Co všechno málem skončilo na mé hlavě

19. října 2013 v 21:19 | Cherrybumbum |  Z mého života
Příznám se - jsem člověk, který musí mít pořád něco extra. Obyčejné věci mě nebaví - asi jeden z důvodů, proč je se mnou tak těžké jít někam nakupovat oblečení - asi si ho budu muset začít sama navrhovat, protože si na skoro každém kousku najdu něco, co se mi nelíbí. A moje extra snahy mají za následek i extra nápady na změnu mých vlasů. Dneska když se nad nimi zpětně zamyslím, tak se chytám za hlavu, co jsem to všechno měla za nápady. I když, co chcete po někom, kdo si podbarvuje růžově hlavu a strašně se diví, že na něj všichni pak strašně divně koukají?

První nápad:

Zdroj obrázku: Oříznutá fotografie z této stránky
Už jsem se pochlubila, jak se mi teď líbí písničky od NERVO? Ne? No tak se chlubím teď, no. :P
Když si představím, že bych jednou přišla domu a místo dlouhých vlasů, které mám teď bych měla tohle číro, tak mám pocit, že by rodiče asi minimálně kleplo. Tohle jsem si vysnila zhruba před rokem, když mě v létě rozčilovala vedra, při kterých mi bylo brutální teplo na hlavu. Navíc mě nebavilo neustále vymýšlet, co si na tý hlavě udělám a tak jsem si plánovala, jak půjdu strojkem na krátko a nechám si jen široký pruh trochu delších vlasů. Dneska si kladu otázku, jak jsem si představovala, že budu s tímhle vypadat na maturáku v šatech a vůbec - co bych s tím dělala, až bych neměla náladu se s tím upravovat? Navíc si nedokážu představit, jak dlouho by mi taková úprava vlasů trvala a abych vstávala o hodinu dřív - nejsem magor. :D

PS: Pokud vás zajímá hudba, kterou tvoří duo NERVO, tak jedno video je skryté pod záhlavím blogu. A druhé vám přikládám zde:
Zdroj: www.youtube.com
Druhý nápad:


Všímáte si, jak bych nechala na své vlasy neustále řádit strojek? :D Tohle mi přišlo o něco přijatelnější než ten první návrh, ale po čase jsem si uvědomila, že to vypadá tak trochu - feťácky (prosím majitele tohoto účesu, ať se neuráží). Navíc si myslím, že s těmi svými obarvenými blonďatými pačesy bych vypadala jako neskutečný trotl. Přece jen to celé vzít jednou za čas strojkem plus to dobravit - ne, neměla bych na to čas ani energii a navíc si myslím, že bych to pak akorát celé neskutečně obrečela! :D Takže tenhle účes nechám Skrillexovi a dalším lidem, kterým sluší a raději zůstanu u své blonďaté všude stejně dlouhé (i když trochu nudné) hřívy.

Třetí nápad:
Zdroj fotografie: Jeffreeho facebook
A když už jsem se nahoře chlubila svými barevnými vychytávkami, tak proč je nedovést k naprosté dokonalosti? To jsem si říkala, když jsem si nedávno plánovala obohatit svou blond další růžovou náloží, kterou by doplňovala modrá barva. Pak mi došlo, že když mě jedno růžové obarvení vyjde na cca 500 Kč a vydrží mi zhruba týden (protože si musím mýt vlasy každý den), tak kolik by mě stála modrorůžová kombinace a JAK DLOUHO BY MI VYDRŽELA?! Protože ve finále bych vypadala jako naprostý tatar, protože bohužel jsem se nenarodila v bohaté posteli, abych mohla každý týden vrážet 500 Kč do vlasů. Takže smůla, Jeffree, zatím máš lepší vlasy ty!


Jaké šílenosti jste si na svých hlavách vymysleli vy a zrealizovali jste je?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Tess Tess | Web | 20. října 2013 v 1:46 | Reagovat

první účes ma snad ted každý

2 Morell Morell | Web | 20. října 2013 v 12:50 | Reagovat

Teda, jednu dobu jsem měla na hlavě Legolase, což s mými řídkými vlasy bylo dost zajímavé. Fajně to pomohlo v létě, kdy byl hic, ale zároveň zakrytý krk a vlasy nepadají do tváře, ale pořád je pocit, že jsou volné. Teď je mám všechnyy stjně dlouhý a naprosto na volno. Možná se vrátím k Legoalsovi, dá se to tak za deset minut udělat, akorát, když se to pak rozplete... kdybych měla více vlasů a světlejšího odstínu... to by bylo ještě lepší, snad ejdiná věc, co mi na mně vadí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama