Patřím opět mezi zaměstnané!

23. října 2013 v 18:35 | Cherrybumbum |  Z mého života
Čágo belo!
Tak jsem dneska v práci vytírala podlahu a uculovala jsem se nad takovou vtipnější příhodou, která se mi už nějakou dobou nevědomky děla a pak mi to došlo - já se vám nepochlubila, že jsem opět pracující student! Takže, vzali mě zpátky do toho obchodu, kde jsem dělala s tou slečnou Protivkou - a jen tak mimochodem: Odvolávám všechny mé omluvy a výčitky, které jsem zmínila v článku "Jsem blonďatej vůl", ona je to vážně Kráva s velkým K!!! Teoreticky jsem byla bez práce přesně tři dny... Více v článku.


Takže byla jsem vyhozena proto, že si na mě slečna Protivka stěžovala - prý dělám v krámě bordel, že mi tam chyběly peníze - zkrátka všechny důvody, o kterých jsem se s vámi podělila v článku "S.O.S - Pomož mi od vzteku". A ona? Bylo jí nabídnuto, že může chodit na brigády místo mě. Takže místo hlavního pracovního poměru se z ní měla stát obyčejná brigádnice, která bude brát max. 1.500 Kč + případná dýška od zákazníků. A co udělala primadonka? Objevila se na brigádě jen jednou, druhý den si přišla pro výplatu za září a řekla jim, že jim na to kašle. Takže jsem třetí den po mém vyhazovu měla hodinový telefonát s majitelkou obchodu, kde se mi omlouvala, že jsem byla propuštěna bez udání důvodu, a prosila mě, jestli bych opět nemohla nastoupit jako brigádnice. Tak - to víte, že jsem si původně plánovala (když jsem nevěděla, že se ta situace opravdu uskuteční), jak budu dělat chvíli drahoty. Ale pak jsem si řekla, že brigády se schání v tomhle období opravdu těžko, takže jsem kývla. A jsem opět zaměstnaná.
PS: Moje nová kolegyně je neskutečně hodná!!! :)

A teď ta (možná) vtipnější část:
Při novém nástupu na brigádu jsem se dověděla od majitelky obchodu, že ta kamera, která snímá pokladnu, nejen, že zachycuje obrazovou nahrávku, ale i tu zvukovou. Když si dneska vzpomenu, na to, jak jsem si kolikrát při úklidu obchodu po zavíračce zpívala (a to dost nahlas), na všechny moje duchaplné hlody, které jsem nahlas říkala sobě typu: "Ty krávo, to je dneska ale nuda," nebo "K***a, ať už je pět hodin - JÁ SE SNAD POCH*IJU! - No upřímně se na jednu stranu nedivím, že mě vzali zpátky a nenajali někoho jiného, museli se občas opravdu královsky bavit, když si večer projížděli záznamy z kamery. :D

Takže jsem zaměstnaný člověk, sice nejdříve říkali něco o tom, že by to bylo jen na 14 dní, ale pak jsem koukala do kalendáře, a zjistila, že mám do konce listopadu vypsány pracovní soboty a pak se mnou dokonce mluvili o tom, jaký frmol budeme mít před Vánocemi. Takže to cítím na dobu neurčitou. :)

Jaká super věc se stala v poslední době vám? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell Ell | Web | 23. října 2013 v 19:09 | Reagovat

Ty jo, koukám, že to máš občas složitý, co já bych dala za brigádu, ale v mém věku, no nevim :D A tak část s tím zpíváním mě pobavila :D :-D  :-D

2 Katty Katty | Web | 25. října 2013 v 18:43 | Reagovat

Ahoj! Začni si shánět hlasy do druhého kola! POSTUJEŠ!

3 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 3. listopadu 2013 v 23:14 | Reagovat

[1]: Ono to moc vtipný není, když se to dozvíš až po tak dlouhé době :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama