Nejbáječnější večer :)

18. ledna 2014 v 20:35 | Cherrybumbum |  Z mého života
Já vím, jsem hrozná, že jsem se takovou dobu neozvala, ale prostě jsem nestíhala (a kdo chce tvrdit, že není možné nestíhat, tak je bez prominutí debil). Takže jsem se vám rozhodla, jako takovou menší kompenzaci, ukázat pár fotek z mého maturitního plesu, který jsem měla 11. ledna. Opravdu nejkrásnější večer, jaký jsem kdy zažila. :)) A teď už jdeme na ty fotky... Popisky najdete vždy pod fotografiemi.Začalo to zcela nevinně. Btw, opravdu to jsou rychlé špunty, není v tom namíchaný nějaký super lektvar. A kdybyste to náhodou nepoznali - ta vpravo jsem já! :)


S bratránkem. :)

Jedna celkem povedenější fotka... :D Snad ty fotky od skutečného fotografa budou o něco lepší. :)

Uklízečka ze mě asi nebude, ale sebrat naházené drobáky a všechny ty konfety bylo potřeba. Jen tak mimochodem: Odkdy se na české maturanty házejí při šerpování eura a centy? :D


Pohled na celé šaty. Ačkoliv mám pořád podezření, že tam holka za mnou má úplně ty samé, jen v jiné barvě, ale celý večer se suverénně hádala, že to není pravda :)

S miláčkem. Bez komentáře :)

Odšerpování... :D Opravdu jasná momentka :D


Půlnoční překvapení - uvidíte dole ve videu :)

ŠerpováníVIDEA:

Nástup, část šerpování + půlnoční překvapení vedlejší třídy

A ještě jedna věc - než si pustíte naše půlnoční překvapení, podívejte se nejprve na tohle video (já tam nejsem, nemusíte se namáhat hledáním). Pak vám teprve bude jasné, proč pak nastupujeme na parket v lacláčích. A ještě další další věc - půlnoční překvapení jsme narozdíl od vedlejší třídy, která si najala choreografku a cvičila 3 měsíce, trénovali pouze dva dny před plesem a ještě jsme si ho vymýšleli sami. A překvapivě - jsme za tu naší šaškárnu sklidili větší úspěch.

Předmaturitní klip

a odkaz na půlnočko ZDE. NEMUSÍTE NIC STAHOVAT, POKUD SEDÍTE U PC, MĚLI BYSTE TO V POHODĚ PŘEHRÁT :)

A jako bonus - naše tablo: :)


Pokud jste čekali víc textu, je možné, že se rozepíšu někdy v příštích dnech :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama