Answers 0.1

8. října 2013 v 18:54 | Cherrybumbum |  Odpovědi
Ahoj, ahoj, ahoj!

Konečně se Vám podařilo dostatečné množství dotazů a mě se povedlo na všechny (téměř) odpovědět. Snad jsem vše vysvětlila stručně a jasně. :) Pokud máte další otázky, pište je do dotazů. Tak jdeme na ty odpovědi, ne? :)Koukáš raději na filmy nebo seriály?
Abych pravdu řekla, tak nepreferuji ani jedno. Když mám zkrátka chuť na film, tak si pustím film a když na seriál, tak si pustím seriál. Ani jedno však moc nesleduji, buď nemám čas nebo inspiraci. A když už ten čas mám, raději si otevřu nějakou zajímavou knížku. :)

Používáš na netu smajlíky?
Jak sis mohla všimnout o něco výše, smajlíky opravdu používám a dost často. Při psaní článků se ale musím krotit - kazí to pak celkový dojem. Ale při chatování to bez nich zkrátka nejde, však to určitě sama znáš - jak není v textu smajlík, jedná se o vážný rozhovor. A nebo druhá možnost - když nepíše smajlík ten druhý, tak já taky ne. Možná celkem pubertální logika, ale taky logika. ;) (A zase ten smajlík)

Kde píšeš raději na internet a kdy na papír?
Zajímavá otázka, která mě donutila k hlubokému zamyšlení. Nakonec jsem dospěla k závěru, že na papír asi nepíšu nic. Deníček si totiž nevedu a tak jediné papírové věci jsou ty "blbouníkové papírky", na které si píšu úkoly, na které nesmím zapomenout "Zavolej na ...", "Zaplať...", "Kup...", dále školní zápisky a vzkazy ostatním (ano, patří sem i podlaviční pošta). Dalo by se říct, že jsou to většinou záležitosti mé nebo mezi mnou a užší skupinou lidí.

Na internet pak vkládám takové ty úvahy, zajímavosti a zkrátka věci, o které se chci podělit s větší skupinou lidí. Sem patří různé statusy, ČLÁNKY NA BLOG, komentáře apod.

Občas mají na všechno to ruční psaní i tužky svůj názor.

Příde mi to nebo máš opravdu strašně velkej nos? (milion smějících se smajlíků)
To ti asi opravdu jen přijde. ;) Nos mám podle mě jako většina lidí, takže takový akorát. Je možná trochu výraznější, ale to není vůbec na škodu. A i kdyby byl přece jen o něco větší, tak co? Svět se nezboří, při nejhorším bych musela začít šetřit na nějakou plastiku, ale to by bylo opravdu krajní řešení, protože umělá být vážně nehodlám. :D

Jak dlouho již píšeš povídky?
S větší pauzou asi tak tři roky. První povídku najdete rozkradenou po všech možných blozích (jmenuje se Dítě smrti - to jsem se ještě snažila být těžce drsná a dark), kdybyste měli zájem o první tři díly, najdete je na mém starém blogu, ostatní se bohužel nezachovaly. Moc se ale nesmějte, ten blog je neskutečně trapnej, normálně se tu chytám za hlavu, co všechno jsem tam dokázala vyplodit - samé překlepky a jak jsem se zmínila o něco výše - snažila jsem se prostě být hrozně drsná. Jsem ráda, že toto období života mám dávno za sebou. -_-

Jaké jsou tvé oblíbené knihy/filmy/seriály?
Takže hezky popořádku:
Oblíbené knihy: Kroniky Prydainu 1. díl, Letopisy Narnie (Kůň a jeho chlapec, Čarodějův synovec a Poslední bitva), z té klasiky: Anna Karenina, Malý Princ, Saturnin.
Oblíbené filmy: Méďa, Forest Gump, Střihoruký Edward a Protivné sprosté holky.
Oblíbené seriály: Jak jsem poznal vaši matku, Futurama, Simpsonovi.

Občas musím ukázat i svou temnou stránku...

Máš nějaký blog, na který nedáš dopustit?
Pokud otázku chápu správně - tak mezi ty mé oblíbenější blogy patří ty, které najdeš v menu v části Oblíbené stránky. Patří sem ale i můj blog (jak narcistické), protože bych jinak asi neměla žádnou pořádnou motivaci zde cokoliv vylepšovat, psát nějaké lepší články a nebo sem vůbec chodit.

Jaké jsou tvé koníčky?
Dřív jsem dělala mažoretku a pak se celkem neúspěšně pokoušela o cheerleading, ale u ničeho jsem bohužel nevydržela. Nyní mě baví blogování, hudba, bruslení (ať už na ledu nebo inlinech), občas něco vyfotím, ale jen tak sama pro sebe. Určitě je ten seznam o něco delší, ale teď si jako naschvál nemůžu na nic pořádného vzpomenout. :)

Působíš inteligentně. Jsi taková i ve skutečnosti nebo je to jen blogová zástěrka?
Nebudu vám lhát - po okolí kolují legendy o tom, že v té své blonďaté palici přece jen něco mám a seno to překvapivě není. ;) Ovšem, jestli je to pravda nebo ne, musí posoudit ti ostatní. Já se sice můžu považovat za kdovíjak chytrou, ale pak ve finále, když přijde na lámání chleba, tak může vyjít najevo úplný opak. Ale sama za sebe můžu říct, že ano, jsem taková i ve skutečnosti. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je pro tebe vzhled vždy na 1. místě?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama