Duben 2014

Pozdrav z posledního zvonění

24. dubna 2014 v 15:58 | Cherrybumbum |  Z mého života

Bohužel jsem teď v menším učícím sluzu + jsem tak trochu nemocná, takže přidávám jen jednu fotku z dnešního posledního zvonění (až jich budu mít víc, tak přidám i zbytek).
Mimochodem, kdo pozná, za co jsem byla převlečená má u mě imaginárního zlatého bludišťáka! Smějící se

Jak to jenom dělají?

21. dubna 2014 v 14:06 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Jsou jako nějaká epidemie. Vídám je na Facebooku, Instagramu, Blogu a dalších serverech, kde dennodenně vystavují své nové úlovky z obchoďáků. Řeč je o mladých (možná až příliš) módních blogerkách, jejichž celoživotní náplní je utrácení papírků za drahé kousky, které pak fotí jako o život, aby všichni viděli to jejich: "Já na to mám, mít nejnovější kolekci z Tally Weijl". Možná to nevypadá zas tak hrozně, ale je tu zkrátka věc, která mi tu nějak nesedí a to je,...

I pád na držku je pohyb dopředu

16. dubna 2014 v 19:56 | Cherrybumbum |  Z mého života
Moji milí čtenáři,
jistě jste si za posledních pár týdnů všimli, že jsem na tomhle blogu děsně neaktivní a když už něco vydám, tak je buď deníček nebo ty holčičí články, které pak můžete číst na Krásné. Pravda je taková, že jsem za poslední dva týdny neskutečně vyždímaná a děsí mě, že se v následujících dnech situace nezlepší. Naopak. Místo toho, abych využila prázdnin a pěkně byla doma, dokončila si maturitní otázky a začala se učit, tak budu chodit oba dva dny na celodenní šichtu. Takže teď lítám mezi školou, prací, od května začínám s autoškolou (nevím, proč zrovna já neumím říct rodičům Ne) a tak nějak se to na mě všechno začíná pěkně sypat. A to doslova. Proto žádná úvaha, nedá se příliš v tomhle kolotoči uvažovat nad něčím přijatelným.

27 druhů zákazníků v obchodech

12. dubna 2014 v 19:26 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Za svojí půlroční kariéru prodavačky jsem si zkrátka musela všimnout toho, jak jsou někteří lidé, co se týče nakupování, úplně stejní. Proto jsem se rozhodla, abych to tu moc dlouho neokecávala, udělat takový skromný seznam skupin zákazníků. Možná to nebude na sebe kdoví jak navazovat, ale to je proto, že jsem ty skupiny psala tak, jak mě zrovinka napadly. Tak jdeme na to,ne?

5 věcí, které bys vždy měla mít ve své kabelce

7. dubna 2014 v 16:03 | Cherrybumbum |  Mrs Blondie radí...
Každá holka má doma minimálně jednu. Řeč je o kabelkách, které jedna skupina holek považuje za naprostou zbytečnost, protože si všechny věci zvládnou nasoukat do kapes a druhá skupina si zase nedokáže představit, že by bez ní měly někam vyrazit. Holky ze druhé skupiny mi dají za pravdu, že jsme občas schopny do svých tašek narvat všechno možné - svetr, pokud je venku horko a nechceme se s ním tahat; učení, svačinu, pití... Ale existuje i pět věcí, které by měla mít v kabelce každá holka, protože je to zkrátka základ. Máš je tam i ty?

Hubnoucí challenge - měření za březen a obrovské zklamání

1. dubna 2014 v 21:26 | Cherrybumbum |  Moje hubnoucí challenge
Tak tu máme měření a vážení za měsíc březen a řeknu vám na rovinu - jsem hrozně zklamaná a zároveň na sebe naštvaná. Prostě jsem zase přibrala. Přitom jsem se tentokrát necpala, dokonce se snažila i hýbat a ve výsledku jsem zažila to, co zažívá spousta lidí, když se dá na dlouhou cestu zvanou "Hubnutí" - přibrala jsem. Mám sice "jen" o kilo víc, ale je to prostě děs, když se celou dobu tak snažíte a pak zjistíte, že vaše snaha byla marná. Až si říkám, jestli jsem se náhodou teď někdy nějak špatně nenadechla, že mi čísílka na váze ukázala takové číslo...

No nic, jdeme na výsledky měření. Omlouvám se, že tento měsíc nebude žádná tabulka, ale mám půjčený mámin notebook, než se můj drahý počítač dá do kupy (jestli se vůbec ještě vůbec dá), a nechci to tu zaplácávat tabulkami. Takže kdo se chce podívat na výsledky z minulého měsíce nechť klikne SEM a my jdeme na další: