Říjen 2014

TAG: Moje poprvé

31. října 2014 v 21:57 | Cherrybumbum |  TAGs
Šťastný Halloween všem! :)
Za malou chvíli vyrážím na jednu party, bohužel bezkostýmová, no třeba ten pravý Halloween oslavím už příští rok. A protože čekám, až uplyne 15minutová čekací doba, než budu moc sundat takovou tu legrační náplast na odstranění černých teček na nose a čele, tak si alespoň střihnu jeden TAG. Tento jsem objevila na blogu Ronnie Sparks a jmenuje se "Moje poprvé" (ano, taky jsem nejdřív byla vyděšená, co tam asi může být za otázky :D). Tak nebudeme to dál natahovat, jdeme na otázky:

Abychom si zachovali tu kostýmovou atmosféru, tak sem přidám alespoň tuhle fotku z posledního zvonění...

1. Stále se bavíš se svou první láskou?
Občas si okomentujeme nebo olajkujeme pár věcí na Facebooku, ale jinak spolu nijak nekomunikujeme. Když jsme spolu ale mluvili naposledy (to už bylo asi dva roky po našem rozchodu), tak vím, že jsem celou dobu jen seděla, míchala si svůj fresh juice brčkem a celou dobu si říkala: "Sakra, holka, co si na něm vůbec viděla?" Nevím, asi jsem se nechala zblbnout jeho svalnatou postavou a sladkým úsměvem.

2. Jaký byl tvůj první alkoholický drink?
Zelená na Silvestra, nevzpomínám si jak je to dlouho. Bylo to také poprvé a naposledy, kdy jsem tenhle hnus pila.

Jsou to kamarádky, žádný bitches

28. října 2014 v 23:36 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahoj, ahoj!
Opět se ozývám ze své jeskyně, kde se marně snažím pochopit matematiku a sepsat veškerou látku z mikroekonomie, kterou jsem si o přednášky naškrábala do svého Všehobloku a nebyla jsem schopná to pak přepsat do počítače, aby to pro mě pak bylo přehlednější. (Prostě si, Fialová, přiznej, že jsi líná jako prase!)

A abych zase neřešila jenom školu, tak se tentokrát chci s vámi podělit o jednu story. (Jo, jo, jo, vyklop to, všechny nás to hrozně zajímá!!) Je to příběh o tom, jak vás nemile může zaskočit jedna blbá zpráva na chatu a zvlášť od někoho, od koho to absolutně nečekáte. Já to třeba absolutně nečekala od jednoho kamaráda, pokud to teda kamarád ještě vůbec je, poněvadž poté, co... ale vlastně předbíhám!

Obrázek absolutně nesouvisející s tématem článku, ale prostě mě pobavil :D

Proč jsem pro korektory na Krásné

27. října 2014 v 15:49 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Možná je to šok, že se ozývá sama osoba, která patří do řad blogerek pro Krásnou, ale na jednu stranu - neberu to jako kopání do vlastních řad. Naopak si myslím, že nějaký ten korektor, by se nám tam hodil - a ne, opravdu nemám na mysli tu věc, kterou si občas zamalujeme akné nebo kruhy pod očima. Těch už máme na webu až příliš a bude jich stále přibývat.

Když jsem začala psát pro Krásnou, tak jsem si na svých článcích opravdu dávala záležet. Hlavně proto, že jsem se oficiální blogerkou stala ve chvíli, kdy jsem byla celé dny doma nemocná a měla jsem tak hromadu času pro sebe a své psaní. Takže jsem se chyb celkem vyvarovala. Pak jsem ale začala opět chodit do školy, učit se na maturitu, chodit do práce a najednou se ten čas pro mé tvoření začal čím dál víc tenčit. A tak jsem se sice donutila k nějakému tomu psaní, ale už jsem vyloženě články kontrolovala jenom tak letecky a věřila tomu, že si to po mě stejně v redakci pak někdo přečte a případné chyby opraví. Omyl, omyl, omyl - ale k tomu jsem dospěla až ve chvíli, kdy mě vystrašilo to ošklivé "ještění".


Myslím, že tento překlep se stane doslova legendou.
Zdroj: můj článek na Krásná.cz

Neboj se článků o sexu

21. října 2014 v 14:13 | Cherrybumbum |  Krásná.cz l moje tvorba
Asi není žádnou novinkou, že nás nepřinesla vrána nebo čáp - nebo pardon, pokud jsem vám teď nechtěně prozradila nějaké tajemství. Dennodenně na internetu, v časopisech, v televizi, mezi kamarády narážíme na jedno z nejrozšířenějších témat vůbec: Sex. Pro někoho už naprosto běžnou záležitostí, někdo se tomuto okruhu vyhýbá naprostým obloukem, protože má pocit, že se ho to vůbec netýká. Čas od času ale také pod různými internetovými články, zaměřenými na tuto tématiku, narážím na názory, že něco takového je projevem nějaké úchylnosti a že např. na dívčím webu to vůbec nemá co dělat. A to bych nebyla já, abych se k tomu nějak nevyjádřila.

Někde něco nefunguje?

17. října 2014 v 21:16 | Cherrybumbum
Ahoj,
právě jsi brouzdal/a mými články a náhle jsi zjistil/a, že něco není v pořádku? Objevil se nějaký nefunkční odkaz, nečitelný text nebo se před tebou někam schoval obrázek či video?

Pokud ano, neváhej a upozorni mě v komentářích pod tímto článkem. Budu ti velmi vděčná, jelikož vážně není v mých silách neustále projíždět veškeré své články a hledat na nich nějaké mouchy.

Děkuji, tvá Cherry :)


Manuál maturanta 3. část - Fotíme tablo a...

10. října 2014 v 15:04 | Cherrybumbum |  Manuál maturanta
Domluvit se na tématu tabla a jeho nafocení, je podle mého názoru, druhý největší kámen úrazu, hned po šerpách. Ono, když má tablo nějaký ten pátek viset i někde ve výloze v centru města, tak je jasné, že tam všichni chtějí vypadat alespoň trochu k světu.

1. Domluvit si téma
Třídy, které mají už dohodnuté téma celého plesu mají tento bod vlastně vyřešený. Nemusí celé hodiny vymýšlet či dohledávat něco originálního, aby zaujaly. Pokud ale žádné téma plesu stále nemáte, můžete se třeba inspirovat internetem, kde najdete stovky hotových maturitních tabel, a zrovna jedno se vám opravdu zalíbí.
A nebo nemusíte mít téma žádné, prostě se jednoho dne všichni vykoupete, hezky obléknete, učešete, nalíčíte a půjdete se fotit. :)

Nebo je libo focení po vidlácku? Foto: Soňa Lechnerová

Kraviny se prostě řešit musí!

7. října 2014 v 20:58 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Kolik času průměrně strávíme tlacháním po Facebooku, Skypu, telefonu nebo jenom někde na zastávce při čekání na tramvaj? Hodinu, dvě, tři? Deset? A jakou část našeho povídání strávíme tím, že řešíme věci naprosto nepodstatné, ale kdyby jste je s někým neprobrali, měli byste pocit, že vaše konverzace byla jaksi.. neúplná? A je možné se malichernostmi vůbec nezabývat?


Jdu znovu do své hubnoucí výzvy! A jo, a jo a JO!

5. října 2014 v 15:09 | Cherrybumbum |  Moje hubnoucí challenge
Ano, už mě to opět popadlo. Nebaví mě koukat na to, jak se opět začínám obalovat něčím tak nehezkým, jako je tuk. Nebaví mě ani to, jakou příšernou mám fyzičku a jak si nemůžu dovolit nosit legíny a další věci, které jsou na tělo, protože bych si v tom připadala jednoduše směšně. Takže opět začnu se svojí hubnoucí výzvou. Tentokrát už to musím ale dotáhnout do úplného konce.

Při starém zůstává moje měsíční měření. Alespoň budu vědět, na čem zhruba jsem. Během té předchozí výzvy jsem často sice četla komentáře, které ho odsuzovali, ale mě to tak prostě vyhovuje.

Tato výzva ale bude mít také pár změn:

1. Výzvový deníček alespoň 1x týdně. V něm se podělím o své pocity, výkony, ale také možné neúspěchy nebo dokonce zklamání. Je mi jasné, že ze začátku to bude asi samá deprese typu: "Celý týden jsem jedla zdravě, chodila cvičit a pak jsem se prostě neudržela a vyžrala půl sídliště," ale i neúspěchy k tomu patří.

2. Udávání cílů. A to alespoň 1x měsíčně. Budu mít celý měsíc na to, abych si rozšířila svůj senzam cílů nebo motivací, které mi budou pomáhat, abych zase nesklouzla k brambůrkovým a colovým večerům u počítače. (Jop, úplně nejlíp by se mi začalo jako minule, kdy jsem den po odstartování své výzvy chytla střevní chřipku)

3. Porovnávací fotografie. Plánuju ještě nějaké takové ty fotky "Předtím a potom", protože čísílka na metru mi sice budou našeptávat, jestli mé snažení bylo k něčemu dobré nebo ne, ale přece jenom, když člověk vidí pak ten rozdíl, tak má pak větší chuť na sobě makat. Toť změna číslo 3 a zatím asi poslední.

Všetky oči na mne

1. října 2014 v 20:38 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahoj, ahoj, ahoj!
Nebudu vám říkat, jak jsem neskutečně vyčerpaná z toho nového školního prostředí, protože tohle uvítání je už brutálně trapný!
Takže místo toho vám oznamuji, že jsem dnes zjistila, jak se v McDonaldu přehazují ty jejich nabídkové tabule ze snídaňových na "normální". Řeknu vám - můj život už nebude takový jako dřív, kdy jsem si naivně myslela, že po stisknutí nějakého kouzelného tlačítka se to jednoduše přepne! No nic, nevadí, jdeme dál. Jo, ale pochlubte se mi do komentářů, jestli jste ten princip už taky zaznamenali nebo jste spolu se mnou opožděnými mimoni.