Srpen 2014

Song TAG

30. srpna 2014 v 14:18 | Cherrybumbum |  TAGs
Tak se opět hlásím s dalším TAGem, tentokrát na téma HUDBA. Našla jsem ho na tomto blogu, a protože se mi opravdu moc zalíbil, tak ho posílám dál do světa, ale tentokrát s mými vlastními odpověďmi. Tak začínáme...

A protože jsem líná, tak abych se s tím nemusela psát zvlášť pod každé video, tak veškerá videa jsou z Youtube.com! :)

1. Písnička s barvou v názvu
Wiz Khalife - Black and Yellow
Tak jsem rovnou vzpomněla i na písničku, v jejíž názvu jsou barvy dokonce dvě. Jsem zkrátka boží!!! (Tak, Áji, teď se zase prober z té své pohádky, ve které se právě nacházíš)

Díky bože, že vypadám mladší

28. srpna 2014 v 22:48 | Cherrybumbum |  Z mého života

Jaká výhoda, že s přítelem slavíme narozeniny společně.
PS: Nesmějte se nohám mé sestry, vím, že to vypadá vtipně, ale nesmějte se. Už jsme se tomu nasmáli dost u nás doma. :D

"A kolik ti je?" - "Kolik bys tipoval?" - "Já nevím, tak patnáct?"

Takových rozhovorů, jen vždycky s trochu jinými číslicemi, jsem už absolvovala už několik desítek. Až by si jeden řekl, že už na takové odpovědi musím být celkem i zvyklá. Ne, pořád mě překvapují. Když se na sebe tak koukám, nepřipadám si tak mlaďoučká, jak si každý myslí. Když jsem tento školní rok komukoliv řekla, že už budu maturovat, tak se z toho pomalu museli posadit. Posílali by mě totiž někam do prváku. A takhle bych mohla jmenovat do nekonečna a ještě dál.

Můj koncertní wishlist

23. srpna 2014 v 12:58 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Tak jsem se lehce inspirovala vašimi seznamy životních cílů a snů a včera po těžké euforii z Mácháče jsem se rozhodla sepsat svůj seznam koncertů a vystoupení, které bych chtěla ještě v životě vidět, abych mohla "v klidu umřít". Někteří umělci jsou již vyškrtaní, jelikož už jsem s nimi měla tu čest. No, jdeme na to :)


"Tour de Prague"

20. srpna 2014 v 0:04 | Cherrybumbum |  Fotky
Bylo nebylo... A nebo víte co? Přejdeme rovnou k věci.

Tak jsme si jednoho krásného zimního večera povídali s přítelem o všech školních výletech, které jsme kdy absolvovali a dostali se k tématu PRAHA. Z našeho rozhovoru jsem si náhle nějak uvědomila, že byť od našeho hlavního města bydlíme cca 60 km, nikdy jsem z něj neviděla víc než obchoďáky, aquapark a zoo. Jo a ještě planetárium, tam jsem byla asi 3x - se školkou i školou. Takže jsem ten večer dostala slib, že JEDNOU (pěkně záludný slovíčko, zvlášť když ho vysloví chlap, hehe) si uděláme takový větší výlet, abych dohnala svojí pražskou nevědomost. A to jednou nakonec přece jen přišlo, a to dnes. (Stejně moc mluvím, co?)

Přibližná trasa našeho výletu. Na mapě začínám od Palladia, kde jsme se skutečně stavovali omrknout boty. Skutečný začátek ale byl na jednom parkovišti, které jsme na mapě ale nenašla. I tak to ve finále byla celkem štreka. :D
Zdroj: Google mapy

Oblíbená? Ano. Ale nejoblíbenější?

14. srpna 2014 v 18:49 | Cherrybumbum |  Téma týdne
Troufám si říct, že jsem člověk, který má svou oblíbenou píseň snad každý týden. Co týden, každý den. Kolikrát se mi ráno stalo, že mě ráno probudí hudba v mé hlavě, která tam vázne po celý den a pak se mnou jde i spát. Kolikrát je to takový "brak", který jsem slyšela třeba v práci, takže se snažím pomalu mlátit hlavou o zeď, abych se ho zbavila a co on? Tůdle, nůdle. Budu v tvé hlavě vrtat až do konce tvého života. Jindy je to song, který je vážně fajn a tak mi nedělá problém si ho celý den zpívat, poslouchat ho a nebo si do něj kolikrát i zatančit. Ale co nejoblíbenější píseň? Existuje vůbec?


Lidi, které bych nejraději zadupala do země

13. srpna 2014 v 11:12 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Svět je plný lidí, ale hlavně těch otravných, které byste při první možné příležitosti nejraději zašlapali někam hluboko do země. Tento článek slouží jako menší vyvztekání se z blbosti těchto lidí, a jakákoliv podobnost je čistě náhodná. Pokud nemáte rádi podobný druh článků, vyjeďte odsud, běžte si počíst něco méně negativního. Nebudu vám to mít za zlé, věřte mi. :)

1. Za každou cenu ten nejlepší - Nemám nic proti zdravé soutěživosti, ta by měla být v každém z nás. Co mě ale dokáže neuvěřitelně vytočit, jsou lidé, kteří vám prostě musí neustále naznačovat, že oni jsou ti nejlepší, nejkrásnější, nejchytřejší a blablabla, drž už konečně chlebárnu, stejně mě tvé řeči nezajímají. Pokud se náhodou něco skvělého povede někomu jinému, tak je to jen náhoda a ten dotyčný si svůj úspěch nezasloužil.

Názory na názory... Majk Spirit

10. srpna 2014 v 0:32 | Cherrybumbum |  Svět celebrit mýma očima
Dneska, v době všemocného internetu, má každý naprosto neomezenou šanci vyjádřit svůj názor. Nejvíce je to vidět ve všech těch diskuzích, kde mám občas pocit, že tam ti lidé soutěží o titul "Trouba roku". Mezi tyto diskuze často patří i komentáře na Youtube, které, jak jednou řekli Viralbrothers, mají "vysokou informační hodnotu". K těmto příspěvkům se dnes hodlám vyjádřit, a to proto, že se budeme zabývat osobou, kterou většina z nás zná jako Majka Spirita.

Zdroj: Youtube.com

Zombie apocalypse book TAG

8. srpna 2014 v 17:00 | Cherrybumbum |  TAGs
Nikdy jsem nebyla velkým fanouškem těchto TAGů. Přišlo mi to jako takové lehce odbytí čtenářů, když se mi zrovna nechce psát. Nedávno jsem ale narazila na velmi zajímavý knižní TAG na blogu Magdalene, ze kterého jsem si ho dovolila půjčit.

Obrázek půjčený ZDE

O čem dnešní TAG tedy je:
  • Máme 10 otázek
  • Vybírám si 5 libovolných knih, které mám zrovna po ruce
  • Losuju jednu z mnou vybraných knih
  • Knihou listuju a zastavím se náhodně na některé straně
  • První jméno, které na stránce uvidím, je odpovědí na otázku

  • Z každé knihy získám odpověď na celkem dvě otázky
Tak jdeme na to :)

A dnes prostíráme velkou porci závisti

7. srpna 2014 v 23:07 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Kdo by neznal pořad o vaření Prostřeno? Snad každý Čech viděl alespoň jeden díl této soutěže, kdy se každý týden sejde pět různých, ale hlavně obyčejných lidí, a navzájem se navštěvují za účelem večeře o několika chodech. Klasika, netřeba dále vysvětlovat. Ale jak se zdá, pointa pořadu o vaření se zcela vytratila. Nyní bych to nazvala pořadem o závisti a potřebě za každou cenu všechny zkritizovat.

Odpovědi na nejčastější dotazy z poraden

7. srpna 2014 v 12:24 | Cherrybumbum |  Mrs Blondie radí...
Dennodenně nám v našich poradnách přistávají desítky vašich dotazů ohledně vašich bolístek. Abych tedy ušetřila váš čas, který byste musely vynaložit na čekání na jejich zodpovězení, rozhodla jsem se vybrat několik nejčastějších dotazů z našich poraden a co nejlépe na ně odpovědět. Snad budou tyto rady k něčemu dobré :)

1. "Líbí se mi jeden kluk, bohužel neví, že vůbec existuju. Jak s ním chodit?"
Úplně nejlepší by bylo navázat s tím panem Dokonalým nějaký kontakt. Bohužel, tím, že na svého Vyvoleného budete zírat zpoza rohu nedocílíte toho, že se jednoho krásného dne objeví u vás v pokojíčku a vezme vás na to nejvíc super rande na světě.
Navažte s ním tedy nějaký kontakt. Ze začátku možná budete mít pocit, že plácáte nesmysly, ale to se časem podá - však si taky vzpomeňte na scénu z Protivných sprostých holek: "3. října se mě zeptal, kolikátého je..." - "Je 3. října."

Zdroj: TADY

Není taky přece problém využít moderních vymožeností a navázat kontakt s tím Vyvoleným přes Facebook nebo telefon. Pak už to chce jen čas, netlačit příliš na pilu a určitě nebude problém pak spolu někam vyrazit. A třeba to zrovna vyjde. ;)