Plán na (úspěšné) poslední středoškolské pololetí

27. ledna 2014 v 17:25 | Cherrybumbum |  Z mého života
Pololetí už končí co, děti? Taky jsem teď tak ráda, že už mám za sebou ten koloběh písemek, zkoušení a šprtání (aby od zítřka začal zase pěkně od začátku). Navíc jsem dnes s hrůzou zjistila, že už jen tři měsíce a budu psát maturitní písemky (ou šit). Když si vzpomenu na skóre vypracovaných maturitních otázek, tak asi bych měla pomalu začít něco dělat, protože je to dost velká bída. Ale abych nebyla pořád negativní, tak jsem si letos udělala radost - nevím, jak se mi to povedlo, nedřela jsem tolik jako loni, spoustu věcí jsem se učila narychlo v práci, když pět minut byl prázdný krám a tak mě můj výsledek opravdu překvapil. PS: Neberte to jako vychloubání...

Tak takovéhle známky na vysvědčení jsem měla naposledy ve 2. třídě. Pak mi to vždycky kazila matika, později se přidala fyzika a chemie (pro mě naprosto nepochopitelné předměty)
Musíte pochopit, že mám teď prostě super náladu. Hlavně proto, že jsem ještě dneska v 10 hodin nevěděla, jestli ze Společenských věd nedostanu náhodou Nko. Ale abych vše uvedla na pravou míru - nemohla jsem za to já, ale učitelka, která prostě neopravuje testy jak je rok dlouhej a tak jsem od ní měla na internetu jen jednu známku z pěti a to krásné N. Nakonec tam zbytek dneska narychlo doházela, ale nervy jsem měla pořádné. Navíc - vypadalo by to docela komicky ne? Samé jedničky a jedno Nko. :D

Na zítra bych se měla učit ekonomii a angličtinu. Ekonomii zvládnu vypočítat (výpočet nákladů), ale teorii nemám napsanou, protože jsem nestíhala psát poznámky, tak to zkusím najít někde jinde. Angličtina - měla bych si udělat maturitní otázku "Travelling and transport", ale vůůůbec se mi do toho nechce (ale musíím!!!). Do toho příští týden musím odprezentovat seminární práci z managementu a marketingu - jestli vás zajímá, co jsem dostala za úkol, tak jsem měla udělat marketingový mix na Dětskou počáteční a pokračovací výživu. Abych to řekla česky - prostě jsem si hrála na nového výrobce výživy pro děti a měla jsem naplánovat kde se moje výrobky budou prodávat, jakou a kde jim budu dělat reklamu, jak budu dovážet, skladovat apod. A příští pondelí to mám odprezentovat normálně v tom Wordu, jak jsem to psala, což mi přijde dost nepraktické tak koketuju s myšlenkou, že bych udělala normální prezentaci v powerpointu.


Ale abych nemluvila pořád jen o škole - v sobotu jsem nakonec byla na tom bowlingu zdravá jako rybička. Hra celkem fajn, jen jsem jednou skončila poslední a pak předposlední (to jde! :D). Pak jsme se kvůli nepříjemným servírkám sbalili a odešli do města do jedné hospody, kde jsme strávili 2 hodiny tím, že jsme si dali nějakou topinku s masovou směsí - luxusní! - kofolu a chvílemi jsme zírali na golf. Jo, vážně mě překvapilo, že chlapi v hospodě koukali na golf a ne na hokej nebo jiný podobný sport.

Jak jste zvládli pololetí vy a co plánujete zlepšit? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 29. ledna 2014 v 19:51 | Reagovat

Tak to tě obdivuji :) Já jsem v prváku a dost jsem se zhoršila ! Na základce jsem měla průměr 1,4 a teď mám asi pět trojek ! Nepotřebuji samé jedničky (i když bych je mít mohla) ale ve druhém poloetí to chci dát aspoň na vyznamenání ! Prostě  už jsem si na školu zvykla a musím si ty známky opravit :D :D !!

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 29. ledna 2014 v 20:07 | Reagovat

[1]: Hele, tohle je problém každého prváka. Taky jsem přišla na střední s vyznamenáním, ve čtvrtletí mi hrozilo 8 trojek a nakonec jsem to vytáhla na tři, protože máma hrozila, že mě dá jinak na jinou školu. Takže bych to neviděla tak černě :)

3 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 29. ledna 2014 v 20:44 | Reagovat

[2]: to povzbudilo :) ! Děkuji !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama