Červen 2014

Hej hou, jsem zpět

26. června 2014 v 22:05 | Cherrybumbum
Ahoj, ahoj, ahoj,

bystřejší z vás si jistě všimli, že jsem za posledních pár dní (vlastně i týdnů) nevěnovala skoro vůbec čas svému blogu. To víte, právě jsem se vrátila domů z Maďarska a ten týden předtím jsem měla hrozně nabitý rozvrh, protože jsem ještě dojížděla poslední předovolenkovou práci, chodila na jízdy do autoškoly, zařizovala věci před dovolenou a zkrátka jsem všeho měla až nad hlavu.

Za těch pár minut co jsem doma jsem si už stihla projít e-maily, podívat se na Facebook a hlavně se podívat, jestli už konečně vydali můj report z Hlasu na Krásná.cz. Můžu vám říct, že mě normálně naštvali. To vám takhle v úterý napíšou - "Napiš článek do příštího úterý, abychom ho stihli do středy vydat." Takže ještě ten týden, v noci ze čtvrtka na pátek sedíte u počítače, mastíte článek, aby vám odpadl alespoň jeden rest z tisíce, dáte tomu předmět v Caps Locku, aby si toho všimnul i největší slepejš (a taky protože nejsem jediná blogerka na tomto webu) a výsledek? Článek vám vydají týden po Velkém finále (takže se s tím vydáváním nemusely už ani namáhat) a ještě úprava je tak prasácká, že se mi z toho normálně chtělo brečet, protože bohužel - vypadám jako to prase já, ne editoři. Ale už nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem.

Zpátky k Maďarsku...

Půjčená fotografie mostu v Budapešti, já bohužel takhle boží fotky nemám! :D Zdroj: ZDE

Bohužel nám počasí nepřálo, ale i tak jsem zvládla udělat pár fotek, které (protože jsem zlá) vydám až v dalším článku. Doufám, že některé z nich budou alespoň trošku použitelné, některé jsou focené za chůze ("Pospícháme, za dvě hodiny nám končí parkování!"), jiné zajímavé objekty k focení mi fotoaparát nechtěl přiblížit, protože jsem tam měla nastavený nějaký zvláštní program. No uvidíme, jsem na to sama moc zvědavá.

Tak se zatím mějte :)

Hlas Československa mýma očima!

13. června 2014 v 0:51 | Cherrybumbum |  Svět celebrit mýma očima
Velké dusno. Tak by se na úvod dal popsat 3. finálový večer pěvecké soutěže "Hlas Československa". V hale, kde se teplota pohybovala na nepříjemně vysokých hodnotách, bylo cítit napětí ze všech stran. Aby taky ne, když se rozhodovalo o tom, kdo se vlastně (ne)dostane až do vysněného Velkého finále. Ale vezmeme celý večer hezky popořádku.

Když jsem ve středu 11. června absolvovala cestu do barandovských ateliérů na přímý přenos této show, netušila jsem, jak moc nezapomenutelný zážitek to pro mě nakonec bude. Když jsme se konečně dostali na svá místa, dostali jsme pak všichni instrukce, kdy (a taky jak!) máme tleskat, dále poučení o ignorování kamery, byť by nám kroužila přímo před obličejem - zkrátka, všechny ty poučky, které každý účastník nějakého toho přímého přenosu už někdy slyšel. Před začátkem tohoto kola jsme měli možnost i vidět živý vstup do Televizních novin a najednou bum, a bylo to tady.

Úvodní vystoupení bylo tentokrát v podání Elišky Mrázové, která si pro tento večer vybrala píseň "Love the way you lie" od rapera Eminema a Rihanny. Troufám si říct, že Eliška všechny překvapila svým pokusem o rap, který sklidil chválu, ale bohužel i kritiku. Který způsob hodnocení si ve skutečnosti zasloužila? Ať si každý zhodnotí sám v hlavě. :) Bohužel pro Elišku, její zpěv ani rap už v této soutěži neuslyšíme. Diváci rozhodli, že do Velkého finále postoupí její týmová kolegyně.

Zdroj: youtube.com - The Voice Slovakia

O přijímačkách, cestování a... víc neřeknu!

4. června 2014 v 22:34 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahoj, ahoj, ahoj.

Nejprve bych vám chtěla moc poděkovat za vaše pěkné komentáře k článku "Vyhýbáme se záměrně hodným klukům?". Udělaly mi neuvěřitelnou radost, nad některými jsem se dokonce i zasmála, protože jsem v nich přesně viděla samu sebe. Opravdu moc velké díky!

Zítra mi začíná kolotoč přijímacích zkoušek na VŠ. Konkrétně začínám na Karlově Univerzitě, kde jdu zkusit své štěstí na obor Žurnalistika. Byla bych ráda, kdyby se mi zítra zadařilo, ale nevím nevím. O něco hůř to pak vidím v úterý na VŠE, kde zase pro změnu nemám absolutní šanci udělat matematiku. Pro úspěšné složení zkoušek potřebuji mít skóre alespoň 50 %, tak se nechám překvapit. Jsem proto ráda, že mám alespoň jednu školu tak nějak jistou, že mě tedy v září (snad) nečeká nástup na Úřad práce.

Jedno malé blbnutí s bandanou, linkami a Instagramem.