A teď už to budu vážně jenom já..

26. října 2013 v 16:21 | Cherrybumbum |  Z mého života
Víte, dost jsem přemýšlela. Přemýšlela jsem o tom, jak to tady trochu oživit, ale stejně jsem nedospěla k žádnému pořádnému návrhu, jak to tu "vylepšit". Spíš jsem dospěla k jinému názoru. K takovému, díky kterému, kdykoliv otevřu svůj blog, budu mít pocit: "Ano, TOHLE je můj blog." Ať jsem se totiž snažila psát sebeinteligentněji, působil na mě pořád dost neosobně. Ale teď kašlu na to, že budu vypadat jako nějaká obyčejná holka, která si začala psát internetový deníček. Zkrátka a dobře - blogový světe, tady jsem v celé své parádě!


Je to pár dní, co jsem si z nudy dala tu práci, sedla si a začala poctivě, pomalu a pozorně číst všechny své vydané články. Překvapivě - byla jsem celkem spokojená. Ačkoliv to není možná vidět, tak já to vidím: Zlepšuji se. Dělám méně překlepů, neopakuji tolik slova, mám tak nějak normální názory. Píšu sice moc hezké úvahy, ale kam jsem se ztratila já? Občas sice napíšu nějaký ten deníčkovský zápisek, ale těch je jenom minimum. A přitom u nich jsem se kolikrát až zasmála, protože se mi líbilo, jak jsem si náhle vzpomněla na věci, které jsem tak nějak vypustila. A že spousta těch věcí byla naprosto úžasných. Jenže zkrátka na mě toho neskutečně moc padalo a místo toho, aby mě někdo z okolí podržel, tak mě zatěžovali ještě svými (často malichernými problémy), ze kterých jsem pak začala mít stejné pocity, jako v tom videoklipu I could be the one od Aviciiho - jen s tím rozdílem, že jsem neměla touhu ojíždět každýho chlapa, který se mi připlete do cesty. :D

Zdroj videa: www.youtube.com

Proto ode dneška kašlu na to, co si o mě budou ostatní myslet, jaké hnusné komentáře mi budou psát nebo dokonce, jestli mě budou přirovnávat k těm husičkám, co mají potřebu psát na blog o každém zlomeném nehtu. Nekašlu na úvahy, ale chci se taky konečně trochu zapojit i já. Nechci být za holku, která neustále o něčem filozofuje a předstírá, že ví všechno nejlíp. Chci, abyste taky viděli tu mojí blonďatou část. Tu, kterou zná každý, kdo se rozhodl mě lépe poznat. A myslím, že ve výsledku budeme spokojeni všichni - já, že si budu psát, co chci bez ohledu na to, co si o mě myslí ti "lepší blogeři" a vy, že konečně budete číst články, které mě budou bavit o něco více než do teď. Ne, že by mě do této chvíle blogování nebavilo, ale - přemýšlení bolí, že? :) A jak jinak chcete psát úvahy, bez toho přemýšlení? ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

UPŘÍMNĚ!! HLASOVÁNÍ JE ANONYMNÍ: Dokázal/a bys chodit s někým jen kvůli penězům?

Ano
Ne

Komentáře

1 Ell Ell | Web | 26. října 2013 v 22:24 | Reagovat

Já zase mám pořád pocit, že bych měla psát o něčem jiném, než o sobě. Abych nevypadala namyšlená a že mám rádamjen sebe. Ale toto mě přivedlo k přemýšlení : :-?  :-?

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 27. října 2013 v 11:57 | Reagovat

máš naprosto správný přístup!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama