O přijímačkách, cestování a... víc neřeknu!

4. června 2014 v 22:34 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahoj, ahoj, ahoj.

Nejprve bych vám chtěla moc poděkovat za vaše pěkné komentáře k článku "Vyhýbáme se záměrně hodným klukům?". Udělaly mi neuvěřitelnou radost, nad některými jsem se dokonce i zasmála, protože jsem v nich přesně viděla samu sebe. Opravdu moc velké díky!

Zítra mi začíná kolotoč přijímacích zkoušek na VŠ. Konkrétně začínám na Karlově Univerzitě, kde jdu zkusit své štěstí na obor Žurnalistika. Byla bych ráda, kdyby se mi zítra zadařilo, ale nevím nevím. O něco hůř to pak vidím v úterý na VŠE, kde zase pro změnu nemám absolutní šanci udělat matematiku. Pro úspěšné složení zkoušek potřebuji mít skóre alespoň 50 %, tak se nechám překvapit. Jsem proto ráda, že mám alespoň jednu školu tak nějak jistou, že mě tedy v září (snad) nečeká nástup na Úřad práce.

Jedno malé blbnutí s bandanou, linkami a Instagramem.Až tohle všechno skončí, tak mi zbývá pár dní, než odjedu do Maďarska, jak jsem se vám zmiňovala v předchozím článku. Na jednu stranu se docela těším, až z téhle hnusné země vypadnu, na druhou stranu - kdyby se tam nemluvilo tou jejich hatmatilkou, tak ani nepoznáte, že nejste v Čechách. :D Takže si hold nevyberu. Ale určitě budu fotit jako o život, ať mám tentokrát více fotek než těch, které nafotili rodiče ve snaze udělat "boží" fotky do rodinného alba. Navíc je to nejspíš moje poslední rodinná dovolená (jede ale i můj přítel), tak si to budu muset pořádně užít.

Když jsme u toho cestování, nedávno jsme s přítelem diskutovali o tom, kam bychom nejraději jeli na naší další společnou dovolenou. Překvapivě jsme se shodli na tom, že bychom se zase podívali do Chorvatska, kde jsme byli loni, protože byť to bylo "jenom to obyčejné Chorvatsko, kam jezdí každý druhý", tak se nám tam hrozně líbilo. Ale příště by to chtělo jet s bandou, ve dvou je to přece jenom po pár dnech tak trochu otrava.


A z toho všeho psaní o dovolených bych si nejraději okamžitě zabalila kufry a odjela někam daleko. Včera mi opět ruplo v bedně a začala jsem na netu studovat nabídky práce jako AuPair. Nevím vlastně ani proč, nevím, jestli bych zvládla starat se sama o něčí děti bez toho, aniž bych pak měla sklony je přivázat k židlím, zalepit jim pusy a pod pohružkou odebrání kapesného, je nechat napospas osudu. Ne, dělám si srandu, ale myslím, že na takovou práci jsou tu jiní - trpělivější, hodnější a taky budící větší respekt. :) Jaký na to máte názor vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dragell Dragell | Web | 5. června 2014 v 22:21 | Reagovat

Snad se dneska zadařilo a budu držet palce k další zkoušce :)
Tak to si tu dovču užij. Já ještě letos s mámou určitě někam pojedu (ale asi spíše po památkách po ČR, máme to rády :)). A snad se mi povede i něco podniknout s přítelem. Tak ti tu dovču závidím :)
Já bych asi být au-pair nemohla, vadí mi ta jazyková bariéra, jsem taková spíše nemotorná v angličtině, takže se divím, že jsem vůbec zvládla maturitu z angličtiny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama