I feel very very sick

9. února 2014 v 15:44 | Cherrybumbum |  Z mého života
Tak se mi nejspíš vrátila moje kamarádka střevní chřipka. Nejdřív jsem si myslela, že to bylo z toho, že jsem si večer na plese dala plechovku toho citronovýho Gambrinusu (fuj), tak že se mi zvedl žaludek po něm, ale když tak nějak teď vidím, jak zase vypadám a hlavně, jak je mi opět brutálně zle, tak si myslím, že ta plechovka je v tom úplně nevinně. Takže uvidím, jestli tenhle týden budu chodit do školy, kdyžtak bych to ošolíchla tak, že bych si přišla vždycky jenom na písemku a pak šla zase domu. Píšeme totiž každý den, abyste to chápali. Hold přípravy na maturitu začínají jít do finále.

Vyňatek z mého Instagramu. Večerní pohodička s povinnou četbou. Otázka za zlatého bludišťáka - Kterou knihu mám právě rozečtenou?


Zrovna minulý týden jsem si s hrůzou uvědomila, že vlastně už jen dva měsíce a jsou tu písemky. Do háje. Až do teď jsem měla největší hrůzu z ekonomie (jako z písemky), teď se docela bojím účta. JE to asi čtrnáct dní, co jsme nanečisto psali maturitní písemku z účetnictví a já si tak účtovala účtovala, myslela jsem si, jak mám všechno správně, ale ouvej, ve finále jsem zjistila, že se mi někam zakutálelo půl milionu a já ho nikde nemohla najít! :D Takže jsem odevzdávala se vztekem, že jsem vůbec nemusela učit, když budu mít stejně pět a pak se v duchu začala smát, že ze mě účetní asi nikdy nebude. Nakonec jsem dostala 2, protože jsem to celé měla správně, jen jsem tam jednu částku napočítala někam jinam a tím pádem mi zmizel ten půl milion.

Co se týče té ekonomie, tak mám hrůzu spíš z těch ústních zkoušek. Dostali jsme totiž 25 otázek, které jsou rozdělené na 2 (Takže jich je 50), ale ty dvě části spolu absolutně nesouvisí. Takže to v praxi bude vypadat tak, že budu 7,5 minuty mluvit o Inflaci a pak najednou musím změnit téma na Komerční pojištění. Nevím, proč nám nemohla dát ta větší témata jako Pojišťovnictví nebo Bankovnictví do jedné otázky, kde by se o tom dalo kecat 15 minut do aleluja, a radši nám ta témata rozdělila do 5 otázek. Fakt něco. Navíc si začínám už dělat otázky a docela by mě zajímalo, jak všechno do té své blonďaté hlavinky vlastně nacpu. :/

Nesouvisí to vůbec s tématem článku, ale hrozně mě to pobavilo.
Zdroj: Facebook.com

Jak zápasíte se svými problémy vy? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Morell Morell | Web | 9. února 2014 v 19:51 | Reagovat

jak se stavím k problémům? Mám přístup bojovníka - se vším se poperu. :-D

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 9. února 2014 v 20:06 | Reagovat

[1]: A tak to má být :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama