Takové to nudné sobotní dopoledne...

7. prosince 2013 v 12:33 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahojky :)
Tak jsem se dnes nakonec přece jen dočkala volné soboty. :) Žádná práce, jen pohodička. Na druhou stranu - pracovat půjdu přece jen zítra Plačící a vážně by mě zajímalo, kolik lidí zítra půjde k nám nakupovat. Alespoň budu mít klid na čtení - konečně jsem sehnala Pygmalión v češtině, protože anglicky mi to šlo hodně pomalu... Dobře, přiznávám - byla jsem jen líná.Smějící se A když už jsme u té práce musím se vám pochlubit - naučila jsem se obsluhovat platební terminál!!! Sice mám za sebou jen jednu platbu, při který jsem měla srdce pomalu až v krku a potily se mi ruce, navíc jsme měli někde zaštrachaný manuál, do kterého jsem chtěla při tom tak nenápadně nahlížet, ale nakonec jsem si vystačila s tím, že jsem se otrocky držela toho, co mi ten přístroj říká a bylo to. A když nad tím tak přemýšlím... mohla bych mít z těch víkendových směn (budu chodit každý víkend odpoledne) nějakou tu kačku navíc. Je na prachy (Končím se smajlíky!)


Takže dnešní program zní:
  • Hlídat bráchu, který leží doma se zápalem plic a do konce roku se ve škole neukáže (Kdo si teď říká, jak se hrozně má, tak věřte, že ležet doma týden je neskutečná otrava, ale když už jste doma měsíc, tak vám to už vážně leze na mozek a normálně se pak do té školy i těšíte.) (10 bodů)
  • Vykydat si pokoj (Sice se mi do toho vůbec nechce, ale co se dá dělat...) (1.000 bodů)
  • Mohla bych si udělat (nebo spíš dodělat) 4 maturitní otázky z angličtiny, protože zítřek pravděpodobně strávím v Praze (500 bodů)
  • Popřemýšlet nad vánočními dárky, protože mi moc času na jejich nákup nezbývá (500 bodů)
  • Vybrat fotku na tablo (1.000.000 bodů)
Splněno

Pokud vás zajímá, jakou fotku nejspíš budu mít na tablu, tak tady mám menší ukázku - ještě není upravená, ale i tak to docela jde. Jen tak mimochodem - ve čtvrtek jsem fotky na tablo neskutečně obrečela. Protože ten, který měl všechny u sebe mi schválně poslal všechny ty hnusné, kde mám velký zadek, dvojitou bradu nebo se tam tvářím jako idiot. Už jsem byla rozhodnutá, že na tablu žádnou fotku mít nebudu a najednou nahrál na Facebook tři takové krásné fotky a na mojí otázku, kde je vzal mi odpověděl, že mě chtěl jen naštvat. Jo, tak to se mu vážně povedlo...
I když mezi těmi třemi fotkami byla jedna, která mě vyloženě rozesmála. Každý kdo mě zná tak nějak tuší, že mám zuby jako upír. Špičáky se mi nějak nevešly do řady, jsou mimo a ještě mezi nimi a ostatními zuby je z jedné strany taková mezera, že tam hravě prostrčím špičku jazyka. A zkrátka nevím, z jakého úhlu mě ta fotografka vyfotila, protože když jsem to pak zkoumala u zrcadla, tak jsem si málem vykroutila hlavu, ale prostě mám na jedné té fotce vidět tu mezeru tak, že to vypadá, jako by mi chyběl zub nebo jsem měla mouchu mezi zubama. No zkrátka - po tom breku jsem se neuvěřitelně nasmála.
Tak jdu zatím uklidit ten svůj pokojík a pak uvidíme, které úkoly za kolik bodů dneska doopravdy splním. :) Tak se zatím mějte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama