Cherry se prostě začíná nudit

28. května 2014 v 19:35 | Cherrybumbum |  Z mého života
Jo, hurá, nastal ten boží okamžik, kdy nemusím ráno chodit do školy, sedět tam, poslouchat něco, co se mi ani poslouchat nechce, ALE - co teď? Mám cca 4 měsíce, kdy mám volno. To je zhruba (ode dneška - jenom tip, nevím, kdy nastoupím na nějakou tu školu) 105 dní. A já už teď nemám absolutně šajna o tom, co se vším tím časem, abych ho využila co nejefektivněji.

Ovšem, abych to neviděla tak černě:
Na konci června strávím týden v Maďarsku .... - 7 dní
V srpnu mě čeká fesťák na Mácháči ... -2 dny
3x přijímačky na VŠ .... -3 dny
_____________________________________________________
Celkem zbývá ...... 93 dní

A co s nimi? V hlavě už jsem začala uvažovat nad nějakým tím plánem, co bych mohla vlastně všechno začít podnikat.

Moc, moc, moc se těším na NERVO!!!


1. Začít běhat
Haha, začít běhat. To se lehce řekne, ale těžko dělá. Bohužel jsem člověk, který si sice řekne: "Tak, dneska už konečně půjdu na to!", ale pak nakonec nejde, protože venku je moc teplo, hodně lidí a psů, tráva je moc zelená a nebe moc modré. Takže jsem si říkala, že bych mohla za těch několik měsíců jít alespoň jednou zkusit ten hrozně zábavný jogging. Snad ale nedopadnu tak, že doběhnu na konec ulice, vyplivnu plíce na chodník a půjdu zase domů.

2. Uklidit si skříň
Ehm, činnost, kterou se chystám dělat už asi měsíc. Ona to holka ještě chvíli vydrží. :D

3. Spontánní výlet
Prostě se jeden den rozhodnout, že se mi nechce sedět doma a jen tak ztrácet čas, vzít kamarády, výletní náladu a někam vyrazit. Jedno jestli Praha, nějaká koupačka nebo hrad - hlavně být spolu a v pohodě.

4.Nějaká ta party
Netřeba dále komentovat

5. Přečist si nějakou tu knížku
Už měsíc mi to leží knížka "Jak je důležité míti Filipa", kterou jsem si půjčila v knihovně a pořád nejsem schopná jí přečíst, vzít a vrátit. Lenost je hold hrozná svině


6. Opálit se
Ať nejsem na konci léta zase jako jediná jako papír. Navíc při téhle činnosti můžu plánovat co dál, uvažovat nad smyslem života a nebo jenom tak vypnout.

7. Najít si novou brigádu
Opouštím tu svoji současnou - jaká škoda. :D Chtělo by to něco pohodového, kde budu mít zase 50,-, jako byla třeba zmrzlina. Bohužel park, ve které jsem byla loni na brigádě je momentálně rozkopaný, takže si nejsem jistá, jestli by mě tam tedy vzali. Snad najdu tedy něco jiného.

Tím seznam mých nápadů asi zatím končí. Uvidíme, jestli na konci mého volna pak budu zase sedět a vyčítat si, jak jsem promrhala svůj volný čas doma u počítače nebo si opravdu řeknu, že jsem toho dělala tolik, že jsem ani nestihla vše.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Podařilo se ti toto léto sehnat nějakou brigádu?

Ano
Ne
Ještě nemůžu chodit na brigády.

Komentáře

1 steel32 steel32 | Web | 29. května 2014 v 17:56 | Reagovat

takovýho volnýho času :O hlavně si ho užij! :D
a s tím běháním to máme stejně :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama