Zepter Swiss Nature Hand & Nail Treatment Cream

16. července 2014 v 13:00 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Přiznám se, že jsem nikdy příliš netíhla k jakýmkoliv krémům na ruce. Vždy jsem po jejich použití měla pocit, že mám ruce akorát pěkně umaštěné, nebyla jsem schopná si pak otevřít třeba lahev s vodou a vzít pak do rukou nějaké papíry, aniž by na nich pak zbyly jen mastné stopy, nebylo možné. Proto jsem nejprve neskákala radostí, že jsem dostala za úkol ozkoušet zrovna krém na ruce. Ale třeba mě nakonec překvapí, říkala jsem si.

Dneska si budeme povídat o krému na ruce "Swiss Nature Hand & Nail Treatment Cream" značky Zepter. Jak moc na mě zapůsobil? Má nějaké mouchy? Dokázal se probojovat ke mě do kabelky nebo jen bezmocně leží na polici a čeká, až kolem něj náhodou projdu a použiju ho?

Zdroj: ZDE

Hned první den, kdy se mi tento "zázrak" dostal do rukou, jsem neváhala a ozkoušela ho. Během pár minut jsem ale musela jít a smýt ho. Narozdíl od ostatních krémů, které musíte použít ve větším množství, protože jinak nemají žádný efekt, tento stačí použít jen v malé míře. Pokud to i lehce přeženete, jako já, máte pak pocit, že se vám prsty na rukách nepříjemně lepí k sobě. Po umytí rukou a opětovné aplikaci (tentokrát v menším množství) se krém ihned vpil a ruce byly okamžitě heboučké a dovolím si říci, že i hydratované.

A tak jsem zhruba hodinku dělala různé aktivity, jako chatování na počítači, později jsem se i oblékla a nalíčila bez toho, abych zubama musela otevírat všechny ty řasenky a lesky na rty, protože by to namazanýma rukama, prostě nešlo. Měla jsem zkrátka pocit, že jsem konečně našla krém, který není na mých packách jakkoliv nápadný. Ovšem bez malého zádrhelu by to nebylo ono...


"Sakra, to se ti tak potí ruce nebo je máš namazaný nějakým krémem?" zeptal se mě přítel, když po zhruba deseti minutách, kdy mě držel venku za ruku, musel tu svou otřít do kalhot. Samozřejmě, že jsem se ihned přiznala, že testuji nový produkt a že tedy má tu čest být jedním z těch, kteří ho (byť pasivně) také ozkouší. Nedokážu si vysvětlit, co se vlastně stalo. Krém jsem měla na rukou už asi dvě hodiny, takže už musel být vsáknutý až až. Je tedy dost možné, že můj drahý jen není zvyklý na to, že mám ruce taky občas namazané (říkala jsem vám, že jsem tenhle druh kosmetiky nikdy zvlášť nepoužívala) a tak to pro něho byl zkrátka nezvyk.

Ale já to nevzdala a krém používám i nadále. Nejen, že jsou ruce po něm už na první pohled opravdu jako z bavlnky, ale také moc krásně voní. Takže si dovoluji říct, že jsem konečně našla krém, který mi po aplikaci nebrání v mých dalších aktivitách kvůli strachu, abych něco neumastila. Krémík bych tedy určitě doporučila všem, kteří už ztratili víru v dobrý krém na své suché a popraskané ruce. Navíc jeho velikost není nijak závratná, takže se určitě vejde do každé kosmetické taštičky nebo kabelky.

Info o produktu:
Název: Swiss nature - Hand & nail treatment cream
Výrobce: Zepter international
Množství: 50 ml
Cena: od 360 Kč
Mé hodnocení: 1* 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké články tě nejvíce zajímají

Úvahy
Deníček
Fotografie
Rady, typy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama