Rekapitulace mého školního týdne

9. září 2013 v 20:42 | Cherrybumbum |  Z mého života
Dobře, přesvědčila jsem samu sebe o tom, že bych taky mohla vytvořit nějaký ten 1. školní článek. Nechtělo se mi, ale psát jen o prvním školním dni, kdy se toho vážně moc neudálo a tak jsem se rozhodla napsat něco o celém týdnu. Takže, co že jsem celý ten týden dělala? :)


2. 9. - Pondělí
Vstávačka v 7:45, pak jsem na sebe nahodila... jak tomu říkáte módní blogerky? Outfit?..., který bych mohla nazvat Suit and Die. Ne, není to překlep. Žádné Tie, ale Die. Suit, protože jsem vypadala jako ženská verze Justina Timberlaka - košile, vestička, dlouhé kalhoty - vážně už jen chybělo sako a kravata, ale sako mi bohužel žádné k tomu neladilo a z kravat už jsem vyrostla. A die? Kvůli mým úža botám, kterýma jsem svůj "look" oživila. Foto přikládám a mimochodem: Ty hroty jsou opravdu ostré! :D Takže dámy, které se chystáte do tanečních a máte nešikovného partnera, který po vás neustále šlape, kupte si takové lodičky.

A mimochodem podruhé: Ta bota je focena někdy v únoru, čerstvě po té, co jsem si je koupila. Takže se neděste, že jsem dobytek, který si pokládá již použité boty na psací stůl. To by mě s nimi asi máma praštila přes hlavu - a tou stranou s hroty!

Ve škole takové to klišé: "Doufám, že jste se o prázdninách sem těšili" (no samou nedočkavostí jsem nemohla usnout!) "Vítáme Vás v maturitním ročníku" a to slavné: "A nyní si připomeneme školní řád." Myslím, že kromě zákazu mobilních telefonů na lavici (který stejně porušuju - JSEM REBEEEL!) se v něm nic nezměnilo. To, že nesmím v budově školy kouřit, pít alkohol, brát drogy, ohrožovat někoho zbraní nebo dokonce si dovolit přinést pozdě omluvenku, mi totiž někdo neustále připomíná už od páté třídy.

Po škole jsem si smlsla na palačinkách s "čerstvými jahodami ze zahrádky". Asi tušíte, že ty jahody pocházely z konzervy. A pak jsem šla na dvě hodiny do práce - nenatočila jsem jedinou zmrzku, celou dobu jsem si četla Reflex a šla jsem domu se stovkou. Úžasná to práce! :)

Bonus pro ty, kteří neví, kdo je Justin Timberlake a jak vznikl název mého školního oděvu, který bohužel nikde nemám zaznamenaný. Doporučuji přeskočit na 0:40, začátek je takovej celkem utahanej:


3. 9. - Úterý
Famfára - přichází první školní akce. Branný den. Taková ta akce, kterou mi znechutili na základní škole videii s otevřenými zlomeninami, popáleninami třetího stupně, toho, co zbyde z motorkáře po srážce s kamionem... zkrátka těmi záležitostmi, po kterých jsem jako první vždycky končila na chodbě. Bohužel, nečekalo mě žádné běhaní s plynovou maskou nebo prohlídka hasičského vozu. Tohle byl ale spíš sranda den, který nastartoval proslov o tom, že je vlastně Branný den, kdy jsme jako každoročně prohráli a kdy mi byla brutální zima, protože pršelo a po páté větě naší třídní o tom, že dnes je Branný den mi v hlavě furt hrála tahle písnička:

Mimochodem potřetí: Kdo na tuhle písničku taky jako malej pařil doma u kazeťáku? :D

4. 9. - Středa
A jdeme se učit. A copak máme první hodinu? Právo. (Třikrát hurá) Takže hned psaní na téma Diskriminace, mobbing, bossing - vážně zajímavé téma, a teď bez ironie, vážně mi to přijde zajímavé. Pak první testík z angličtiny, který už tak zajímavý nebyl, ale i tak jsem ho zvládla s dost dobrým skóre. Po školičce práce, kde se pár zákazníků rozhodlo, že mi bude pít krev tím, že si neustále budou žádat z výlohy postavičku Kvapníka z Včelích medvídků, i přes veškerá upozornění, že je tahle postavička už poslední, že mluví, zpívá a jediná jiná verze je nemluvící maňásek a pak mi suše oznámí, že TOHLE nechtějí. Nemohli to říct asi tak 20 vteřin předtím, než jsem se natahovala přes celou výlohu, dělala šaška všem kolemjdoucím a riskovala, že zatím, co jsem ve výloze mi můžou něco v krámě štípnout?

5. 9. - Čtvrtek
První dvouhodinovka účetnictví s novou vyučující. A už to začalo: "Tohle už byste měli umět. Tohle jste probírali loni... A tohle je jednoduché jen uděláte to a to a to." Nekecám, normálně mě z toho všeho brutálně rozbolela hlava. :( Jinak mám pocit, že ve čtvrtek se nic zajímavého nestalo. Byl to zkrátka ted typický nudný školní den, na který asi do týdne zapomenu.

6. 9. - Pátek
Sláva že je pátek! Teda vlastně je mi to úplně jedno - v sobotu ráno jdu opět pracovat a v neděli taky, takže ve finále mi může být nějaký pátek vlastně ukradený. Už vím, jak se cítí lidi, co pracují 7 dní v týdnu včetně svátků. Školní část dne asi nemá ani moc cenu popisovat. Ráno to začalo právem, třetí hodinu jsem měla svou první hodinu Manažerských praktik, které ovšem nikdo nechápal. Celou hodinu jsme řešili druhy domů, oblečení a na otázku, jak to souvisí s tématem Segment trhu jsme dostali odpověď ve formě druhů dopravy a nějaké pitomé mřížky. To podstatné, co nám mělo být řečeno asi někdy na začátku hodiny - poučení o tom, o co že jsme se to vlastně tu hodinu měli snažit - nám bylo řečeno až po zvonění, kdy už stejně všichni přežvykovali své svačiny a ťukali si na čelo, co jsme to tam vlastně brali za pytloviny.
Odpoledne opět práce - začínám si uvědomovat, jak vůbec nemám na sebe čas. Buď jsem ve škole nebo pracuji nebo se snažím nezanedbávat přítele... Nějak si budu muset rozvrhnout svůj čas.

Úkoly na příští týdny:

Rozvrhnout si svůj čas
Rozmluvit mou spolusedící - vážně děs, když chce něco říct ostatním, tak to zakuňká mě a já to pak musím tlumočit zbytku.
Nezbláznit se ze všeho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přispěl/a jsi někdy svým článkem na Krásná.cz?

Ano
Ne

Komentáře

1 ΔMELIA GOLDEN ΔMELIA GOLDEN | Web | 10. září 2013 v 22:18 | Reagovat

Ty si v pondělí hezky pospíš, zatímco já už v pět minut po páté drhnu své zuby v koupelně a mimochodem, mám dost podobné botky. :) jen jsou ty ostny všude, menší drobnější a je jich víc. :) musím říct, jsou fešné. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama