Nic nemusím, já jsem totiž princezna!

22. února 2014 v 19:33 | Cherrybumbum |  Z mého života
Tak mi začaly nejspíš poslední jarní prázdniny v mém životě. Ještě před týdnem jsem si plánovala, jak budu každý den pěkně do oběda spát, potom se najím, půjdu do práce a pak budu dělat nějaké zábavné aktivity, které o školu jinak nestíhám. Omyl! Velký omyl. Na to, že jsem do školy přišla až ve středu můj diář na příští týden pěkně přetéká. Páni učitelé jsou totiž tak geniální, že se rozhodli nám "zpestřit prázdniny, abychom se nenudili" (a to řekli s vážným ksichtíkem, jako by nám oznamovali, že zítra nastane konec světa) tím, že nám nasekali hromadu učení se a zkoušení hned po prázdninách.

Zdroj: www.youtube.comTakže bych správně měla vypracovat celkem 10 maturitních témat z angličtiny (jo, za něco může i moje lenost, že jsem je neudělala dřív, ale prostě s touhle učitelkou to nejde si sednout a udělat to, když vám akorát řekne: "Najděte si to v knížce na stranách 210-216. Zítra z toho zkouším." Navíc člověk, který umí anglicky vždy její otázky okecá na jedničku. :D)

Měla bych vypracovat a našprtat se 2 maturitní otázky z ekonomie - tam je taky dost velký kámen úrazu. Protože máme sice seznam otázek, je tam napsáno o čem je ta otázka, ale už se tam přesně nepíše, co všechno po nás chtějí vědět. Takže minule jsem se jak pipka šprtala 3 maturitní otázky asi tak 3 dny, pak jsem dostala písemku a zjistila jsem, že na zhruba 3 otázky ze 7 neznám odpověď, protože to prostě ve svých vypracovaných otázkách nemám. A nebyla jsem jediná, tenhle problém měla snad celá třída. Fakt nechápu, proč nám prostě nemůže rozdat papíry a říct: "Napište co víte o maturitní otázce č. 4 - Trh".

Dále bych se měla podívat na účetnictví, protože mám pocit, že se mluvilo o velké písemce na 2 hodiny. Uáááh, opravdu se mi chce.

Pak by se konečně chtělo podívat na nějaké testy na NSZ (Národní srovnávací zkoušky), ale to se mi moc taky nechce. Navíc jsem minule otevřela NSZ z matematiky a udělalo se mi akorát pěkně špatně. Nejhorší na tom je, že vím, že zhruba třičtvrtě věcí, na které se tam ptají, jsme už někdy probíraly, ale... už si je vůbec nepamatuju. :D Třeba jako úlohu, kdy máte 7 dětí - 5 kluků, 2 holky a máte je postavit do řady tak, aby ty holky stály vždy za sebou. A ptají se, kolik máte možností. Pamatuju se moc dobře, že jsme loni na konci roku takhle řešili děti na lavičce, kdy Pepík a Karlík chtěli sedět vedle sebe a zbytek se měl "míchat". Ale jak, to už po mě opravdu nechtějte.
Dva roky stará fotka - vidíte, jaká jsem byla vždy pilná studentka a doslova hltala nové poznatky ze zeměpisu? (Kdybyste to náhodou nepoznali, jsem ten spáč vzadu)

Práce mám až nad hlavu, ale moje lenost mě zatím celkem poráží. Sice mám teď v PC rozpracované téma na angličtinu "Česká republika", ale je to asi tak zábavné jako dívat se do zdi. A vidíte to? Raději píšu nesmysly sem na blog, než abych něco dělala! Takže odtud mizím :)

Mimochodem - všimla jsem si toho, že už moc nekomentujete moje články. Ráda bych věděla PROČ a také co bych musela dělat, abych se dočkala vašich komentářů. A jak tak koukám - nejsem jediná blogerka, kterou trápí tento problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přispěl/a jsi někdy svým článkem na Krásná.cz?

Ano
Ne

Komentáře

1 Hoshi Hoshi | E-mail | Web | 22. února 2014 v 20:00 | Reagovat

Ten pocit znám ... MMm.. Nechceš poslat nějaké mat. otázky z angličtiny? Ale mám je psané rukou a jsou to zatím jen reálie - USA, Canada, ČR, Austrálie a Velká británie .. Mohla bych ti to naskenovat.. Kdyby jsi chtěla :D

Jinak jsme to měly stejné ... O jarňácích jsem měla dojem, že bude pohoda, člověk si odpočine a ejhle... "Naučte se tohle tohle a tohle.. A aby toho nebylo málo.. Tak ještě tohle tohle a tohle" Co se dá dělat.. Uf, ale tak si říkám, ještě že mám tu pedagogiku, ta je tak jednoduchá :D

2 DOMI Novák DOMI Novák | Web | 22. února 2014 v 21:11 | Reagovat

Ach ano, já dokonce myslela, že budeme všechny mít absolutně totéž! :-)

Tak to s těšim popřípadě na tvou recenzi! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama