Co všechno jsme ochotni udělat pro slávu

27. února 2014 v 13:07 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Která z nás někdy netoužila po tom, být na titulní stránce nějakého velice čteného magazínu? Netoužila si někdy po tom, aby o tobě lidi mluvili, ukazovali si na tebe? Určitě minimálně jednou v životě ano. Stát se ale slavným a nebo alespoň známým je pořádná dřina. Nebo alespoň - stát se slavným v tom dobrém slovasmyslu. Pokud ale neumíme zpívat, tančit, nemáme talent na psaní nebo herectví anebo zkrátka se nenarodíme v bohaté posteli jako Paris Hilton, tak máme nejspíš smůlu. Ačkoliv, stále se nachází osoby, které své štěstí zkouší i jinou cestou - sami posuďte, jak dobrá jejich taktika je.


Milenky slavných lidí
To si jedna chudá holka jednoho krásného dne usmyslí, že chce patřit do vyšších kruhů. A tak začne za pomocí svých kamarádek, maminky a tatínka nebo jako hosteska, objíždět nejrůznější společenské akce, kde se to celebritami jen hemží. Hezky se usmívá, dělá oči na pány herce a tu jí jeden z nich řekne, jak je pěkná a jestli by nepřijala pozvání na kafíčko.
Z kafíčka se později stane večeře, z večeře výlet k panu Slavnému na chatu, neustále nějaké dárečky a než se holčička naděje, je jeho oficiální milenkou. A hele - najednou je na všech titulních stranách, všichni o ní mluví, chtějí s ní dělat rozhovory. Co je jí po tom, že jejímu "drahému" teď manželka hrozí rozvodem? Hlavně, že se dostala do vyšších kruhů, jak si plánovala. A proč to celé ještě neokořenit tím, že do všech médií dá echo, jak s panem Slavným čeká miminko? Alespoň bude kolem ní větší haló.

Můj názor: Upřímně, je mi tak nějak jedno, kdo s kým chodí, má nebo nemá děti, ale co mi přijde opravdový hnus je rozvrátit někomu rodinu jenom proto, že jsem zatoužila být slavná. Jak by vám bylo, kdyby se vám táta nebo máma jednoho krásného dne sbalili a odešli za nějakým jiným "štěstím"? A to vás do toho jako bonus neustále neotravují novináři, abyste se "vyjádřili k současné situaci".


Za každou cenu se zesměšnit
Je rozdíl být vtipný jako nějaký komik a být "vtipný" ve smyslu "Hustodémonickykrutopřísně trapný". Ale i špatná reklama je reklama, tak proč ze sebe neudělat před celým národem šaška, abych si užila alespoň pár dní slávy, než mě překonají něčí nové silikony nebo další přítelkyně Leoše Mareše? A jak co nejrychleji oslovit co nejvíce lidí během co nejkratší doby? Samozřejmě, že na internetu!
Jenže co udělat tak ohromného, abych donutila lidi sdílet mě? Už vím! Babička mi jako malé vždycky říkala, jak krásně zpívám. Co natočit video, kde budu zpívat a jako bonus v angličtině? Alespoň budu originální a málokdo bude řešit, že můj text nemá hlavu ani patu. Uploadnu video a čekám na reakce. Během odpoledne se mé video stává nejsledovanějším v republice. Ale co to vidím v těch komentářích? Jsem prý hloupá nána, která se má vykašlat na youtube a jít se radši vybrečet do sprchy. Blbečkové! Ale vidím, že "zpívat" příšernou angličtinou o naprostých nesmyslech se mi vyplatilo. Tak co příště natočit něco lepšího v ještě jiném jazyce?

Můj názor: Občas si kladu otázku, zda jsou někteří lidé opravdu tak hloupí a nevidí, jak se jim všichni akorát jen vysmívají a nebo jsou jen tak chytří, že jedním videem dokážou donutit národ, aby ho sdílel jako o život. No, co nebudu jim brát jejich dobrý pocit z toho, jak se pomalu stávají hvězdou internetu jen proto, že se jen a jen ztrapňují. Je to jejich boj.

Holčičky všeho věku, milujte mě!
Když mi dospělí nežerou můj styl Barbie v životní velikosti, tak proč se nezaměřit na malá děvčátka a puberťačky, které ze mě budou úplně paf? Založím si růžovou stránku, kde budu psát, co jsem si dneska všechno nakoupila za peníze mých rodičů, protože za svoje bych si nikdy nenakoupila. Budu tam neustále vystavovat svůj přelíčený obličej, 4ky prsa a svého roztomiloučkého psíčka, který je neskutečně unešen tím, jak můžu každý den stokrát fotit v roztomilé sukénce. Všechny hatery budu usazovat slovy, jak mi závidí, že mě všichni mají rádi a že je nikdo nezná. Hahaha, to s nimi ale vypeču, to budu ale dobrá. Navíc, jak mě může soudit nějaká holka z nějaké vesnice, která ani nemá IPhone? Co si vůbec myslí? Teď ještě založit soutěž pro mé malé fanynky, aby natočily video, jak mě mají moc rády a všem ukážu jak jsem oblíbená?

Můj názor: Fůůů, fůůů, fůůů! Asi jsem opravdu nějaká chudá holka z vesnice (Litoměřice vlastně jsou taková menší díra po petardě s moc divnými lidmi), když nerozumím tomu, jak někdo takový opravdu může ze dne na den být tak známý díky tomu, že se neustále chlubí jak nakupuje nebo se fotí na záchodech. Minimálně u nás, kdybych tohle začala na svém Facebookovém profilu prezentovat, by se mi všichni akorát tak vysmáli, že jsem dilinka. Ale asi proto, že jsem průměrná a průměrným lidem nic neprochází. A víte co? Ani mi to nevadí. Radši budu nakupovat ve výprodejích, protože moje měsíční výplata 1.500 na dražší věci nemá a budu mít pak větší radost z více krásných kousků za pár korun než z jedné věci za celou mojí výplatu. Alespoň to pak bude na té Facebookové fotce vypadat lépe! :P

Podobnost s některými našimi hvězdičkami je čistě náhodná... i když?! ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké články tě nejvíce zajímají

Úvahy
Deníček
Fotografie
Rady, typy

Komentáře

1 Nany J Nany J | Web | 27. února 2014 v 14:38 | Reagovat

Musím souhlasit. Při každém popisu jsem si vybavila asi 5 lidí, ke kterým to vážně sedí. Jsou to holt blbci, ale musím uznat, že taktiku na slávu mají dobrou. Jenže jen na tu negativní...

2 Andy Andy | Web | 27. února 2014 v 19:50 | Reagovat

Tak děkuju za objasnění, jak je to s tím tablem :D My se totiž s kamarádkou těšili na tablo jednoho kamaráda a ono prostě pořád nikde neviselo :D

3 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 17. března 2014 v 9:09 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím! Zvlášť při tom posledním příkladu se mi vybavilo několik lidí, na které to přesně sedí. :D
P.S. A máš moc pěkný blog. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama