Únor 2014

Co všechno jsme ochotni udělat pro slávu

27. února 2014 v 13:07 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Která z nás někdy netoužila po tom, být na titulní stránce nějakého velice čteného magazínu? Netoužila si někdy po tom, aby o tobě lidi mluvili, ukazovali si na tebe? Určitě minimálně jednou v životě ano. Stát se ale slavným a nebo alespoň známým je pořádná dřina. Nebo alespoň - stát se slavným v tom dobrém slovasmyslu. Pokud ale neumíme zpívat, tančit, nemáme talent na psaní nebo herectví anebo zkrátka se nenarodíme v bohaté posteli jako Paris Hilton, tak máme nejspíš smůlu. Ačkoliv, stále se nachází osoby, které své štěstí zkouší i jinou cestou - sami posuďte, jak dobrá jejich taktika je.

Jak-se-sakra-jmenuje-ta-PÍSNIČKA?!!!

26. února 2014 v 12:11 | Cherrybumbum |  Z mého života
Člověk je tvor neuvěřitelně zapomětlivý. Nevím jak vy, ale já si zkrátka nepamatuju jména těch, ktěří se mi právě představili; telefonní čísla jsou pro mě taky občas pěkný oříšek, svoje jsem se učila dva měsíce a naučila se ho jen proto, že jsem byla nucená si v té době ještě chodit kupovat kredit. Po včerejšku ale vím, že i názvy písniček jsou pro mě taky dost velký problém. Já ale zapomněla název písničky, kterou znám moc dobře. A cesta k ní, byla opravdu dost trnitá.

Vzpomenout si totiž na písničku, ve které se zpívá je za pomoci googlu jednoduché. Prostě zadáte část textu, kterou si zrovna pamatujete, ohraničíte jí uvozovkami a je to. Ale vzpomenout si na název písničky, ve které se nezpívá je dost těžké. A ještě těžší, když si ani nevzpomenete od koho je (a to ten někdo je dost známý a kolikrát jsem i přemýšlela, jestli on není autor). Ale na počátku svého pátrání jsem si zkrátka usmyslela, že autorem je Hardwell.
Poznámka: Je mi úplně jasné, že nezasvěcení do této hudby absolutně nebudou mít šajna o tom, o kom mluvím -> nic si z toho nedělejte :D

Nic nemusím, já jsem totiž princezna!

22. února 2014 v 19:33 | Cherrybumbum |  Z mého života
Tak mi začaly nejspíš poslední jarní prázdniny v mém životě. Ještě před týdnem jsem si plánovala, jak budu každý den pěkně do oběda spát, potom se najím, půjdu do práce a pak budu dělat nějaké zábavné aktivity, které o školu jinak nestíhám. Omyl! Velký omyl. Na to, že jsem do školy přišla až ve středu můj diář na příští týden pěkně přetéká. Páni učitelé jsou totiž tak geniální, že se rozhodli nám "zpestřit prázdniny, abychom se nenudili" (a to řekli s vážným ksichtíkem, jako by nám oznamovali, že zítra nastane konec světa) tím, že nám nasekali hromadu učení se a zkoušení hned po prázdninách.

Zdroj: www.youtube.com

Jsem naivní blbka

20. února 2014 v 20:23 | Cherrybumbum |  Z mého života
Opravdu mám všech lidí tak akorát dost. Nevěřila bych, že tohle někdy řeknu, ale teď momentálně je to tak. Prostě jsem se opět neuvěřitelně zklamala. Ale rozhodla jsem se, že konečně poslechnu ty, kteří patří nejspíš do té skupiny Nadlidí a kteří to se mnou pořád myslí dobře. Poslechnu je v tom, že už přestanu ostatním pomáhat, jednou pro vždy. Z toho co se dneska stalo je mi ještě teď chvílemi do breku. Zkrátka jsem dneska se opět snažila někomu pomoct, ten někdo nejen, že mou pomoc nevyužil, ale ještě sprostě řekl, že jsem kráva, která nic neudělala. Ale pěkně popořádku.

Nedělní odpoledne v Olympijském parku na Letné

16. února 2014 v 21:20 | Cherrybumbum |  Z mého života
Dá se říct, že téměř celý svět žije olympiádou. Celý svět, včetně naší České republiky, kde byl na pražské Letné pro veřejnost otevřen Olympijský park Soči-Letná. Tento park je v provozu od 7. února do 23. února 2014, a nabízí fanouškům olympiády a zimních sportů různé aktivity od povzbuzování sportovců při sledování zápasů na velkoplošných obrazovkách po vyzkoušení si různých sportovních aktivit, jako jsou běžkování, curling nebo snowboarding.

Plánek Olympijského parku. Zdroj: www.olympijskypark.cz

Tohle jednou budeme i my

15. února 2014 v 14:30 | Cherrybumbum |  Téma týdne
Sedíte sami. Noviny máte dočtené, v televizi nic nedávají. Sedíte potichu u kuchyňského stolku a díváte se ven. Vidíte maminky s kočárky, jak se prochází v krásném slunečném dopoledni. Vidíte auta, která pořád někam pospíchají. Sem, tam, sem, tam. Žádné ani na okamžik nezastaví. Vidíte záškoláky, jak s cigaretou v puse courají po městě, na zádech batohy, aby rodiče nepojali podezření. Vidíte pány v oblecích, jak s koženými aktovkami a telefonem na uchu pospíchají ke svému novému BMW, aby stihli "meeting v 1 hodinu". Všichni zkrátka pořád někam pospíchají.

Pivo, pijeme pivo aneb o novém trendu

13. února 2014 v 17:39 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Uživatelé Ksichtknihy to zkrátka museli zaznamenat, ať už chtěli nebo ne. Po žirafách na profilech se všichni rozhodli, že ukáží světu, jak jsou těžce dospělí a dali se do tzv. Pivní výzvy. Všichni teda cucají půllitr vychlazeného moku, ve snaze vypít ho "na ex", jako malí kojenci cucají sunar z lahve a myslí si, jak jsou najednou hrozně in. Jsou či nejsou?

Nuda, duna, nůďo, Lůďo, NUDÁRIUM!

11. února 2014 v 15:47 | Cherrybumbum |  Z mého života

PARDON, ALE POTŘEBUJU SE PROSTĚ NĚKOMU VYKECAT!! :D

Tak už jsem třetí den zalezlá doma. Dneska to alespoň trošku jde a není mi tak špatně, jako včera, kdy jsem nejdřív myslela, že hodím šavli a pak mě bolelo břicho tak hrozně, že jsem měla chuť jít do kuchyně pro nůž a začít se sama operovat (fuj). Doma mě to brutálně nebaví - za jedno nesmím mezi ostatní členy rodiny, abych někoho nenakazila (ono stačí, že už to nejspíš chytil můj přítel) a za druhý prostě se nevím jak zabavit. Můj denní program spočívá v tom, že do půl jedný spím, pak se "nasnídám", dělám maturitní otázky z ekonomie (máme 25 otázek rozdělených na 2 části, takže padesát částí. Za tu dobu, co jsem doma jsem zvládla udělat přesně 10 částí a furt vidím, jak toho mám před sebou ještě hrozně moc). Pak skypuju, hraju ty přiblblé hry na Facebooku nebo si hraju s mobilem. Opravdu nuda.

Nuda o ekonomii :D No co, už mě nebavilo počítat kalkulaci ceny :D

Proč je pes někdy lepší než přítel?

10. února 2014 v 18:18 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Ve svém životě mám dva neuvěřitelně skvěle muže. Svého přítele (fíha, za chvíli spolu budeme už rok - toto letí) a mého božího psa. Dobře, ne mého, ale našeho. Akim totiž byl nejdřív psem mého mladšího bráchy, ale znáte to - děti si vydupou psa a pak se o něj starají všichni okolo, kromě nich. S našim psem jsme trávíme už dva roky plné granulí, piškotů, loužiček pod postelí (nevím, proč chodí tam) a olizování obličeje. Proto jsem se rozhodla srovnat tyhle dva chlapáky a odpovědět si na otázku v nadpisu: "Proč je někdy pes lepší než přítel?"

1.) Psovi je úplně jedno, jestli s ním jdete ven namalované, v teplákách nebo oblečené někam na diskotéku. Je zkrátka šťastný, že s ním vůbec jdete.

I feel very very sick

9. února 2014 v 15:44 | Cherrybumbum |  Z mého života
Tak se mi nejspíš vrátila moje kamarádka střevní chřipka. Nejdřív jsem si myslela, že to bylo z toho, že jsem si večer na plese dala plechovku toho citronovýho Gambrinusu (fuj), tak že se mi zvedl žaludek po něm, ale když tak nějak teď vidím, jak zase vypadám a hlavně, jak je mi opět brutálně zle, tak si myslím, že ta plechovka je v tom úplně nevinně. Takže uvidím, jestli tenhle týden budu chodit do školy, kdyžtak bych to ošolíchla tak, že bych si přišla vždycky jenom na písemku a pak šla zase domu. Píšeme totiž každý den, abyste to chápali. Hold přípravy na maturitu začínají jít do finále.

Vyňatek z mého Instagramu. Večerní pohodička s povinnou četbou. Otázka za zlatého bludišťáka - Kterou knihu mám právě rozečtenou?