Názory na názory... Majk Spirit

10. srpna 2014 v 0:32 | Cherrybumbum |  Svět celebrit mýma očima
Dneska, v době všemocného internetu, má každý naprosto neomezenou šanci vyjádřit svůj názor. Nejvíce je to vidět ve všech těch diskuzích, kde mám občas pocit, že tam ti lidé soutěží o titul "Trouba roku". Mezi tyto diskuze často patří i komentáře na Youtube, které, jak jednou řekli Viralbrothers, mají "vysokou informační hodnotu". K těmto příspěvkům se dnes hodlám vyjádřit, a to proto, že se budeme zabývat osobou, kterou většina z nás zná jako Majka Spirita.

Zdroj: Youtube.com


"Lidi no tak, ten ***** na vás akorát vydělává. Přestaňte poslouchat jeho hudbu!!! (milion vykřičníků)"
Každý člověk na téhle planetě si nějak vydělává. Někdo zachraňuje lidské životy, jiný zase každý měsíc chodí na sociálku pro dávky a někdo jiný zase pingluje v hospodě od nevidím do nevidím. Majk si vydělává peníze tím, že dělá hudbu. Jsou-li to poctivě vydělané peníze, nevidím důvod, abych ho za to odsuzovala. Navíc je zajímavé, že tento způsob vydělávání peněz nikdo nevyčítá třeba Justinu Bieberovi (jak si dovoluješ srovnávat mého Justínka se Spiritem?!!!), Rytmusovi a dalším lidem, které dělají hudbu.

"Všude vykládá, jak jsou pro něj prachy nepodstatný, ale přitom vydělává takový částky a žije si jak bůh"
Částku, kterou dostane umělec za své vystoupení, reklamy a další akce, často určuje jeho manažer. Takže to, že si Majk za vystoupení říká tolik, kolik si říká (tak nějak vím, jaká je jeho cena, ale nevím, zda se nejedná o "obchodní tajemství") a já nevím co ještě, tak z části taky závisí na jeho manažerovi, který ho nějak "ocenil". To řešíme jednu věc.
Další věcí je - proč by si své peníze neužíval a nevyužíval je tak, jak on uzná za vhodné? To jako vydělá plácnu 400.000 Kč a bude se cpát suchýma rohlíkama, aby ostatní nemohli pindat? Jo, chápu, že by se to některým opravdu líbilo, ale ještě by pak začali nadávat, že si nekoupil rohlíky ve slevě, ale pěkně čerstvé za plnou cenu. Vážně se styďte...

"Zasranej Slovák"
Hlavně, že Češi jsou neskuteční kingové.

Zdroj: Youtube.com

"Říkáte, jaká je to legenda. Legenda je Michael Jackson. Navíc na takového Eminema rozhodně nemá."
Bože, bože, bože, jak někdo může srovnávat Spirita s Michaelem? To je prostě naprosto nemožné. To prostě nejde tyhle dva lidi srovnat. Byť mám Majka hodně v oblibě, tak tohle opravdu nejde. Ne, nejde to. Michael Jackson byl, je a bude Král. Král popu. A bude zázrak, pokud se mu jednou někdo vyrovná.
To samé Eminem. Ve svém oboru jasná jednička. Toho nějaký Spirit jen tak nepřekoná. Promiňte, ale opravdu to tak je.

"Proč si říká Majk Spirit? Je to snad Slovák, tak proč to poangličťování?"
Myslíš, že by v hip-hopové branži někdo udělal díru do světa s jménem Michal Dušička? Navíc spousta umělců a kapel volí cizojazyčné pseudonymy a názvy.

BONUS: "Slováci jsou z nás tak neskutečně zakomplexovaní!! Směju se jejich hejtům"
Dodnes jsem nepřišla na to, proč by z nás měl tento národ být zakomplexovaný. Jak už jsem naznačila o něco výše, nemyslím, že bychom dokázali kdoví co převratného, proto mi tato mezinárodní rivalita přijde naprosto postavená na hlavu. Jo, možná jsme je párkrát porazili v hokeji, ale jinak jako co? Bohužel musím konstatovat, že naši mají občas o sobě až přehnaně velké mínění a to vede k těm naprosto nesmyslným hádkám a hejtům jako: "Kdyby Spirit nebyl Slovák, tak bych ho poslouchal." Nechápu, nechápu, nechápu, ale abych k nám nebyla zas tak moc kritická, tak musím konstatovat, že i ze slovenské strany občas přichází dost zbytečné urážky. Ale to už je otázka vhodná k dalším článkům a úvahám...

Zdroj: Youtube.com


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

UPŘÍMNĚ!! HLASOVÁNÍ JE ANONYMNÍ: Dokázal/a bys chodit s někým jen kvůli penězům?

Ano
Ne

Komentáře

1 Ilyya Lay Ilyya Lay | Web | 10. srpna 2014 v 21:56 | Reagovat

Upřímně, Spirita nemám ráda. A to ani jemu podobné jako je třeba Rytmus. Nemám ráda jeho tvorbu. Myslím si že "zarepovat" a pustit si k tomu nějakou muziku umí každý a celkově tyhle "hopery" nemám ráda. Je spoustu lidí kteří mají na zpěv talent, ale tohle mi jako talent nepřijde. Nevím někdo má třeba jiný názor ale já mám tenhle a za tím si budu stát. Ale takové komentáře které občas na internetu vidím to je opravdu k pláči. A ještě víc to trapné češi x slováci :D nechápu proč je mezi náma taková nevraživost..

2 Tess Tess | Web | 11. srpna 2014 v 23:19 | Reagovat

Já ho zrovna nijak nežeru, další nudný raper s dalšími nudnými kecy o životě atd. těch tady je, jediné co má asi dobré, je ten sexy hlas, to jest tak vše :D

3 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 18. srpna 2014 v 15:19 | Reagovat

Nemám na něj nijak vyhraněný názor, rap ani hip hop neposlouchám, ale lidi, kteří hejtujou, by se nejdřív měli podívat sami na sebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama