Malá nehoda a zážitky z pouti

11. května 2014 v 12:09 | Cherrybumbum |  Z mého života
V pátek odpoledne jsme jeli s přítelem do Ústí, hlavně abychom odvezli nějaký mega čokoládový dort jeho bráchovi (celých těch 20 minut jsem měla co dělat, abych se do toho dortu nezakousla) a pak jsme se rozhodli, že se pojedeme podívat do Fóra (obchoďák - pro ty, kteří se v našem "božím" kraji neorientují). Tak jsme vyrazili do Gate, kde jsem se dívala na nějaké celkem pěkné kalhoty, které ovšem byly tak kluzké, že se ani neudržely na ramínku, takže jsem je po třetím převěšování naštvaně vrátila do regálu.

Prošla jsem si ještě dva obchody, ale pak můj drahý začal být vyloženě nepříjemnej jako prdel (řekněme si to na rovinu). Když jsem z něj nedostala důvod jeho změny chování (nestihne hokej, volali mu z domova, že má nějaký průšvih), tak jsem řekla, že už tam s ním nadále nebudu a tak jsme se teda sbalili a šli k autu. Celou tu dobu jsem byla neuvěřitelně vytočená, protože mi nebyl schopný říct, jestli jsem mu něco provedla já nebo mu zase něco přelítlo přes nos (a pak, že to mají oni s námi ženami těžké!!!). Sedla jsem si do auta, kde se mě snažil přesvědčit, abych se na něho nezlobila, ale čím víc se snažil, tím víc mě vytáčel. Tak jsem se sklonila ke kabelce, nevím co jsem tam chtěla hledat, a najednou jsem si toho všimla - já mám v rozkroku díru na kalhotech. V tu chvíli šla naše hádka o dvou věcech stranou, upřímně jsme se tomu zasmáli a jeli radši domů koukat na hokej.


Ďoura na kalhotech, ale hlavně, že předtím fotím selfie s našpulenou kachnou!


A včera jsme vyrazili spolu na pouť. U jeho babičky jsem se brutálně, ale vážně brutálně přejedla řízkem s bramborovým salátem. Původně jsem chtěla menší řízek, ale když jsem viděla všechny ty pohledy, které čekaly až si ten pidi řízek vezmu, aby mi pak všichni mohli vyčítavě říkat, jak vůbec nejím, tak jsem zvolila poněkud větší kousek. Fuj, už nikdy! :D

Když jsme se šli pak podívat na pouť, nějak jsem zapomněla na fakt, že na vesnici se všichni znají a tak jsem jen pobaveně sledovala přítelovo nekonečné "Čau, čau, Ahoj, Nazdar, Čau, Dobrý den!" a snažila se co nejrychleji zdravit s ním. Makačka - příští rok přikazuji, ať si všichni jeho známí vezmou na sebe něco červeného nebo chodí se žlutým praporkem, abych stíhala včas reagovat. Pak mi řekl, ať si vyberu nějaké perníkové srdce (nevím, jestli jako omluvu za to, jak byl na mě předchozí den nepříjemný, ale už jsem to nehodlala jakkoliv komentovat a vracet se k tomu). Tak jsme pak společně jedno pěkné vybrali - až je mi líto ho sníst.

Večer jsme při průvodu pěkně promokli, ačkoliv jsme měli deštníky. Pak jsme se podívali na několik vystoupení těch chuděrek mažoretek, které tam v tom slejváku musely s křečovitým úsměvem tančit - ale proč je vlastně lituju, taky jsem takováhle vystoupení musela 6 let absolvovat a nikdo mě nepolitoval?! (vtip) Pak jsme se podívali akorát na ohňostroj, dvakrát se svezli na autíčkách, ze kterých mě bolí pravý bok jako nikdy a pak jeli domů, kde jsem se ještě do 1 do noci učila.

HOLD MI TEĎ AŽ DO PŘÍŠTÍHO ÚTERÝ KONČÍ VEŠKERÁ LEGRACE! :(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

O kolik let jsi starší/mladší než tvůj sourozenec?

0 - 2
3 - 5
6 - 8
8 - 10
11 a více

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 12. května 2014 v 8:42 | Reagovat

Také nestíhám zdravit, když přítel někoho zdraví na ulici. Srdce bych také nesnědla, vystavila bych si ho v pokoji :-)

2 Butty Butty | Web | 12. května 2014 v 22:05 | Reagovat

Ještě že my jezdíme do máminy rodné vesnice a ona už tam skoro nikoho nezná, novy lidé s jinich rodinama :)) Takže mě to zdravení moc často nepotkává :-)) a jinak to srdce je krasné a ocenuji jako cukrarka jeho vzhled a pilnost :-) ;-)  :-D

3 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 12. května 2014 v 22:23 | Reagovat

[2]: Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama