Fotografie - Maďarsko 2014

1. července 2014 v 0:19 | Cherrybumbum |  Fotky
Tak jsem si splnila jeden ze svých požadavků pro letošní rok a vyrazila někam mimo republiku. Cílem se nám na pár dní stal maďarský Balaton, ve kterém jsme se bohužel vykoupali jenom dvakrát, protože nám pak počasí moc nepřálo (spíš vůbec) a proto jsme se také vrátili o dva dny dříve. Ale ani špatné počasí mi nebránilo v tom, udělat pár fotek. Není to sice žádná sláva, ale alespoň něco. :) Možná vás také překvapí, že jich není moc, ale vybrala jsem vyloženě to Nejlepší. :)

Tak pro začátek - když už nám běží to Mistrovství světa ve fotbale... :)


Skoro jako u moře, co? :) Tak přesně tenhle výhled jsme měli hned druhý den k večeru, kdy jsme se s přítelem rozhodli, že si nebudeme celý den válet šunky v campu a vyrazili na 3 km dlouhou procházku. Došli jsme sice k dalšímu campu, ale bylo tam i spousta obchůdků, pekárna, informační centrum, ale taky celkem pěkný parčík, kde jsme se prošli, nafotili nějaké ty fotky a pak se zase vrátili 3 km zpátky. Ještě pár fotek z našeho pěšího výletu...
Perfektní způsob, jak vydělat na roztomilých kačenkách, milovnících zvířat a nebo dětech. Prostě postavte budku, do které nasypete cosi pro kachny, na budku vylepte obrázek roztomilé kačenky s bublinou "Mám hlad" a za pár forintů vám každý poběží pro to "zázračné krmení". Další vychytávkou byl třeba automat, který po vhození 500 forintů (na naše zhruba 50 Kč) vám měl údajně číst z ruky, kterou jste přiložili na takový speciální senzor. No, hodit do něčeho 50 Kč, aby mi to pak řeklo něco jako: "Zítra umřeš" nebo "Tvůj život se obrátí k horšímu" - ne díky :D

Pokud by vás zajímalo, v čem jsme vlastně bydleli. Do téhle chatky jsme se nasoukali čtyři, dva spali v ložnici a my dva s přítelem v "obýváku" na rozkládacím gauči, který byl tvrdý jako skála. Ale přežili jsme to :)

A pak nastal první deštivý den a celá naše Familie se vydala na výlet do ZOO ve Veszprému. Vkládám jenom ty nejlepší fotky, zvířata mi často utíkala, schovávala se nebo prostě spala. Však to znáte i z těch českých ZOO.
Ranní hygienaNa lemuří stezce...
Ano, chápete správně, že nejvíc mě uchvátili právě lemuři. Pár jsem si jich pohladila, ale žádnej se se mnou prostě nechtěl vyfotit (jak uviděli foťák, tak brali čáru)

Dalším a taky finálním výletem byla Budapešť. Měla bych více fotek, ale tak nějak mi v půlce odešla baterka u foťáku a mobil taky nebyl plně funkční (do háje). Byla bych zveřejnila fotky, které nafotil přítel, ale pořád jsem se jich nedočkala, takže si bohužel musíte vystačit s tímhle maličkem.

Ne, nevložila jsem sem omylem fotku z Londýna. Takovéhle kolo teď najdete i v Budapešti. A my neváhali a šli ho vyzkoušet. Kabiny klimatizovány, krásný výhled, za 10 minut jsme stihli přesně tři otočky - vždycky nás nechali nahoře "stát", abysme se stíhali kochat a taky fotit a točit a nevím co ještě.

Trapný pokus o vyděšenou fotku... :D

A pak už jsme zase stáli nohama pevně na zemi


Zastávka u McDonald´s - zkouška sluchátek


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Podařilo se ti toto léto sehnat nějakou brigádu?

Ano
Ne
Ještě nemůžu chodit na brigády.

Komentáře

1 D. D. | Web | 1. července 2014 v 14:50 | Reagovat

Ty fotky jsou super a hrozně mě pobavila "ranní hygiena" :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama