Plnění pracovních povinností o Vánocích

27. prosince 2013 v 1:16 | Cherrybumbum |  Z mého života
Moc se vám omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala s nějakým novým článkem. Teprve teď jsem si totiž opravdu sedla a v klidu mohla něco napsat. Jestli jsou Vánoce svátkem klidu a pohody, tak asi na úplně jiné planetě nebo u úplně jiných lidí, protože já si letos svátky opravdu neužila. Vlastně mi ani nepřišlo, jakoby nějaké Vánoce byly, spíš mi to připadalo, jako kdybychom se zhruba uprostřed října zbláznili a rozhodli se dát si dárky, udělat řízky se salátem a ozdobit stromeček.Abych totiž vysvětlila svůj postoj k letošním svátkům - tak letošní prosinec jsem strávila především v práci, kde jsem se kolikrát nestačila divit, co všechno jsou lidé schopni koupit, jen aby měli NĚCO pod stromeček. Minulý víkend jsem strávila "pracovně" - vlastně jsem v sobotu zavírala o hodinu dříve, protože jsem tam stejně většinu času luštila osmisměrky a v neděli skoro to samé. Když už jsem se v neděli večer nad balením dárků radovala, jak další den nemusím do práce, tak jsem v půl jedné ráno najednou měla telefon od kolegyně, že má nemocného syna a jestli bych za ní nemohla v pondělí do práce na CELÝ DEN. Tak samozřejmě, že jsem souhlasila, protože tohle je důvod, proč neříct ne. Ale... já myslela, že v tom krámě normálně umřu! :D

Tak přesně takhle vypadá cca 400 DVD z novin (pár jich mám na pultě, proto je v té spodní krabici díra). Jinak pod tou vrchní krabicí je ještě jedna, takže jsem se ten den opravdu málem ucenovkovala (DVD to totiž nekončilo)

Víte, tak nějak jsem počítala s tím, že se najde pár jedinců, kteří ještě 23. prosince nemají ještě ani jeden dárek, ale nepočítala jsem s tím, že to bude TOLIK jedinců. Největší sranda byla, že chodili vyloženě v takových intervalech, jako by kousek od toho krámu stavěl nějaký autobus plný lidí, kteří chodí od krámu ke krámu a nakupují. Takže se stalo, že jsem měla plný krám lidí, pak zhruba minutu prázdno a pak se mi tam najednou nahrnulo dalších dvacet lidí a tak to šlo postupně celý den. Můžu vám říct, že jsem po tom dni byla neuvěřitelně unavená, že mi nepomohla ani předvánoční večeře v Mekáči. (Swiss Chicken je vážně luxusní).

A 24. prosince jsem šla znovu. Naštěstí jen na 3 hodiny, kdy jsem zase luštila osmisměrky a vybalovala nové kalendáře (strašná pakárna!). Pak ještě odnést babičce dárek od její kamarádky a hurá domu, kde na mě čekala žehlička - ano, opravdu se u nás o Štědrý den žehlilo. Pak honem honem dobalit dárky, hezky se obléknout a hurá na večeři a na dárky. Pod stromečkem (musím se pochlubit) jsem se dočkala nového telefonu, protože ten "starý" už byl zralý na to ho vzít, otevřít okno a hodit s ním co nejdál to jde. V posledním roce se totiž několikrát rozhodl, že nebude přijímat smsky a tak se mi párkrát stalo, že po restartu mobilu mi najednou během 2 minut přišlo 44 nedoručených zpráv, často tak důležitých jako připomínka zaplacení kurzu angličtiny. A to je jen zlomek z vylomenin, které se rozhodl dělat.

Jak jste strávili Vánoce vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

UPŘÍMNĚ!! HLASOVÁNÍ JE ANONYMNÍ: Dokázal/a bys chodit s někým jen kvůli penězům?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama