Hodnocení dnešního dne: Uáááááh!!

11. listopadu 2013 v 19:42 | Cherrybumbum |  Z mého života
Fakt, dneska jsem se přestala divit lidem, kteří nemají rádi ostatní lidi. Ostatní lidi jsou totiž idioti. Nebo, alespoň dneska byli. Jestli se ale dnešek bude opakovat, tak asi také přejdu na stranu těch, kteří jsou na ty ostatní v jednom kuse vytočení, protože to, co dneska někteří předváděli, nemělo obdoby. Ale tak popořádku...1. troll
Představte si, že se ráno vzbudíte a zjistíte, že to s vámi není úplně o.k., ale také to není na úplné přecházení. Takže jsem si vzala kartičku pojišťovny a místo do školy jsem vyrazila k doktorce. "To bude tak na hodinku, jsem tu druhá na řadě," psala jsem přítelovi do smsky, když jsem ho žádala, aby mě ve škole omluvil. Přišla jsem v 8:10 a jestli hádáte, že jsem odtamtud odcházela v 10:15, tak máte naprostou pravdu. Že přede mnou vzala sestřička objednané lidi, to bych pochopila, mají přednost. Ale že brala i lidi neobjednané, to mě trochu točilo. No budiž, při nejhorším si vezmu kartičku a přijdu jindy, říkala jsem si. A pak...

... přišla taková krůta! Ještě bych měla dodat, že těsně předtím než přišla si sestřička zavolala nějakou jinou paní, že je na řadě.

Ta krůta přišla ke dveřím do ordinace a ne, že by zaklepala jako normální civilizovaný člověk. Ona prostě mlátila (ano, mlátila) do těch dveří tak dlouho, než sestra vyšla - něco jako Sheldon v TBBT, ale i ten je oproti ní slabý kafe. A pak na sestru začala řvát, že má zánět nevímčeho a že potřebuje, aby jí napsala recept na nějaké léky. Když jí sestra řekla, že jí nic napsat nemůže, protože si ten zánět diagnostikovala (mám to slovo správně?) sama, a že se musí nechat vyšetřit a poradit se s paní doktorkou. Načež ta baba začala ještě víc hulákat, že na vyšetření nemá čas a bla bla bla... a sestra? Řekla tý paní, kterou si předtím volala, že má ještě počkat a vzala místo ní tuhle nádheru. Takže příště vykopávám dveře, zařvu, že pospíchám a budu venku za 10 minut.

2. troll
Nesnáším matky s kočárkama co jedou vedle sebe na chodníku, když jim člověk slušně řekne "Zdovolením", tak se nepohnou ani o centimetr a ještě mají blbý kecy, takže stejně kvůli nim musíte vlízt do silnice, abyste je obešli a mohli pokračovat normálním tempem do školy. Ale ať si důchodkyně nemyslí - dělají úplně to samé, jen s rozdílem, že jich vedle sebe je schopno jít i pět a když chcete projít, tak vás pomalu umlátí berlemi. Vážně lidi - já vás neumím přeskočit, kdybych to uměla, tak vás nebudu prosit o to, jestli bych mohla projít....

3. troll
Znáte ten pocit, kdy přijdete do školy, celí uřícený a sekretářku hrozně zajímá, kam jdete, kdo jste a co tam jdete dělat? A co to tak poslouchám, tak jsem jediná, s kým si přes ten kecafon takhle povídá. Jiní přijdou, řeknou: "Jdu do 4.B" a pustí je. Já přijdu, zazvoním, řeknu:
"Jdu do 4. B" - "A kdo je?" - "Fialová" - "A co potřebujete" - ("Dát tam granát") - "Jdu do školy" - "To teda jdete brzo. Kde jste byla" - "U lékaře".
A pak mi teprve zazvonila a já mohla jít. Vypadá to jako nevinný rozhovor, ale když jste zpocení, udýchání a máte brutálně těžkou tašku, tak byste kolikrát raději tu branku přeskočili. Ale hádat se pak s ředitelkou, že přeskakuju branku místo abych si zazvonila se mi vážně nechce.

4. troll
Znáte také ten pocit, kdy přijdete celí uřícení, jste vyřízení z toho rozhovoru se sekretářkou plus vás dodělají schody do patra, přijdete do třídy a nemáte si kam sednout, protože vaše místo zabírá někdo, koho zrovna dvakrát nemusíte? Ale tak fajn, přisedla si tam, nechala bych jí tam sedět. Ovšem za předpokladu, že by třeba měla snahu buď si začít pakovat věci ("Prosím tě, seď, já to tu hodinu vydržím v první lavici") nebo se zeptala, jestli tam může vůbec sedět. Ne, ona na mě začne hulákat, ať si sednu jinam, že tam teď sedí ona. Můžu vám říct, že jsem po těch předchozích trollech měla chuť přijít k její (mojí) lavici a udělat tohle:
Zdroj gifu: http://tremorsintoronto.files.wordpress.com/2013/09/angry-table-flip.gif?w=500

Místo toho jsem si jen tak sedla, pomyslela jsem si cosi o ženském pohlavním orgánu a poslouchala, jak do ní ostatní spolužáci šijou, že měla zvednout své pozadí a jít si sednout jinam. Ale ať se tím místem třeba udusí, alespoň vím, jak boží to místo je, když si na něm musela válet šunky...Kdo vás naposledy opravdu vytočil? :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 11. listopadu 2013 v 20:13 | Reagovat

To já vždy chytám nervy na ostatní lidi a dneska kupodivu jsem nechytla žádného nerva na nikoho, ale naopak jsem dnes byla kamarádská ! :D možná, že okolo mě nebylo moc "idiotů"

2 Ell Ell | Web | 11. listopadu 2013 v 21:28 | Reagovat

Mě se stalo, že jsme jeli na kole ze školy a na takovém mostě (bylo to spíš něco jako lávka) před námi šli nějaké dámy a když jsme jim řekli "zdovolením" tak na nás vyjeli, že oni tam jdou a my jim nemáme co řikat a i kdyby, že je tam zákaz jízdy kol a přitom tam nikde žádný zákaz vjezdu kol nebyl :-?

3 Ell Ell | Web | 11. listopadu 2013 v 21:32 | Reagovat

Ale zapomněla jse mnapsat, že jsi to zvládla fakt dobře, nenechala si se vyvést z míry :) ;-)

4 Verunka T. Verunka T. | Web | 11. listopadu 2013 v 22:05 | Reagovat

Situaci u doktora moc dobře znám a já jsem ještě takový ňouma, že když mě někdo předběhne, tak se ani neozvu a ještě ráda pustím kdejakou stařenku o berlích před sebe. Pak tam tvrdnu dvě hodiny a tiše soptím.
Lidi jdoucí vedle sebe na chodníku taky nesnáším a třeba důchodcům je mi blbý říct, aby mi uhli.
Naštěstí takovou školu už řešit nemusím, ale na střední jsem sedávala sama a nikdo se ani neodvážil sednout si na moje místo. To je výhoda asociálů :-)

5 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 20. listopadu 2013 v 19:36 | Reagovat

Tak u toho mlácení na dveře jsem se od srdce zasmála..
A co se týče těch mamin s kočárky, ty mně iritují též, občas si při tom obcházení pomyslím hodně nepěkné věci :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama