Prostě jsem na to teď úplně kašlala

12. listopadu 2014 v 16:23 | Cherrybumbum |  Moje hubnoucí challenge
Asi se spousta z vás ptá na to, jak je možné, že jsem tento měsíc nepřidala žádný deníčkovský zápisek ohledně mého hubnutí, kolem kterého jsem minulý měsíc dělala takové hurá. Pravdou je, že jsem se na to opět vykašlala, tláskala se vším, co mi přišlo pod ruku a jediný pohyb, který jsem v poslední době měla byla rychlá chůze z domova na nádraží, z nádraží do školy a zpět. Až se za sebe brutálně stydím a říkám si, že na to prostě asi opravdu nemám. Ale abych k sobě nebyla příliš kritická......od pondělí jsem si řekla dost a začala jsem jíst alespoň trochu zdravěji - což znamená, že se snažím vynechávat sladkosti (místo toho jsem si teď oblíbila mandarinky - až začínám mít pocit, že z nich snad začínám oranžovět, kolik už jsem jich za ty tři dny zbodla :D) a další nezdravé věci. Sice to "držím" tři dny, ale začíná mi docházet první problém, který mám - své problémy řeším jídlem. Někdo mě naštve? Mám špatný den? Příliš mnoho práce? Už sahám po čokoládě, brambůrkách a dalších neřestech. Což vyloženě nabízí otázku, jak se tohoto blbého zlozvyku zbavit? Přece jen - mandarinky nebudou po ruce furt a chutnat mi donekonečna taky nebudou.

Další věcí, kterou mám v tomto směru na srdci je: Prosím, nechci slyšet žádné další fráze o tom, jak "Nepotřebuju hubnout". Ano potřebuju a nejlíp to vím já. Nebo jinak. Představte si sami sebe, tak jak teď vypadáte. Tak a teď si ke své současné postavě přidejte 10 kg navíc. Nic moc, že jo? Tuhle představu by ocenili jen lidé, kteří brutálně moc touží přibrat nebo nějací kulturisté. Obyčejný smrtelník má chuť se celý zahalit do nějakého hábitu, aby na něj ostatní neviděli a nosit ho tak dlouho, dokud se toho nezbaví, což mě přivádí na myšlenku 3.

Rozdíl je myslím dost patrný - ano, ta druhá fotka je z minulého roku, ale od té doby bych řekla, že jsem se vůbec nezměnila.

Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, jaký pohyb by pro mě byl asi nejideálnější. Protože a jelikož, nechci ze sebe dělat lenocha číslo jedna, ale mám naprosto mizernou fyzičku. Po 16 minutách cvičení padám mrtvá na postel, zpocená, udejchaná a mám pocit, že mi srdce za chvíli vyskočí krkem ven. Jenže najít nějaký ideální pohyb, je pro mě dost těžké. Ráda bych chodila totiž do posilovny, ale hrozně se stydím. Kolikrát jsem odešla po 30 minutách jen proto, že tam přišla nějaká štíhlá modelka a když jsem si představila, jak vedle ní asi tak vypadám, tak jsem se raději sbalila a šla.
Další možností je takové to cvičení jako aerobic, bodystyling nebo tai-bo, ale to mě vždycky po nějaké době přestalo bavit, protože se tam pořád dělalo to samé. Je to se mnou těžké, ale jestli máte nějaké tipy, tak je jedině ocením.

Na závěr článku se zeptám: Jak chutná kuskus? Je to opravdu takový hnus, jak spousta lidí tvrdí nebo se to "dá" sníst? (Tím dá mám na mysli, že nebudu při každém soustu přemýšlet, jestli to pan Žaludek zvládne a nerozhodne se pro stávku).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama