Modelky v gumovkách a obrovská euforie

20. listopadu 2013 v 22:06 | Cherrybumbum |  Z mého života
Tak mě tu po dlouhé době zase máte. A hned zažívám neskutečnou euforii, protože snad poprvé jste zvládli více jak 100 návštěv za den. (Děkuji, děkuji, děkuji!!) Víte, bylo mi už ráno divné, že v 8:00 jsem měla 12 lidí na blogu. Obvykle tam mívám čísílko 2; 3 a vrtala mi hlavou otázka - JAKTO? Pak mě trklo, podívat se na Krásnou, protože mi včera konečně přišel e-mail se žádostí o údaje do profilu (hejhou), tak jestli náhodou nezveřejnili něco jako článek o nových blogerkách. A co nevidím? Vydali můj článek o Blogerkách, které mi pijí krev. Můžu vám říct, že jsem v tu chvíli stála v práci za pultem a protože jsem měla v krámě zákaznici, tak jsem moc nemohla zkoumat detaily. Jen jsem cítila, jak jsem samou radostí úplně zrudla! :D


Pod článkem se objevilo pár komentářů komentující mou gramatickou chybu v nadpisu - no, je to sice trapné, ale stávají se i horší věci. Navíc, když jsem napsala takovýhle článek, tak jsem spíš čekala, že se do mě obují spíš adeptky, které se tam našly. Ale i tak děkuji a v budoucnu se těšte na další mé články. :)

Pokud se prokousáváte těmi řečičkami jen proto, abyste zjistili více o "Modelkách v gumovkách", tak vám prozradím, že včera jsme v té boží zimě fotili tablo. A žádné krásné šatičky, žádný ateliér, ale fotili jsme se na jedné farmě jako pořádní vidláci. Zatím mám jen společnou fotku se kterou se samozřejmě podělím.


Tak jak se vám líbíme? :D

Tak jak jsem se již zmiňovala - fotili jsme na jedné farmě, ve vesničce o cca 15 barácích (také jsme tam způsobili neskutečné haló, když jsme se tam najednou sešli a fotili) a byla brutální zima! Brrr. Nakonec jsme to přece jen zvládli ve zdraví, vyfotili se s vidlemi, před stodolou, na traktoru, ale žádnou slepici jsme bohužel na fotku nedostali. :( Pokud výsledné fotky a tablo budou stát za to, tak to sem určitě přidám - pokud tedy do té doby mí spolužáci nepřijdou na to, že mám tenhle blog a nezabijou mě za to, že jsem sem hodila tu fotku.

To je zatím tak nějak vše. Rozepíšu se nejspíš až ke konci týdne - v sobotu jdeme na exkurzi do věznice, tak pokud nastane něco zajímavého (mr. Ratha už tam bohužel nemají), tak se určitě nezapomenu zmínit. Tak zatím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Adele. ▲ Adele. ▲ | Web | 22. listopadu 2013 v 17:00 | Reagovat

Pěkná a kvalitní fotografie!:)

2 Kerr Knock Kerr Knock | Web | 25. listopadu 2013 v 20:20 | Reagovat

Ta fotka je úžasná, akorát škoda, že tam není vidět všem celý obličej, tedy aspoň mě by to trochu mrzelo:) A k tolika návštěvám ti moc gratuluju!:)

3 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 2. prosince 2013 v 20:54 | Reagovat

[2]: Bohužel no. I ten nejvyšší byl prostě najednou oproti té záplavě klobouků hrozně maličký. :D Ale snad budou výsledný fotky na tablo alespoň trošku dobré :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama