl. Od té doby, co chodím do školy jsem toho totiž nějak moc nenaspala a ze zvláštního důvodu špatně snáším to, že mám ráno vstávat, takže se několikrát za noc budím celá nervózní, jestli jsem náhodou nezaspala. Ráno pak vypadám jako mumie, těším se do postele a zase se opakuje ten samý scénář. Takže v sobotu jsem šla na chvíli na naše vinobraní, v půlnoci už jsem ulehla a vzbudila jsem se včera přesně ve 12:30. Vzbudila jsem se jen jednou a to v 7:00, protože jsem si shodila polštář z postele.

Moje skóre tedy je cca 12,5 hodin spánku. Podle internetu tolik hodin spí: činčila, kočka, krysa, myš a prase. Takže si gratuluji, právě bych si mohla podat ruku s prasetem, že naspíme skoro stejně dlouhou dobu.

2.) Nejdřív Spirit a teď... - Pamatujete si, jak jsem vám v předchozím článku nadšeně líčila, jak 9. listopadu jedu na Majka Spirita? Tak teď, jako by se všechny blízké kluby rozhodly mi vynahradit to, že jsem za celé léto byla jen na jedné akci a další se rozhodl, že 11. října u sebe uvítá... Chvíle napětí... Další chvíle napětí... Tak ještě chvíli vás nechám napjaté... Tak zkrátka jedu ještě na Raega! Sice už ho uvidím potřetí (mohla jsem počtvrté, kdybych tenkrát nešla s mým bývalým na takový hrozně blbý ples, po kterém jsme se stejně rozešli), ale nevadí, protože se jeho vystoupení asi jen tak nenabažím. Což mi připomíná, že jestli budou letos zase rozdávat nějaké jeho plakáty, jako loni, tak si musím jeden štípnout a nahradit ten, který mám v pokoji nyní - nějaký tykvoun mi ho totiž namočil a já to tentokrát nebyla! :D

Zdroj videa: www.youtube.com

3.) Potřebuji dodělat čtenářský deník - Jak jsem se chválila, jak pilně čtu k maturitě, tak jsem předevčírem otevřela svůj čtenářský deník a polkla jsem. Je sice hezké, že už mám přečteno 16 knížek, 2 mi čekají na stole a 1 čtu, ale nějak jsem zapomněla si psát jednotlivé poznámky o knihách, takže mi chybělo asi 5 zápisů, které teď honem rychle dodělávám - pravda, honím všude možně po netu a upravuji, nikde to totiž nemají udělané podle mých představ. Takže až dopíšu tenhle článek, tak jdu dodělat Franze Kafku - Proměnu, čeká mě ještě Saturnin, Divá Bára, Romeo a Julie. Bílou nemoc mám teď rozečtenou, pak mě čeká R.U.R a Lakomec. Takže vážně si přeju Good Luck.

A co teď děláte vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přispěl/a jsi někdy svým článkem na Krásná.cz?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama