Nuda, duna, nůďo, Lůďo, NUDÁRIUM!

11. února 2014 v 15:47 | Cherrybumbum |  Z mého života

PARDON, ALE POTŘEBUJU SE PROSTĚ NĚKOMU VYKECAT!! :D

Tak už jsem třetí den zalezlá doma. Dneska to alespoň trošku jde a není mi tak špatně, jako včera, kdy jsem nejdřív myslela, že hodím šavli a pak mě bolelo břicho tak hrozně, že jsem měla chuť jít do kuchyně pro nůž a začít se sama operovat (fuj). Doma mě to brutálně nebaví - za jedno nesmím mezi ostatní členy rodiny, abych někoho nenakazila (ono stačí, že už to nejspíš chytil můj přítel) a za druhý prostě se nevím jak zabavit. Můj denní program spočívá v tom, že do půl jedný spím, pak se "nasnídám", dělám maturitní otázky z ekonomie (máme 25 otázek rozdělených na 2 části, takže padesát částí. Za tu dobu, co jsem doma jsem zvládla udělat přesně 10 částí a furt vidím, jak toho mám před sebou ještě hrozně moc). Pak skypuju, hraju ty přiblblé hry na Facebooku nebo si hraju s mobilem. Opravdu nuda.

Nuda o ekonomii :D No co, už mě nebavilo počítat kalkulaci ceny :DZítra, co jsem tak pochopila, bych už mohla jít do školy. Na jednu stranu se tedy těším, že konečně vypadnu mezi lidi, na druhou stranu se mi zase nechtějí poslouchat ty chytré řeči o maturitě (každou hodinu teď posloucháme jedno a to samé pořád dokolečka). Na třetí stranu alespoň budu moct příteli koupit nějakou tu drobnost k Valentýnu (nevím ale co, čokoládové srdíčko od Milky ode mě dostal už k svátku). Vím, že si teď říkáte, jak jsme trapní, že slavíme Valentýna, ale my ho vlastně slavíme jen tak napůl. Dáme si akorát nějakou tu drobnost, pak si možná zajdeme na večeři (zatím to ale vypadá, že jí odložíme na příští týden, aby to můj pan Žaludek zvládl) a tím to hasne. Máme se totiž rádi celoročně a ne jen 14. února. Navíc máme pak o dva měsíce později výročí a zase o další měsíc později oba slavíme narozeniny. Mám pocit, že ani jedno ale kvůli učení se na maturitu asi moc neoslavíme, ale to nějak přežijeme :)

Ze vší tý domácí nudy jsem propadla Instagramu. Hlavně proto, že už jsem tak nějak pochopila, jak se vlastně používá, takže teď se snažím fotit jako o život takové ty zajímavé věci (že jich teď doma teda nafotím!). Kdo by se chtěl stát mým follower, tak v menu klikněte na Instagramovou ikonu a dejte Sledovat. Když si toho včas všimnu a začnu vás sledovat také, tak alespoň budu mít k dispozici víc fotek na koukání. :)


Už radši končím a přepínám, ať vám nevykecám mozek do hllavy! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mrsstyles69 mrsstyles69 | Web | 11. února 2014 v 16:05 | Reagovat

Taky jsem nemocná a k smrti se nudím!Tak se nějak zabav!Pěkný blog!

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 11. února 2014 v 16:07 | Reagovat

[1]: O to se právě snažím :D

3 Šukatérka Šukatérka | Web | 12. února 2014 v 15:40 | Reagovat

Aspoň ses vykecala, já se nemůžu v některých případech vykecat ani na blog. :-D jo a taky jsem nemocná! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama