Leden 2014

2. várka z maturáku

31. ledna 2014 v 19:54 | Cherrybumbum |  Z mého života
Přináším vám slibovanou druhou várku fotek z mého maturitního plesu + krátký sestřih. Ten se myslím, dost povedl, já tam jsem tak optimálně, nejvíc je tam můj přítel, kterého určitě poznáte, protože jsem ho sem jednou už vkládala a navíc se objeví i na pár fotkách v tomto článku. Mimochodem: Že vypadá opravdu velice střízlivě, jak všude tvrdí? :D :D

Neviděli jste první várku fotek? Klikněte SEM

PS: Ještě budou další fotky, fotilo nás více fotografů. V prvním článku jsou hlavně ty moje amatérské plus pár od fotografa, který má fotky v tomto článku.

Z-z-z-z-zima!

29. ledna 2014 v 19:38 | Cherrybumbum |  Z mého života
Zima už dorazila co? (Zatraceně) Jako člověk milující teplo a hlavně horko, teď neuvěřitelně trpím. Zima je totiž všude - venku, ve škole, v práci, občas doma - prostě všude. Proto už teď čekám, kdy se ráno opět vzbudím s bolavým krkem, ucpaným nosem a bolavou hlavou. Navíc jsem dneska přes hodinu stála ve frontě na výstavišti v Holešovicích, protože ti kojoti, kteří to tam vedou věděli moc dobře, kolik přijde lidí a přesto byli v provozu jen dvě pokladny. Takže ani to mi moc nezvedlo náladu. Navíc mi zima dost zničila ráno dlouho upravovaný zevnějšek - přišla jsem pak dovnitř rozcuchaná od čepice, ale hlavně růžová jak prasátko, takže jsem splívala s mojí zářivě růžovou bundou. Vážně na mě musel být pohled přímo pro bohy.

Plán na (úspěšné) poslední středoškolské pololetí

27. ledna 2014 v 17:25 | Cherrybumbum |  Z mého života
Pololetí už končí co, děti? Taky jsem teď tak ráda, že už mám za sebou ten koloběh písemek, zkoušení a šprtání (aby od zítřka začal zase pěkně od začátku). Navíc jsem dnes s hrůzou zjistila, že už jen tři měsíce a budu psát maturitní písemky (ou šit). Když si vzpomenu na skóre vypracovaných maturitních otázek, tak asi bych měla pomalu začít něco dělat, protože je to dost velká bída. Ale abych nebyla pořád negativní, tak jsem si letos udělala radost - nevím, jak se mi to povedlo, nedřela jsem tolik jako loni, spoustu věcí jsem se učila narychlo v práci, když pět minut byl prázdný krám a tak mě můj výsledek opravdu překvapil. PS: Neberte to jako vychloubání...

Tak takovéhle známky na vysvědčení jsem měla naposledy ve 2. třídě. Pak mi to vždycky kazila matika, později se přidala fyzika a chemie (pro mě naprosto nepochopitelné předměty)


Le nemoc

23. ledna 2014 v 20:53 | Cherrybumbum |  Z mého života
Už někdy někdo umřel na rýmu? Jestli ne, tak se hlásím, že nejspíš budu první člověk, kterému se to povede. Buď se usmrkám k smrti nebo si vysmrknu mozek z hlavy. Ještě se nechám překvapit, co přesně se mi stane. Důležité je, že dneska jsem po sto letech zůstala doma v posteli s čajem a dalšími super kamarády, bez kterých bych dnešek asi jen tak nezvládla.

Žádná reklama, jen mí kamarádi pro dnešní den. Čaj jsem na focení do postele raději nebrala.

Jak to máme my nemluvňata těžké

23. ledna 2014 v 14:37 | Cherrybumbum |  Z mého života
Spousta lidí má o mně dost zvláštní představu. Komunikativní extrovert, který se nebojí začít rozhovor snad s každým. Proč taky ne? Jenže bych ráda tento fakt trochu poupravila, aby byl 100% pravdivý: "Komunikativní, nebojí se začít rozhovor snad s každým, KOHO UŽ NĚJAKOU DOBU ZNÁ." Jak to vy ostatní děláte, že vám nedělá problém začít se jen tak s někým cizím bavit v tramavaji, ve frontě v supermarketu nebo někde v baru?

Nejbáječnější večer :)

18. ledna 2014 v 20:35 | Cherrybumbum |  Z mého života
Já vím, jsem hrozná, že jsem se takovou dobu neozvala, ale prostě jsem nestíhala (a kdo chce tvrdit, že není možné nestíhat, tak je bez prominutí debil). Takže jsem se vám rozhodla, jako takovou menší kompenzaci, ukázat pár fotek z mého maturitního plesu, který jsem měla 11. ledna. Opravdu nejkrásnější večer, jaký jsem kdy zažila. :)) A teď už jdeme na ty fotky... Popisky najdete vždy pod fotografiemi.

Proč se stydím za některé mé vrstevnice

3. ledna 2014 v 0:11 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Ačkoliv někteří lidé tvrdí, že kamarádství mezi holkou a klukem neexistuje, tak si dovoluji říct, že znám jednoho člověka, u kterého jakžtakž existuje. Říkejme mu třeba Karel (bože můj, jestli jednou zjistí jaký mám blog a jak jsem ho překřtila, tak mě asi zabije! :D ). Naše kamarádství funguje nejspíš proto, že já jsem zadaná a on by mohl být profesionálním ehm... holkařem. Představte si Barneyho Stinsona, ale v mladší a ne tak elegantní verzi. Tento kluk způsobil, že jsem se začala stydět za některé své vrstevnice a občas i za ženské pohlaví obecně.

Opravdu je tak špatné mít vlastní názor?

1. ledna 2014 v 19:25 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Myslet a mít trochu jiný názor než ostatní byl už v historii pořádný problém. Jen si vzpomeňte na hodiny dějepisu, kolik filozofů, vědců a dalších dnes slavných lidí, zaplatilo za svůj názor životem. Dnes sice žijeme v celkem civilizované době a na docela civilizovaném místě, ale i tak jsme neustále za své názory pranýřováni tím, že se k nám lidé otáčejí zády nebo nás naopak před ostatními ponižují.