Září 2014

1. týden na vysoké

28. září 2014 v 15:51 | Cherrybumbum |  Z mého života
Jak již někteří z vás, pravidelných i nepravidelných čtenářů, tuší, od pondělka jsem měla tu čest začít navštěvovat školičku vysokou. Pocity? Zatím takové dost smíšené, ve čtvrtek jsem byla ráda, že pátky mám volné a mám tedy o den delší víkend, protože všechno je najednou tak jiné, až mi z toho všeho pomalu šla hlava kolem. :) Teď například dodělávám na zítřek rozpracovaný referát, nevím, jestli vše dělám správně, jestli jsem dobře pochopila zadání... při nejhorším si zítra půjdu pro krásně kulatou 0 a body budu pak muset nahnat na testech a aktivitě. :DLet's go to university!

19. září 2014 v 19:50 | Cherrybumbum |  Z mého života
A už to nastane. V pondělí už taky hezky pomažu do školy. Nastává mi taky takové to hrozně smutné období, kdy se všichni najednou balí a rozprchávají se do všech koutů republiky. A já? Trčím tady, jak kůl v plotě. Ale co, když jsem neměla na to, dostat se na mojí vysněnou školu, tak teď holt budu muset zatnout zuby a nějak to tu přečkat.

Když jsem včera viděla přítele, jak se balí na svůj byt v Hradci Králové, tak mi ani nebylo líto, že mi odjede. Spíš mi bylo líto, že kdybych se alespoň trochu víc snažila, tak jsem mohla teď balit s ním. Mohli jsme začít super nový život v novém městě a všechno by bylo super. Teď mu akorát píšu seznam, co nemá s sebou zapomenout. Ale víte co? Já mu to přeju. Sice si tu školu dal jako druhou možnost a zrovna mu to vyšlo, ale přeju mu to. Jen se nejvíc bojím toho, že skončí. Ne proto, že pak nebude mít titul a bude mít "jen" maturitu. Ale toho, že to všichni začnou dávat za vinu mě. "No jo, ten se na to vykašlal jenom kvůli ní, mu bylo líto, že ona je doma a on ne." Lidi jsou v tomhle totiž neskutečně zlí. I když do některých věcí nevidí, tak mají o tom jen plnou hubu keců. Ale já si říkám, že prostě si tady na tý škole budu muset zvyknout, když ne, tak se začnu učit na nový přijímačky a pomažu jinam. Prodloužím si o rok studia, ale co, když mě to na týhle nebude bavit?


Asi se dám jednou na box...

13. září 2014 v 22:53 | Cherrybumbum |  Z mého života
... a pak mě už nikdy nikdo nebude ani zkoušet nasrat. Každého, kdo to zkusí nebo to provede pak knockoutuju tak, že bude muset jíst brčkem. Nevinný Jo, momentálně mám tak špatnou náladu, že mám chuť buď něco rozbít nebo se z toho vypsat. Zkusím proto tu druhou možnost. Dlouho jsem se vám totiž ani neozvala s žádným osobním článkem.
Pamatujete ještě záhlaví mého starého layoutu? :D ZDROJ

Manuál maturanta 2. část - Co nezapomenout připravit na maturitní ples?

12. září 2014 v 8:00 | Cherrybumbum |  Manuál maturanta
Maturitní ples je večer, na který se těší snad každý maturant. Někteří kvůli tomu, že se budou moct pořádně opít, někdo to zase bere jako příležitost ukázat své organizátoské schopnosti a připravit nejlepší ples sezóny. Ať už jsou důvody jakékoliv, je potřeba zařídit spoustu věcí, které když nebudou, mohou ve výsledku pokazit celkový dojem z vašeho večera. Máte tedy již vše připravené a zařízené?

Fotografie ze závěru půlnočního překvapení. Kdo mě najde? :D Foto: www.jaromirzubak.cz

Manuál maturanta 1. část - Jaké předměty si vybrat k maturitě?

8. září 2014 v 8:00 | Cherrybumbum |  Manuál maturanta
Nastává září a nejspíš si s hrůzou uvědomuješ, že už jsi ve čtvrťáku. Aby taky ne, najednou každou hodinu slyšíš, jak s velkou pravděpodobností všichni půjdete k maturitě; dostáváte jeden testík za druhým a pak vám na lavicích začnou přistávat seznamy s tématy maturitních otázek. Do toho neustálé dohady na témata: Tablo, Maturitní ples, Dárek pro učitele... Komu by z toho nešla hlava kolem. A proto jsem si pro tebe připravila několikadílný "Manuál maturanta aneb Jak zvládnout čtvrťák a nezbláznit se z toho". V dnešním díle se budeme zabývat tím, co si zvolit jako maturitní předměty.

Na rozmyšlenou máš jen omezený čas
Pokud jsi člověk nerozhodný, mám pro tebe špatnou zprávu. Na své rozhodnutí máš také nějaký ten deadline. To znamená, že ve chvíli, kdy vyplníš přihlášku k maturitě, už nemáš šanci se rozhodnout jinak. Pokud jsi zaškrtla, že chceš maturovat z angličtiny a týden po konečném termínu se rozhodneš, že bys raději brala matematiku, tak už máš bohužel smůlu. Proto nic neber na lehkou váhu a důkladně zvaž své možnosti a dovednosti.

Moje povstanie.sk

6. září 2014 v 19:10 | Cherrybumbum |  Co se jinam nevešlo
Hola,
tak jsem se vám vrátila o dva dny dříve ze seznamováku. Bohužel mě zradilo zdraví, takže teď ležím v posteli, piju čajík, smrkám jak o život a za chvíli nastane čas i na nějaký ten lék. A když tak člověk nemá co dělat, tak začne hledat něco zajímavého ke koukání. A já něco nejspíš opravdu našla.
Zdroj obrázku: TADY