Hej hou, jsem zpět

26. června 2014 v 22:05 | Cherrybumbum
Ahoj, ahoj, ahoj,

bystřejší z vás si jistě všimli, že jsem za posledních pár dní (vlastně i týdnů) nevěnovala skoro vůbec čas svému blogu. To víte, právě jsem se vrátila domů z Maďarska a ten týden předtím jsem měla hrozně nabitý rozvrh, protože jsem ještě dojížděla poslední předovolenkovou práci, chodila na jízdy do autoškoly, zařizovala věci před dovolenou a zkrátka jsem všeho měla až nad hlavu.

Za těch pár minut co jsem doma jsem si už stihla projít e-maily, podívat se na Facebook a hlavně se podívat, jestli už konečně vydali můj report z Hlasu na Krásná.cz. Můžu vám říct, že mě normálně naštvali. To vám takhle v úterý napíšou - "Napiš článek do příštího úterý, abychom ho stihli do středy vydat." Takže ještě ten týden, v noci ze čtvrtka na pátek sedíte u počítače, mastíte článek, aby vám odpadl alespoň jeden rest z tisíce, dáte tomu předmět v Caps Locku, aby si toho všimnul i největší slepejš (a taky protože nejsem jediná blogerka na tomto webu) a výsledek? Článek vám vydají týden po Velkém finále (takže se s tím vydáváním nemusely už ani namáhat) a ještě úprava je tak prasácká, že se mi z toho normálně chtělo brečet, protože bohužel - vypadám jako to prase já, ne editoři. Ale už nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem.

Zpátky k Maďarsku...

Půjčená fotografie mostu v Budapešti, já bohužel takhle boží fotky nemám! :D Zdroj: ZDE

Bohužel nám počasí nepřálo, ale i tak jsem zvládla udělat pár fotek, které (protože jsem zlá) vydám až v dalším článku. Doufám, že některé z nich budou alespoň trošku použitelné, některé jsou focené za chůze ("Pospícháme, za dvě hodiny nám končí parkování!"), jiné zajímavé objekty k focení mi fotoaparát nechtěl přiblížit, protože jsem tam měla nastavený nějaký zvláštní program. No uvidíme, jsem na to sama moc zvědavá.

Tak se zatím mějte :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pralinka2 Pralinka2 | 27. června 2014 v 7:36 | Reagovat

To s těmi články se bohužel stává. Někteří editoři si asi myslí, že musejí dokázat, že si zaslouží svůj plat, a že předmětu každého článku rozumějí líp než autor. Jestli někdy budeš pravidelněji spolupracovat s nějakými sdělovacími prostředky, tak si vypěstuješ hroší kůži a prasárny, které budou dělat s tvými články, příspěvky nebo odpověďmi, budeš trochu ignorovat. Nebo se z toho zblázníš.

2 D. D. | Web | 27. června 2014 v 12:37 | Reagovat

Na fotky z maďarska jsem zvědavá:-) nikdy jsem tam nebyla, takže ráda kouknu:-)

3 hogreta hogreta | E-mail | Web | 15. července 2014 v 14:21 | Reagovat

V Maďarsku v Budapešti jsme s přítelem byli minulý rok v prosinci, na vánočních trzích. A kdybys viděla moje fotky toho mostu, byla bys naprosto v klidu :-D. Část dne byla docela mlha, takže tak.

Jinak co se týče Krásné, já to vzdala. Nevím, co se to tam děje, ale článek, který jsem jim posílala před třemi měsíci - a od té doby ještě třikrát s tím, že ho asi zapomněli vydat - ještě nevydali. Tak jsem se na to vyprdla a už tak ty dva měsíce nenapsala ani čárku. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v balíčku měla dárků, kolik jsem neměla nikdy, ani když jsem psala čtyři články měsíčně. Vždycky dostanu hromadu knížek a třeba jednu řasenku a jeden krém. A teď? Knížky čtyři a kosmetika 6x! Nechápu to, mají v tom asi pěkný bordel, ale tak jestli to funguje tak, že čím méně píšu, tím toho víc dostanu, tak jsem nějak ztratila motivaci psát :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama