Jsou to kamarádky, žádný bitches

28. října 2014 v 23:36 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahoj, ahoj!
Opět se ozývám ze své jeskyně, kde se marně snažím pochopit matematiku a sepsat veškerou látku z mikroekonomie, kterou jsem si o přednášky naškrábala do svého Všehobloku a nebyla jsem schopná to pak přepsat do počítače, aby to pro mě pak bylo přehlednější. (Prostě si, Fialová, přiznej, že jsi líná jako prase!)

A abych zase neřešila jenom školu, tak se tentokrát chci s vámi podělit o jednu story. (Jo, jo, jo, vyklop to, všechny nás to hrozně zajímá!!) Je to příběh o tom, jak vás nemile může zaskočit jedna blbá zpráva na chatu a zvlášť od někoho, od koho to absolutně nečekáte. Já to třeba absolutně nečekala od jednoho kamaráda, pokud to teda kamarád ještě vůbec je, poněvadž poté, co... ale vlastně předbíhám!

Obrázek absolutně nesouvisející s tématem článku, ale prostě mě pobavil :D


Pamatujete si na můj článek o hodných klucích? Někde v druhé polovině jsem se rozpovídala o jednom mém osobním zážitku s až příliš hodným klukem, který nakonec místo vztahu asi 3-4 roky (?) fungoval jako takový ten kamarád, kterému můžete říct všechno a máte jistotu, že to nikde nevykecá. Dále takový, se kterým klidně můžete jít někam ven a nemusíte mít obavy, že nějak "zapomenene" na to, že jste zadaná a za prvním rohem na vás někde něco zkusí. Prostě klídeček. Ne, není gay, alespoň se o tom nikdy nezmínil. Navíc si párkrát našel nějakou tu známost, která v našich krajinách může legálně nosit sukně (tím legálně myslím, že to nikomu nebude připadat divné). Ale to už je taková ta nesmyslná omáčka navíc, kterou se pojišťuji proti komentářům typu: "A není ten tvůj kámoš náhodou teplej?!" (jak nerada to slůvko používám)

Tak, teď si představte, že si jednoho odpoledne jen tak sedíte u počítače a najednou vám od někoho takového přijde zpráva, ve které vás žádá, abyste mu dali kontakt na nějakou vaši kamarádku, která (musím si tu přesnou formulaci najít) by ho chtěla na mazlení. Jo, zní to nevinně, ale tady se jedná o to, že se mu splašila ta zvláštní věc v kalhotách a tak jsme po chvilkové konverzaci došli k tomu, že chce po mě, abych mu dohodila nějaké své kamarádky na sex. Jako vážně?

Nebudu lhát - v tu chvíli mi v hlavě naskočilo asi pět jmen mých NEkamarádek, na které bych mu kontakt dala, ale slušné holky tohle prý nedělají. A tak začalo takové to slušné odmítání, jakože tohle nedělám a bla bla bla, kdy jsem čelila filosofickým řečičkám typu: "fyzickej kontakt nemusí bejt jenom o lásce", ze kterých je mi vždycky akorát na blití, protože se s nimi nejčastěji ohání týpci, kteří každej víkend mají v pelechu někoho jiného. Až jsem nakonec na jeho naléhání přestala reagovat. (dobře, napsala jsem mu něco ve smyslu, že opět začne uvažovat hlavou a ne rozkrokem, tak ať se ozve)

Víte, chápu, že by se přátelům mělo pomáhat, ale upřímně, co si myslel? Že mu pošlu pár kontaktů na nějaké kamarádky a až se s nimi pak někde potkám tak jim řeknu: "Ty hele, nepsal ti náhodou jeden kluk? Potřeboval nějakou jednorázovku, tak jsem mu poslala na tebe kontakt." HAHAHA, vtipné....


Je to už pár dní, co tato konverzace proběhla a světe div se, od té doby se neozval. Ani já vlastně nemám nějakou touhu se s ním jakkoliv bavit. Stejně si myslím, že až přijde ten správný čas, že se jeden z nás prostě ozve a bude zase všechno při starém. Nebo je to prostě znamení, že vážně se z přespříliš hodného kluka stal naprostý opak. Kdoví...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 29. října 2014 v 15:33 | Reagovat

Husté. Nebo si z tebe dělal jenom srandu a čekal, jak zareaguješ 8-O www.cookingwithsusa.blogspot.cz

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 29. října 2014 v 15:43 | Reagovat

[1]: Tak tomu bohužel nějak nevěřím :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama