Všetky oči na mne

1. října 2014 v 20:38 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahoj, ahoj, ahoj!
Nebudu vám říkat, jak jsem neskutečně vyčerpaná z toho nového školního prostředí, protože tohle uvítání je už brutálně trapný!
Takže místo toho vám oznamuji, že jsem dnes zjistila, jak se v McDonaldu přehazují ty jejich nabídkové tabule ze snídaňových na "normální". Řeknu vám - můj život už nebude takový jako dřív, kdy jsem si naivně myslela, že po stisknutí nějakého kouzelného tlačítka se to jednoduše přepne! No nic, nevadí, jdeme dál. Jo, ale pochlubte se mi do komentářů, jestli jste ten princip už taky zaznamenali nebo jste spolu se mnou opožděnými mimoni.

Dneska jsem si užila jenom hodinovou školu a to ještě cvičení z účetnictví. Kdyby nebylo povinné, tak by mě tam od příště už nikdo neviděl, protože začínáme od úplného začátku, takže je to pro mě a ostatní zasvěcené ztráta času, který by se dal využít nějak jinak (třeba by ses, Fialová, mohla podívat na tu matiku nebo začít číst knihu na sociologii). Takže jsem se ráno stavila ve výše zmiňovaném McDonald's na sýrový toast s bramborovou placičkou a mazala do školy. Start dne by se tedy dal nazvat jako dobrý, dokonce jsem pak stihla i dřívější vlak domů, takže paráda.

Dneska kolem 6 jsem se pak pustila do čtení té knížky, o které mám napsat anotaci (stručná charakteristika díla - musela jsem si to najít). V 18:05 jsem ještě mluvila se ségrou, která chtěla říct, jak má zapnout nějakou hru na počítači, a najednou bum! 18:50 mě vzbudil její výskot, že si odemkla další level. Takže čtení odkládám na dobu vyspalejší - přitom jsem ze včera na dnešek spala skoro 9 hodin!

Stále taky čekám na vyjádření, zda budu pokračovat ve své původní brigádě, ale na jiném pracovišti nebo ne. Na nějakou odpověď čekám už skoro měsíc, až začínám mít silné podezření, že ta paní, která to má rozhodnout, jela na dovolenou někam na Mars a tam tý její kocábce došlo palivo, jinak to nechápu. Dávám jim čas do pátku, pak už to vzdávám a 15. si akorát přijdu pro výplatu za září. Přece jenom, nějaký job si můžu najít vždycky a když teď budu hodně času trávit v Ústí, které je mnohonásobně větší než naše Prdoměřice, tak je šance o dost vyšší. Jen si najít něco slušně placeného, co budu moct zkloubit se školou a nebude problém, abych u toho zůstala oblečená. (Vtip)

Tímto asi pro dnešek končím a budu se těšit na vaše komentáře :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

O kolik let jsi starší/mladší než tvůj sourozenec?

0 - 2
3 - 5
6 - 8
8 - 10
11 a více

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama