Jsem blonďatej vůl...

3. října 2013 v 18:39 | Cherrybumbum |  Z mého života
Lidi, lidičky, něco se stalo. Něco, za co se neskutečně moc stydím. Ne, myslím to vážně, mám pocit, že když se to něco stalo, tak jsem musela být rudá až na zadku. Dneska jsem se totiž dozvěděla vysvětlení problému, kvůli kterému jsem napsala článek S.O.S - Pomož mi od vzteku. Těm nezasvěceným doporučuju si ten předchozí článek přečíst předtím, než budou číst tenhle. Pak až si přečtete tenhle, tak si o mě nejspíš budete myslet, že jsem vážně vůl.


Tak jak tyhle story začínají? Bylo nebylo... ale přeskočme úvod a vrhněme se rovnou na včerejšek. Včera jsem totiž měla super pracovní den. Nejdřív jsme (ano, jsme) nemohly dát novou roli na účtenky do té tiskárny na účtenky bez toho, aniž by se nám pokaždé nezaseknul počítač. Takže jsem to vyřešila klasickým CTRL + ALT + DELETE. Program se odseknul, ale nejprve to vypadalo, že se neuložila denní tržba - což by byl průser. A hádejte co? Nejdřív mě kolegyňka hecovala, ať to udělám podle sebe a pak to bylo: "Tak teď máš teda pěknej průser!" Jaký já, ona mě vyhecovala, takže byla spolupachatel, nebo snad ne? Nakonec jsem zapojila své počítačové dovednosti a denní tržba zase byla na světě. Ale přeskočme na včerejší konec mojí směny.

Večer jsem se rozhodla, že tam ten papír to tý tiskárny prostě dám. Tržba byla sečtená, takže už o nic nešlo. A světe div se, povedlo se. Předtím jsem tam ten papír totiž strkala obráceně a navíc jsem pak nezmáčkla takové tlačítko, takže se mi tam hromadily účtenky na vytisknutí. Pak jsem šla vytřít a zjistila jsem jednu nemilou věc. Nějaký vážně moc super čuper zákazník, nám tam poškodil zboží a pak to naaranžoval tak, aby to nebylo vidět a vzal čáru. Šlo o takové ty svítící meče, naštěstí to šlo lehce spravit, ale i tak jsem se v práci zdržela víc než hodinu. Takže jsem kolegyňce napsala vzkaz, že jsem jí tam nechala tři rozbité meče a ať to tedy laskavě opraví.

A dneska (už se blížíme k tomu hlavnímu, nebojte se), jsem zapomněla doma mobil, takže jsem po škole šla do krámu zjistit, jestli se jí ty pitomé meče povedlo opravit. Naštěstí to šlo. A pak (už přichází to hlavní) jsme se tak nějak rozpovídaly a pak mi řekla tu věc, kvůli které se teď stydím za ten článek, o kterém jsem se zmiňovala v úvodu. Zkrátka mi řekla, jak s námi zaměstnavatel pěkně vyčůral. Před měsícem totiž dělal velký přijímací pohovor, kde nás dvě přijal na domu neurčitou. A před cca 3 týdny jí oznámil, že jí bude muset propustit, protože místo ní přijde paní, která je teď na mateřské dovolené. Ale že může jít místo mě jako brigádnice (vážně super). Takže na mě byla nervní kvůli tomu, že přijde o práci. Vážně se teď za ten článek cítím hrozně.

Na druhou stranu - mohla mi vše říct na rovinu a nechovat se ke mě jako nějaká kravka. A já? Teď sjíždím všechny možné servery s prací a brigádami a od pondělí si hledám novou brigádu. Zaprvé protože budou Vánoce, tak abych měla nějakou tu kačku na dárky a hlavně - potřebuju nějaký peníze i na školu. Takže jdu hledat, zatím se mějte :))

PS: Snad jste z tohodle alespoň něco málo pochopili. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Je pro tebe vzhled vždy na 1. místě?

Ano
Ne

Komentáře

1 hogreta hogreta | E-mail | Web | 4. října 2013 v 12:17 | Reagovat

Nemyslím si, že jsi vůl, to vůbec ne. Naopak, jsi jen člověk, nemůžeš si na sebe brát všechny problémy světa - a i když to zní hrozně, tak to, co řekl nebo neřekl šéf té slečně, to je její věc, ty bys kvůli toho starosti mít neměla. Ale vzhledem k tomu, že si to vybíjela na tobě, tak jsi kvůli toho měla starosti - aniž bys udělala něco špatně. Proč bys teda měla být vůl ty? Ty jsi za 1) o ničem nevěděla a za 2) i kdybys věděla, tak to vlastně není tvůj problém. Jako jasně, že takhle je její chování pochopitelné a odpustitelné, ale to vůbec neznamená, že ty bys teď byla ta špatná, když jsi napsala takový článek. Buď v klidu, vůl rozhodně nejsi:).

2 Victoria Victoria | Web | 5. října 2013 v 20:35 | Reagovat

Nebrala bych to,jakože jsi vůl, ona se mohla chovat neutrálně anebo na tebe rovnou na féra vybalit celou pravdu a ne tě takhle dusit, to od ní nebylo pěkné ať ji šéf řekl cokoliv...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama