Blogerky, které mi prostě pijí krev...

1. října 2013 v 13:50 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
V každé situaci se setkáme s člověkem, který nám jednoduše nesedí. A to platí i ve virtuálním světě. Vždycky najdete takového toho fajn člověka, se kterým si rozumíte a na druhé straně zase někoho, komu byste přáli doživotní dovolenou někde za polárním kruhem, bez elektřiny, aby nemohl posílat svá moudra do světa. Sice každý má právo svého názoru, ale neříkejte, že jste nikdy kvůli někomu nezačali skoro mlátit hlavou do klávesnice, abyste z ní vytloukli to, co jste právě viděli či četli. Pár takových adeptek mám taky, tak se na ně pojďme podívat a... možná si připravte tu helmu, až budete opravdu chtít začínat dělat tu věc s hlavou a klávesnicí. Možná ze mě, možná z těch existencí, které se chytám představit.


1. 15leté sexuální "bohyně"
!! Upozornění - lidé, které pohoršuje sexuální tématika na internetu, nechť přeskočí tento odstavec. Děkuji!!
Popis: Možná budu hned ze začátku celkem neslušná, ale přemýšlela jsem nad jejich popisem tak dlouho, že mě zkrátka nenapadlo nic, co by bylo o něco výstižnější: "Blogerky, které si jednou dvakrát vrzly a už nepíší o ničem jiném než o sexu".
Na této skupině blogerek mě baví jedna věc - jak dávají rady, jak se chovat v posteli, které polohy vyzkoušet a co kluka nejvíc rozpálí - a přitom jim je maximálně 16 let. Řeknu vám - sexuálním životem žiju už skoro tři roky a mám pocit, že ani za 10 nebo 15 let nebudu mít pocit, že bych v téhle oblasti mohla někomu radit. Jak může holka, kterou nedávno někdo odpanil radit starším a zkušenějším lidem, co (ne)dělat v posteli. I kdyby to byla s prominutím nějaká sexuální mašina, která to musí mít 2x denně, 7 dní v týdnu kromě těch, kdy má jahodové prázdniny, tak pochybuju, že by stihla nasbírat takové zkušenosti, aby je mohla předávat dál. A to nemluvím o těch, které to dělají už od dvanácti let a ještě se tím veřejně chlubí.
!! Konec strašně sprostého odstavce, můžete pokračovat ve čtení!!

2. Holky tvrdší než ocel
Popis: Cílem těchto dívčin je dát celému světu najevo, jak mají všechny těžce v ... kapse a jak jsou drsnější než šmirgl papír.
Když byste náhodou zabloudili na blog této skupiny, nestačili byste se divit, co všechno byste na něm dokázali najít. Samé vulgární výrazy, ze kterých si i já, člověk, který neustále kleje (a dost sprostě) občas musím pomalu zakrývat oči. To všechno je okořeněno názory, jací jsou všichni idioti, všude najdete samé hejtování (pokud nerozumíte - od slova hate: nenávidět) a vůbec, ony jsou mistři světa a nevadí, že jim je teprve 13 - i ti největší tvrďáci by z nich padli na zadek. Jen si občas pokládám otázku, zda za tou na první pohled tvrdou slupkou není náhodou schovaná malá ustrašená holka, která v reálném životě je asi tak drsná jako duhový jednorožec.

3. Dietářky
Popis: Blogerky chlubící se světu, co za celý den všechno zbaštily.
Dietou dnes žije snad každý pátý člověk. Neustále počítáme kalorie, vážíme si jídlo, jíme hodně ovoce a zeleniny, cvičíme. A tak se stalo, že své stravovací návyky začali lidé cpát i na své internetové deníčky. A právě tato skupina dala úžasné podmínky pro evoluci další skupině, která musí každý den házet na blog články o tom, co všechno za celý ten den snědly.
Možná jsem staromódní nebo zkrátka tomu nerozumím, ale jaký má smysl vypisovat se s každou bramborou, kterou jsem měla v bramborové kaši a kolik to mělo, proboha, kalorií? Když jsem poprvé viděla takovýhle článek, kde bylo vše dopodrobna vypsáno, vypadala jsem asi nějak takhle:

Zdroj: www.mrwgifs.com

Říkejte si o mě co chcete, ale už jen čekám, až někoho napadne dát si do plic přístroj, který mu bude měřit, kolik vzduchu za den spotřeboval, aby se s tímto údajem mohl chlubit na blogu. Protože mám pocit, že by to byl údaj stejně tak důležitý, jako počet kalorií v okurkové salátu, který jsem měla k obědu. Ale když vás to baví, přepočítávat si, jestli náhodou po pomerančovém džusu neztloustnete, tak pokračujte.

4. Slečny "módní"
Popis: Tyhle holky mají za úkol ukázat nám jak se oblékat - nebo spíš neoblékat?
Pro začátek: Nemám nic proti blogerkám, které módě opravdu rozumí. Myslím tím takové, které umí vše perfektně sladit, nebojí se experimentovat a také dokážou poradit tak, že máme pak opravdu jistotu, že když podle nich vyjdeme ven na ulici, tak se nám všichni nebudou smát, že vypadáme jako od cirkusu.
Na mysli mám teď ty "slečny módní", které akorát umí kopírovat vytvořené outfity z ostatních blogů a když mají pak něco sestavit samy, tak je to bída a utrpení na ten vytvořený celek pohledět. Že jim barvy k sobě neladí, že míchají různé vzory dohromady nebo že takovéhle modely si mohou dovolit jen 12leté, jim nevadí. Takhle prostě musí všichni chodit oblečení.

5. Ty, které mají vždy pravdu
Popis: Na blozích těchto existencí naleznete jen samé pozitivní komentáře - jiné se sem nikdo neodváží napsat.
Netvrdím, že dokážu unést kritiku na 100 %. Ve skutečnosti jsem člověk, který je nervozní z každého nového komentáře, protože nikdy nevím, co je v něm vlastně napsáno. Ale jinak bych řekla, že i s těmi špatnými komentáři se dokážu nějak smířit. Ale najdou se i blogerky, které jsou schopny vyhlásit vám i třetí světovou jen proto, že je upozorníte na hrubku v článku, řeknete svůj názor na dané téma nebo se dokonce odvážíte jim v rámci mezí naznačit, že jejich blog stojí za starou bačkoru. U těchto blogerek máte jednu jistotu - až jednou napíšete nějaký kritický komentář, tak se připravte, že denně o vás napíší minimálně deset článků, kde všem budou dokazovat, jak jste vy vlastně špatní, a že byste se měli za sebe stydět. Až mám pocit, že tato skupina úzce souvisí se skupinou "Holek drsnějších než ocel".
Ovšem: Netvrdím, že se taky někdy nesnažím mít za každou cenu pravdu - ale to snad každý, ne? :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Hayley Hayley | Web | 1. října 2013 v 14:04 | Reagovat

Teď můžeme čekat až někdo napíše komentář typu "Když se ti to nelíbí tak to nečti.." bla,bla,bla:D naprosto s tebou souhlasím..Vezmu to tedy po číslech takže
1. Někdy je smutné že těm holkám třeba ani nebylo 15 :D
2. To jsou ty strašná frajerky který nás všechny vyfakujou:D
3.Holky které podle mě čekají na typ komentů "nehubni jsi nádherná.."-bla,bla,bla psychicky nemocné slečny.
4. Z těch slečen se mi chce brečet.
5.O tomhle ani nemluvím rovnou mohou založit blog proti té osobě.

2 fakynn fakynn | E-mail | Web | 1. října 2013 v 14:52 | Reagovat

U blogů, které jsou v první skupině jsem našla naštěstí asi jen dva, jsem za to ráda, nepochopím, nikdy bych neradila, protože mi přijde, že každý je v sexu na něco jiné, rozproudí ho taky něco jiného. Jde o potřeby a porozumění partnerů navzájem,  né?
Nesnáším, když čtu články blogerů z druhé skupiny, každou větu se sprostým slovem, nic jinýho tam nenajdeš a článek většinou ani nepřečtu celý, protože to nejde, jsou moc, já mluvím sprostě, ale v těch článkách to jde omezit.
Tyhle blogy moc nechápu, nebo né všechny. Jenže většina blogů je typu ' jídelníček- snídaně : nic oběd: okurka večeře: mrkev' a podobně. Jasně, nežer a zhubneš, ale pamatuj na joj efekt.
Další, to když vidím, chytám se za hlavu. Neslazený, hrozný a pak když jim to napíšeš, mění se na pátou skupinu, většinou ale na konci stejně přilezou a omluví se, protože jim dojde, že je to vážně hrůza. Ale čekají na každou malinkatou chybu, aby ti ji mohli vmést do tváře.

3 tymycek tymycek | Web | 1. října 2013 v 15:51 | Reagovat

Souhlasím s tebou. Hlavně to první...bleee

4 Kerr Knock Kerr Knock | Web | 1. října 2013 v 17:38 | Reagovat

U toho prvního, hned mě napadla LV. Nemám proti ní nic, jen to pro mě byla první představitelka, která mě napadla:) Nesnáším holky, který jsou sprostý. Fajn, občas si zadávat jak je ten život "děsně nespravedlivej" to ještě zvládnu, ale takový články, kde je za každou větou přinejmenším "vole" už se ani nedá číst. Ale dejme tomu, takové holky to opravdu dělají jenom kvůli tomu, aby se vypsaly svému internetovému online deníčku. Fajn. Co se týče blogů, kde slečna rádoby ukazuje, jak vlastně nesnědla nic kromě krajíce chleba a plátku šunky, za kterou by si nejradši dala pět hodin v posilce, mě fakt děsí. Proana blogy jsou příšerný. Nebo.. Někdy mi ty holky přijdou hrozně fajn a upřímně je mi líto toho, že si takhle ničí zdraví. A módní blogy, těch je tady taky dost. Sama se na blog neodvažuji dát nějakou radu ohledně módy a líčení, jak kvůli mému věku, tak i kvůli tomu, že nikomu nesluší všechno a jednoduše si nedokážu přestavit, že bych radila starším. Takže tak. Snad jen jednou jsem uveřejnila svůj outfit na blogu, a to ještě kvůli mým válenkám a protože jsem jednoduše neměla sílu kvůli bolavýmu loktu nic napsat:D Každopádně s tebou musím naprosto souhlasit:)

5 Elliette Elliette | E-mail | Web | 2. října 2013 v 8:44 | Reagovat

Naprosto tě chápu! Mě nejvíc asi pijí krev blogy "jídelníčky". Možná teď někomu křivdím a je to ode mě nespravedlivé - ale sakra, copak mě zajímá co měla slečna X. dneska k obědu? Ještě když v tom jídelníčku je: snídaně - nic, oběd - nic... a tak bych mohla pokračovat. Beru blogy o zdravém hubnutí, které cvičí a dodržují zdraví jídelníček - jako doplněk blogu dát svůj jídelníček pro inspiraci, to ano. Ale pokud tam není nic jiného?

Dále mě štve okopírované DIY! Ano, chápu, ve většině případů takový nápad stejně přebereme ale proč ho kopírovat? proč neudělat svůj návod? Svoje fotky, napsat jak se mi to dařilo či nedařilo? Aby když už článek píšu, aby se mě lidé mohli ptát a já mohla reagovat.

Jediné "kopírování" (s uvedením zdroje samozřejmě), které beru, je jen doplňková ilustrace k článku, a to spíšejen v případě, kdy sama nemohu obstarat lepší. Pokud mám mizerný foťák nebo zkrátka nemám jak danou věc vyfotit - ano, pak to beru. Ale články plné okopírovaných fotek mi začínají lézt krkem. Kdyby aspoň na každém blogu nebyli stejné. :-?

Sakra jsem se zas rozepsala.... :-D

6 Wiki Wiki | Web | 2. října 2013 v 22:15 | Reagovat

Úplne sa s tebou stotožňujem a veľmi ma potešilo, že konečne niekto vie normálne vyjadriť svoj názor :) len tak ďalej :)

http://victorysphotography.blogspot.sk

7 Victoria Victoria | Web | 5. října 2013 v 20:40 | Reagovat

Nejspíš jsem se setkala s každým typem, který popisuješ, taky mi to docela leze na nervy - i když ty diotářky mě docela děsí, myslím, že některé stránky a hlavně jejich majitelky bych mohla přirovnat k nefalšovaným anorektičkám, snažily se svou váhu dotáhnout tak pod 50 kg, psaly o tom jak cvičí a jí třeba jen dvě jablka denně, ale brzo už přejdou jen k jednomu jablku a ještě úpornějšímu cvičení, to jsem si fakt připadala jak v jiném světě, když jsem to četla! :-x

8 Renata Renata | 14. října 2013 v 11:12 | Reagovat

Bohužel jsem dlouho nenarazila na horší blog, od fontu až po obsah děs a bída. Už nikdy neotevřu kategorii "Objev roku"

9 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 14. října 2013 v 18:32 | Reagovat

[8]: Bohužel se nemohu zavděčit úplně všem a je mi jasné, že se svými názory mohu být někomu trnem v oku. ;) I tak díky za návštěvu :)

10 Ell Ell | Web | 23. října 2013 v 19:22 | Reagovat

Tak to je fakt dobrej článek. Fakt hóódne jsem se pobavila u toho: "drsný, jak barevný jednorožec.." :-D  :-D Mám stejný názor a moc doufám, že mezi jednu skupinu se neřadí já :-?  :-?  :-x  :-x  :-D  :-D

11 Ann Ann | 13. listopadu 2013 v 16:31 | Reagovat

Tak tímhle jsi mě vážně pobavila :D (především tou geniální slovní zásobou - drsnější než šmirgl papír apod.). Bohužel v případě trojky tyhle blogerky nepíšou, co snědly, ale spíš co se jim "podařilo" nesníst (a následuje záplava komentářů typu "jen tak dál, zlatíčko, vedeš si báječně")

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama