Jdu znovu do své hubnoucí výzvy! A jo, a jo a JO!

5. října 2014 v 15:09 | Cherrybumbum |  Moje hubnoucí challenge
Ano, už mě to opět popadlo. Nebaví mě koukat na to, jak se opět začínám obalovat něčím tak nehezkým, jako je tuk. Nebaví mě ani to, jakou příšernou mám fyzičku a jak si nemůžu dovolit nosit legíny a další věci, které jsou na tělo, protože bych si v tom připadala jednoduše směšně. Takže opět začnu se svojí hubnoucí výzvou. Tentokrát už to musím ale dotáhnout do úplného konce.

Při starém zůstává moje měsíční měření. Alespoň budu vědět, na čem zhruba jsem. Během té předchozí výzvy jsem často sice četla komentáře, které ho odsuzovali, ale mě to tak prostě vyhovuje.

Tato výzva ale bude mít také pár změn:

1. Výzvový deníček alespoň 1x týdně. V něm se podělím o své pocity, výkony, ale také možné neúspěchy nebo dokonce zklamání. Je mi jasné, že ze začátku to bude asi samá deprese typu: "Celý týden jsem jedla zdravě, chodila cvičit a pak jsem se prostě neudržela a vyžrala půl sídliště," ale i neúspěchy k tomu patří.

2. Udávání cílů. A to alespoň 1x měsíčně. Budu mít celý měsíc na to, abych si rozšířila svůj senzam cílů nebo motivací, které mi budou pomáhat, abych zase nesklouzla k brambůrkovým a colovým večerům u počítače. (Jop, úplně nejlíp by se mi začalo jako minule, kdy jsem den po odstartování své výzvy chytla střevní chřipku)

3. Porovnávací fotografie. Plánuju ještě nějaké takové ty fotky "Předtím a potom", protože čísílka na metru mi sice budou našeptávat, jestli mé snažení bylo k něčemu dobré nebo ne, ale přece jenom, když člověk vidí pak ten rozdíl, tak má pak větší chuť na sobě makat. Toť změna číslo 3 a zatím asi poslední.


A protože se má začít hned a né až zítra, tak dnešní článek zakončíme svými počátečními mírami a také jedním z menších cílů, který se ukrývá v mé skříni.

Váha: 62 kg
Obvod levého stehna: 58 cm
Obvod pravého stehna: 56 cm (opět důkaz, jak moc symetrický člověk jsem)
Obvod boků: 93 cm
Obvod pasu: 71 cm
Obvod hrudníku: 86 cm
Obvod levé paže: 26 cm
Obvod pravé paže: 26 cm

Můj cíl pro měsíc říjen:
Protože se blíží plesová sezóna, tak by bylo fajn dát pryč alespoň špíčky na bocích a břiše, protože zrovna v těchto šatech by byly opravdu dost vidět a nebylo by to hezké. A byla by škoda tyhle šaty nechat celou zimu opět viset ve skříni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alue Alue | Web | 7. října 2014 v 13:39 | Reagovat

A jak jsi vlastně vysoká? Já mám podobné míry a jsem se sebou moc spokojená, tučná přitom vůbec nejsem! ... možná ani ty nejsi.

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 11. října 2014 v 14:43 | Reagovat

[1]: 161 cm :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama