A pak, že v létě nebudu mít co číst

9. července 2014 v 13:41 | Cherrybumbum |  Knížky
O víkendu jsem jako většina národa, která nemá doma vlastní bazén, vyrazila na naše "mocinky moc boží" koupaliště. A znáte to - opalování je nuda. Proto jsem nějakou tu chvíli okukovala naši domácí knihovnu a s hrůzou zjistila, že už v ní není nic zajímavého ke čtení. Prostě nic, co by mě donutilo vzít knížku do tašky a pak se do ní pustit, až si budu smažit záda. Ale pak najednou nastal pořádný zlom. První radost jsem si udělala už včera, kdy jsem v rámci nákupování dárku pro mého bráchu k narozeninám, pořídila knihu od Christiane F. - Můj druhý život.

Této knihy jsem si všimla zhruba před měsícem, kdy jsem pobíhala zmateně po Praze, protože jsem tam měla jedny (neúspěšné) přijímačky. Bohužel jsem tenkrát tak moc pospíchala, že jsem knihu hned nešla koupit. Když jsem se minulý týden šla zeptat do knihkupectví v našem městě, tak na mě prodavačka koukala jako tele, pak mi začala nabízet "My děti ze stanice ZOO" (ALE TY UŽ MÁM!!!) a pak jen pokrčila rameny, že o žádné novince neví. A včera jsem knihu koupila až v Ústí u Dobrovského. Je vidět, že jsme pořád neuvěřitelný vidlákov...A dneska mi přišel konečně balík. A v něm - olalalá - vedle nějaké kosmetiky i spousta knih. Takže myslím, že toto léto mám opravdu co dělat, abych vše přečetla. Jen se na to podívejte...


Otázky pro vás:
Četli jste některé z těchto knih? Pokud ano, líbily se vám?
Kterou knihu máte právě rozečtenou?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kupují ti rodiče čas od času nějakou tu drobnost?

Ano
Ne

Komentáře

1 Il Freedom Il Freedom | Web | 11. července 2014 v 17:41 | Reagovat

Já zrovna teď čtu Vyhoďme ho z kola ven, předtím jsem četla Spalovače mrtvol a chystám se na další "povinnou četbu" :D paradoxem je, že jdu do třeťáku na vejšce, takže povinná četba už jde mimo mě. A právě proto, že už pro mě není povinná mě asi tolik baví :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama