Lidi, které bych nejraději zadupala do země

13. srpna 2014 v 11:12 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Svět je plný lidí, ale hlavně těch otravných, které byste při první možné příležitosti nejraději zašlapali někam hluboko do země. Tento článek slouží jako menší vyvztekání se z blbosti těchto lidí, a jakákoliv podobnost je čistě náhodná. Pokud nemáte rádi podobný druh článků, vyjeďte odsud, běžte si počíst něco méně negativního. Nebudu vám to mít za zlé, věřte mi. :)

1. Za každou cenu ten nejlepší - Nemám nic proti zdravé soutěživosti, ta by měla být v každém z nás. Co mě ale dokáže neuvěřitelně vytočit, jsou lidé, kteří vám prostě musí neustále naznačovat, že oni jsou ti nejlepší, nejkrásnější, nejchytřejší a blablabla, drž už konečně chlebárnu, stejně mě tvé řeči nezajímají. Pokud se náhodou něco skvělého povede někomu jinému, tak je to jen náhoda a ten dotyčný si svůj úspěch nezasloužil.


2. Věční kritici - O tomto druhu lidí už jsem se jednou zmiňovala. Takoví ti lidičkové, za kterými, kdybyste přišli, že jste právě objevili a vytvořili lék na rakovinu, tak vám dají přednášku o tom, jak jste blbí, že mnohem důležitější je vymyslet nějaký účinný lék na bolest hlavy. Lidi, kteří musí vždy vše zkritizovat, ačkoliv nemají vůbec žádný důvod. Hlavně, aby ze všech udělali neuvěřitelné blbce, protože ONI by všechno udělali stokrát líp.

3. Ti jediní, kteří mohou chybovat - ONI, kteří mohou zapomínat koupit chleba, napsat špatně písemku, spálit večeři... oni můžou, ale běda, jak by se tohle stalo někomu jinému. Jiní totiž musí být naprosto 100%.

4. Rozumprdi, co vás chytají za každé slovo - Lidi, před kterými si nesmíte dovolit nějaký přeřek nebo plácnutí nějaké kraviny, nebo nedejbože, vtip! Vaše přeřeky zveličí na úroveň totálního hotentota, když plácnete nějakou kravinu, tak jsou schopni vám hodinu vysvětlovat, jak je vaše plácnutí nesmyslné. A váš vtip zkazí ve chvíli, kdy začnou rozebírat, jak je vlastně nemožné, aby se něco takového stalo.

5. Gramatičtí nacisté - "Frajeři", kteří si nečtou články proto, aby si něco zajímavého přečetli nebo zjistili, ale aby mohli autora upozorňovat na případné gramatické chyby nebo překlepy. Na to se dá opravdu říct, že je to opravdu hodně trapné. A víte co? Je my ůplňe jedno kolyk chip mám ve svích článcých. Aš na ňe přídu tag je opravým. Rozumíme si?

6. Malý frackové, kteří mají pocit, že jsou králové světa - je jim 13, kouří tím stylem, že se po každém potáhnutí můžou ukuckat; mezi sebou si neřeknou jinak, než "debile", "kreténe", "čubko" a každou holku by "si dali" (asi k obědu se šesti knedlíky, jestli tomu dobře rozumím). Děti, vraťte se zpátky do školky, kam patříte. Vezměte si ten svůj swag a jděte někam na hřiště. Společnost to jedině uvítá.

I když - každý má za sebou své trapné období... :D

7. Lidi, kteří mi lezou do prdele - existují jedinci, kterým to dělá neskutečně dobře, když za nimi neustále někdo chodí, mluví o nich v superlativech, donášejí mu na ostatní, aby se ukázali jako ti nejlepší. Jo, možná je to pro někoho strašně super, ale já si vždycky říkám, jestli není škoda strkat svou hlavu do mojí obrovský zadnice. Vlastně ji tím pádem dělají ještě větší, že jo? :/

8. Za každou cenu jedineční - chápu, že nějakou tu dávku originality by měli mít ve výbavě všichni, co mě ale dokáže dokonale vytáčet jsou lidi, kteří by si klidně uřízli i ruku, jen aby udělali něco, co někdo jiný nedělá. Když většina říká A, oni musí říkat B, přestože souhlasí s většinou. Tohle už ale s originalitou nemá nic společného.

9. Řidiči, kteří se na mě neustále lepí - Už chápu, proč si spousta lidí na ty svoje mazlíky pořizuje tyto nálepky:

Zdroj: TADY

Asi si taky jednu pořídím. Jet večer před někým, kdo je na vás tak nalepený, že vás neustále oslňuje, nebo jet a bát se přibrzdit, abyste kolegu jedoucího za vámi neměli pak v kufru, fakt za to nestojí.

10.Lidi, kteří našemu psovi neustále něco cpou - Stotisíckrát všem můžete říkat, ať vašemu čtyřnohému příteli nic nedávají (tím nic, myslíme opravdu nic - včetně salámků, zbytků od oběda nebo dokonce i dortu), že je mu potom několik dní zle. Načež, bum, na chvíli se vzdálíte a když se vrátíte, vidíte, že váš hafík něco právě dožvýkal a spolknul. Na otázku, co mu dali, se dočkáte jenom trapného: NIC (Aspoň se, do prdele, přiznejte, když už si hrajete na velké hrdiny) a následující dny se nestačíte divit, co se vašemu pejskovi děje v žaludku za věci. Takovýhle lidi střílet.

11. Chodci, co chodí pomalu a jako bonus je ještě potkáte někde v zatáčce mimo přechod - Když už si někdo chce hrát na kaskadéra, tak ať to bere trochu svižněji, což mě přivádí na otázku, proč tento způsob přecházení volí hlavně důchodci, kteří bez svých chodítek neudělají ani krok. Na přechodu vám ráda zastavím, klidně si i zatáhnu ručku, než dojdete na druhý konec ulice - taky mi to jednou půjde pomalu - ale nevrhejte se mi pod kola. Jsem ještě vyplašená začátečnice (k tomu ještě blonďatá), tak by to nemuselo dopadnout dobře.

12. Matky, které strčí kočárek do silnice a mají pocit, že jim hned každý zastaví - Měla bych na to co říct, ale asi by rodiče mých mladších čtenářů vyletěli z kůže.

13. Neohleduplní lidé - Zrovna dneska jsem si tak seděla u doktora, když najednou současně byli do ordinace zavoláni dva pacienti. Paní měla berle a nohu v sádře a ten chlap si šel akorát pro nějaký recept. Co myslíte? Pustil tu paní dovnitř, nebo jí div neporazil, jen aby byl první uvnitř?

14. Hateři všeho na světě - Tvorové, kteří snad nemají nic rádi. Všechno je podle nich trapný, přihřátý, moc swag, příliš mainstream, oldschool, pro malé holčičky, stoleté, uncool. Nikdy od těchto lidí neuslyšíte, že je něco dobrého. Velmi blízcí příbuzní Věčných kritiků.

15. Holky, které den po rozchodu skáčou jiným klukům do postele - Hlavně pak druhý den nezapomínejte psát svým Ex, jak je hrozně milujete a chcete je zpátky.

16. Lidi, kteří se na vás lepí i v pěší dopravě - Nevím jak vám, ale je mi dost nepříjemné, když si tak stojím na prázdné zastávce, když najednou někdo přijde a stoupne si vedle mě tak blízko, že musí slyšet i můj dech. Když nenápadně poodstoupíte, tak se hrozně diví.

17. Kluci, kteří den po rozchodu mají v posteli půlku města a pak brečí své bývalce do telefonu, že je jediná na světě a že ji nikdo nemůže nahradit - asi stejný názor jako na bod č. 15.

18. Kluci, kteří v den rozchodu píšou nejlepší kamarádce své Ex a začnou jí hned pomlouvat - to jako vážně čekáte, že o svých kamarádkách začneme před vámi vykládat, jaké jsou to trapky a dáme vám za pravdu?

19. Spameři, který vám na dlouhý článek napíší jen - "Máš pravdu", "Hezu blogísek, jukni ke mě" (co to sakra je za slovo JUKNI) a pak zjistíte, že tohle všechno ještě líně zkopírovali na dvacet dalších blogů.

20. Společnost, která nás soudí jen podle vzhledu - nepotřebuje ani sebemenší komentář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sodomagor. Sodomagor. | Web | 13. srpna 2014 v 11:27 | Reagovat

Úplně s tebou souhlasím :) Hlavně s tím 6 tým bodem :).

2 Marillee Marillee | E-mail | Web | 13. srpna 2014 v 11:47 | Reagovat

Máš pravdu. :-) Jukni na můj blogísek...
:D

Ta nálepka na auto mě vážně dostala, mám pocit, že už jsem ji taky někde viděla. A o krmičích psů mi ani nepovídej, vždycky si někomu postěžuju na tyhle lidi a oni "Jo, psům by se nemělo dávat od stolu" a za hodinu ve společnosti mého psa už hází všechny zbytky pod sebe. Je tohle normální???

Ještě bych chtěla přidat:
"Holky, které se neustále kritizují." Aneb když naberou 5 mm na stehnu, tak hned ZTLOUSTLY. :D

Btw. Grammar Nazi se ze mě stává opravdu jen ve chvílích, kdy vidím, že si to dotyčný po sobě ani nepřečetl, páč tam jsou hrubky nebo jen překliky, kterých si každý hned všimne.

3 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 13. srpna 2014 v 12:24 | Reagovat

[2]: Tak to se dá pochopit. :) Ale třeba se mi stalo, že jsem vydala článek a první komentář mě upozorňoval na to, že mi v poslední větě chybí čárka. Nic víc. To už mi pak přijde opravdu trapné.

4 Fleur Fleur | Web | 13. srpna 2014 v 17:54 | Reagovat

Rozhodně souhlasím! Lidé, obzvlášť Češi, jsou takoví. Zrovna včera jsem psala o podobném tématu článek :)
Nejvíc ale souhlasím s 1 a 2, vzhledem k tomu, že ještě nejsem řidič, tak mě body s autem spojený netrápí (prozatím) :-D

5 Cathy Cathy | Web | 14. srpna 2014 v 10:31 | Reagovat

Obávam sa, že sčasti spĺňam štvrtý bod, vyžívam sa v tom, keď môžem niekoho opraviť :D /väčšinou len čo sa týka gramatických chýb, tak ale nedovolila by som si to k cudziemu človeku, ja si z toho robím viac menej srandu a podpichujem/
Inak som rada, že čo sa týka napríklad takého šiesteho bodu tak to nemusím výdať, prakticky mám pocit, že to zaniklo akonáhle som sa dostala zo základnej.
Ja keď nad tým tak rozmýšľam ani nemám typy ľudí čo by som neznášala, ono ide o to, že ja si skoro s každým rozumiem, skôr iný si nerozumejú so mnou :D:D

6 Em Zet Em Zet | Web | 18. srpna 2014 v 14:02 | Reagovat

Ta čtrnáctka mi připomněla novinky.cz 8-O Jsem fakt znechucená z toho, co tam lidi píšou. Jak ty jsi říkala - nic pro ně není dost dobré. Když komentují špatnou zprávu, píší:

"A zase špatná zpráva. To nás Novinky musí krmit pouze tím špatným?"

A když je tam dobrá zpráva, třeba o nějakém talentovaném člověku, tak se to tam plní hejty ještě rychleji, než u špatných zpráv na to, jak "hm, ujde, ale znám lepší" a "debil, děvka, co touží po pozornosti".

Bohužel takovéhle komentáře jsem teď objevila i na stream.cz - hlavně u pořadu New You a Darwinovy ceny. Ti lidé se nemůžou zasmát, nemůžou obdivovat nový účes, který by oni rozhodně učesat nedokázali - oni musí začít hejtit.

Na YouTube to naštěstí takové není. Tam mě sere úplně jiná sorta lidí, a to náboženští fanatici. Pokud chceš vidět krev-bouřící fanatické křesťansko-ateistické hádky, podívej se na komentáře u videa "I Googled Myself" od PewDiePie. :-x Včera jsem se tam pohádala tak s milionem lidí.

7 Týna Týna | 19. srpna 2014 v 9:09 | Reagovat

Vidím to stejně :-D. Já nejvíc souhlasím s 1,3 a 7. Takový lidi úplně ,,miluju". Jinak máš to moc hezky napsaný :-)

8 Janča Janča | E-mail | Web | 1. září 2014 v 17:01 | Reagovat

Myslela jsem, že tu bude tak 7 bodů a ono tolik. :O S většinou souhlasím, ale  5. - taky občas někoho upozorním, ale ne, že by mi jedna dvě chyby nějak vadily. Spíš, když je celý článek s chybama a nedá se to pak číst. Většina lidí má blog kvůli návštěvnosti a ti, co dělají tolik chyb se pak diví, že jim tam nikdo nekomentuje. Ale jak taky, když se to nedá ani rozluštit.
6. napůl souhlas, ale k tomu chci napsat, že nebýt ta fotka u zrcadla, tak ti to tam slušelo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama