I pád na držku je pohyb dopředu

16. dubna 2014 v 19:56 | Cherrybumbum |  Z mého života
Moji milí čtenáři,
jistě jste si za posledních pár týdnů všimli, že jsem na tomhle blogu děsně neaktivní a když už něco vydám, tak je buď deníček nebo ty holčičí články, které pak můžete číst na Krásné. Pravda je taková, že jsem za poslední dva týdny neskutečně vyždímaná a děsí mě, že se v následujících dnech situace nezlepší. Naopak. Místo toho, abych využila prázdnin a pěkně byla doma, dokončila si maturitní otázky a začala se učit, tak budu chodit oba dva dny na celodenní šichtu. Takže teď lítám mezi školou, prací, od května začínám s autoškolou (nevím, proč zrovna já neumím říct rodičům Ne) a tak nějak se to na mě všechno začíná pěkně sypat. A to doslova. Proto žádná úvaha, nedá se příliš v tomhle kolotoči uvažovat nad něčím přijatelným.


Ale když už jsem si našla pár minut na psaní, tak bych se ráda vypovídala. Začínám být totiž vyčerpaná i z lidí. Asi jste si všimli, že jsem teď dost podrážděná a na některé vaše komentáře reaguji dost ostře. Moc se za to omlouvám, hrozně mě to štve, když si to pak zpětně uvědomuji, proto jsem se ještě rozhodla, že dokud trochu nezvolním a nebudu v pohodě, tak nebudu příliš často na vaše komentáře reagovat, protože si nechci kvůli svému uspěchanému a nervóznímu období rozházet ty, kteří to tu se mnou drží už od začátku. Ale abych se vrátila k úvodu tohoto odstavce... Věřili byste tomu, jak z vás dokáží vycucat veškerý zbytek energie takoví ti Věční stěžovatelé?

Jednoho takového potkávám denně, musím s ním trávit čas a je to opravdu něco příšerného. V jejím životě snad není nic dobrého, furt si na všechno stěžuje. Že jí máma koupila hnusné boty, že je tlustá, ošklivá, že nemá přečtený knížky k maturitě (není můj problém?!), jak jí štve ta a ta a ta, a bla bla bla bla bla, prosím, řekněte mi, kde se tihle lidičkové vypínají?! A pak je tu ještě člověk (další slečinka), která si hraje na děsně chytrou a přitom je dutá jak bambus. Chudinka si ale neuvědomuje, jak je každému akorát pro smích, když se vždycky kasá jak všechno ví, všechno zná, s každým mluvila, všechno viděla, všude byla a přitom každý ví, jaký mele akorát nesmysly. A třetí výcucka mé energie je člověk, kterému ať řeknu co řeknu, tak z toho vylezu vždycky jako největší blbec. I kdybych mu právě oznámila, že jsem objevila lék na rakovinu, tak by mi řekl, že je to špatně a že jsem radši měla udělat pořádný lék na rýmu. Zavřít tyhle lidi někam do chládku...

Fotka myslím, že někdy z prváku... Až dnes mi dochází, jak je celkem perverzní :D

Takže jsem si vám pěkně jako další Věčný stěžovatel postěžovala a můžu se jít zase ponořit do světa ekonomie. Moc se omlouvám, ale už jsem to ze sebe potřebovala všechno pěkně dostat. Teď snad přijdou na řadu ty pozitivní emoce. :)
Páčko :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ɗяєαмєя Ɗяєαмєя | Web | 16. dubna 2014 v 20:03 | Reagovat

To máš ale s tou autoškolou dobré. Pamatuji si, jak si bratr autoškolu a řidičák domluvil za narozeniny, nedostal to "jen tak" ^^. Pár takových lidí znám. Občas tajně doufám, že na zádech mají červené tlačítko "vypnout" a jakmile jim ho zmáčknete, tak, buď zmlknou, nebo usnou, nebo cokoliv. Hlavně ať mlčí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama