Říjen 2013

Takové malé překvápko...

31. října 2013 v 17:03 | Cherrybumbum |  Z mého života
Předevčírem jsem se skutečně pobavila. Přijdu si jen tak do práce, přepočítám si kasu, klasika a najednou přijde paní. Chvíli tak nervózně přešlapovala u pokladny, pak když všichni ostatní zákazníci odešli tak opatrně přistoupila blíž a povídá: "Dobrý den, já mám takový menší problém. Jsem tady v pátek koupila dceři cdéčko a když jsem ho doma rozbalila, tak jsem tam našla akorát tohle." A teď TO vytáhla. Můžu vám říct, že jsme s kolegyní málem praskly smíchy.

Nevíš o čem psát? Třeba ti poradím...

30. října 2013 v 11:14 | Cherrybumbum |  Mrs Blondie radí...
Každá blogerka mi dá jistě za pravdu, že čas od času jen tak sedí u počítače, drží se za hlavu a říká si: "Kurňa, o čem bych měla asi tak napsat?". Uběhne jeden den, dva, návštěvníci už jsou celí netrpěliví, kdy se dočkají nějakého nového čtiva a vy pořád nic. Máte chuť se na to vykašlat, protože aktuálně nemáte inspiraci - ale ta se může objevit kdykoliv a hlavně KDEKOLIV! Takže co bych doporučila těm, kteří momentálně pomalu buší hlavou do klávesnice, protože nevědí, co zajímavého by převedli do textové podoby na svém blogu?

Můj názor na (současnou) Miley Cyrus!

28. října 2013 v 21:43 | Cherrybumbum |  Svět celebrit mýma očima
Miley Cyrus. Jméno, které je v poslední dobou zmiňováno snad ve všech pádech. Ať už v dobrém nebo v tom špatném slovasmyslu. Jedni jí obdivují i poté, co ze sebe přestala dělat přeslazenou puberťačku Miley Stewartovou, jiní jí nazývají obyčejnou štětkou, která se snaží napodobit Lady Gaga a podobné hvězdičky. Co si o ní myslím já?
V první řadě - někteří z vás už byste měli smířit s tím, že zkrátka a dobře už vyrostla. Nemůže přece žít ze slávy, kterou jí přinesl Disney Channel a její nejznámější role Hannah Montany, ještě v sedmdesáti.

A teď už to budu vážně jenom já..

26. října 2013 v 16:21 | Cherrybumbum |  Z mého života
Víte, dost jsem přemýšlela. Přemýšlela jsem o tom, jak to tady trochu oživit, ale stejně jsem nedospěla k žádnému pořádnému návrhu, jak to tu "vylepšit". Spíš jsem dospěla k jinému názoru. K takovému, díky kterému, kdykoliv otevřu svůj blog, budu mít pocit: "Ano, TOHLE je můj blog." Ať jsem se totiž snažila psát sebeinteligentněji, působil na mě pořád dost neosobně. Ale teď kašlu na to, že budu vypadat jako nějaká obyčejná holka, která si začala psát internetový deníček. Zkrátka a dobře - blogový světe, tady jsem v celé své parádě!

Patřím opět mezi zaměstnané!

23. října 2013 v 18:35 | Cherrybumbum |  Z mého života
Čágo belo!
Tak jsem dneska v práci vytírala podlahu a uculovala jsem se nad takovou vtipnější příhodou, která se mi už nějakou dobou nevědomky děla a pak mi to došlo - já se vám nepochlubila, že jsem opět pracující student! Takže, vzali mě zpátky do toho obchodu, kde jsem dělala s tou slečnou Protivkou - a jen tak mimochodem: Odvolávám všechny mé omluvy a výčitky, které jsem zmínila v článku "Jsem blonďatej vůl", ona je to vážně Kráva s velkým K!!! Teoreticky jsem byla bez práce přesně tři dny... Více v článku.

Když lidská hloupost nezná hranic

21. října 2013 v 16:36 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Poslední dobou jen dost zklamaně sleduju, jak jsou ostatní lidé neskutečně hloupí a závistiví, pokud vidí někoho, kdo je šťastnější než oni sami. Ačkoliv jsem s přítelem byla včera přesně půlroku, tak se stejně nemůžu pořád zbavit nálepky "HOLKA, CO MÁ SVÉHO KLUKA JEN PRO PRACHY" nebo "HOLKA, KTERÁ BYLA TAK ZOUFALÁ, ŽE NIKOHO NEMÁ, ŽE SKOČILA PO NĚM" Ani jedno samozřejmě není pravda - ještě aby byla. Ale asi by bylo fér vysvětlit celou mojí situaci.

Co všechno málem skončilo na mé hlavě

19. října 2013 v 21:19 | Cherrybumbum |  Z mého života
Příznám se - jsem člověk, který musí mít pořád něco extra. Obyčejné věci mě nebaví - asi jeden z důvodů, proč je se mnou tak těžké jít někam nakupovat oblečení - asi si ho budu muset začít sama navrhovat, protože si na skoro každém kousku najdu něco, co se mi nelíbí. A moje extra snahy mají za následek i extra nápady na změnu mých vlasů. Dneska když se nad nimi zpětně zamyslím, tak se chytám za hlavu, co jsem to všechno měla za nápady. I když, co chcete po někom, kdo si podbarvuje růžově hlavu a strašně se diví, že na něj všichni pak strašně divně koukají?

První nápad:

Jsem sice mladá, ale mám právo mít své problémy!

15. října 2013 v 19:16 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Kdopak by si občas rád nezavzpomínal na dětství, kdy naším největším problémem bylo, kterou pastelku použít a s kým půjdu ve školce ve dvojici na procházku. A představa, že bychom večer nestihli Večerníček, byla naprosto nemyslitelná! Však se zeptejte svých rodičů, kteří si na vaše trable pamatují, ale bohužel nám je někdy přisuzují ještě v osmnácti. A nejsou jediní...

Studentské volby aneb Jsme opravdu takoví idioti?

13. října 2013 v 22:11 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Na některých středních školách po celé České republice nedávno proběhli tzv. Studentské volby, v rámci kterých jsme si my študáci měli vyzkoušet, jak takové volby vůbec vypadají, jak se při nich chovat a jak vůbec správně hodit lístek do urny, abychom nedopadli jako pan Schwarzenberg - všichni si na tu aféru jistě vzpomínáme.

Organizace Člověk v tísni, která v rámci projektu Jeden svět na školách, tyto volby pořádá, viděla jako hlavní náplň této aktivity v tom, aby nás mladé trochu "dokopala" k tomu jít k volbám. Bohužel, odvolili jsme, výsledky se zveřejnily a ostatní čeští občané nám studentům, jako každý rok, jen nadávají a urážejí. Jakoby oni sami nebyli mladí a neměli "telecí nápady".

Answers 0.1

8. října 2013 v 18:54 | Cherrybumbum |  Odpovědi
Ahoj, ahoj, ahoj!

Konečně se Vám podařilo dostatečné množství dotazů a mě se povedlo na všechny (téměř) odpovědět. Snad jsem vše vysvětlila stručně a jasně. :) Pokud máte další otázky, pište je do dotazů. Tak jdeme na ty odpovědi, ne? :)