Podivuhodné úkazy na českých diskotékách

8. prosince 2014 v 19:52 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Každý víkend nějaká ta party a když už se jich musíte i povinně účastnit, protože vám za to platí, tak si svůj pobyt musíte občas nějak zkracovat. Zvlášť, když už není moc lidí. Takže jsem si začala všímat, jak je to na každé akci úplně to samé. Pořád ti samí trollové... Ostatně, posuďte sami

1. Hučilové
Klasický obrázek, který jsem si uvědomila také až nedávno. Sedí holka s klukem, který jí s velkým zájmem cosi vypráví (často podle jeho gestikulace a nadšeného výrazu mám podezření, že jí vypráví o tom, jak ulovil žraloka nebo mluvil se samotným Bohem). A co dělá holka? Vyloženě sedí, kouká do blba, maximálně si něco cvaká do telefonu nebo si hraje se skleničkou, ve které má svůj drink a občas přikývne. Jestli poslouchá to chvástání toho kluka, nemám zdání. Spíš mám takový pocit, že místo toho přemýšlí, jestli doma vypnula počítač než odešla nebo co si dá další den k obědu.


2. Strejdové
Nemám nic proti lidem středního věku, kteří chodí o víkendu "vydechnout" do nějakého toho klubu. Co mi ale přijde dost směšné, je jejich balení 17letých holek na řeči typu: "Momentálně se rozvádím, mám tři děti, ale mám Mercedes, chatu nevím kde a každý rok jezdím k moři." Přitom mají na sobě propocené tričko, řeči našich tatíků a za rohem klubu na ně akorát čeká rezavé cosi, čemu se s jistou dávkou nadsázky dá ještě říkat "auto". Opravdu, tleskám! Bohužel, dokud tu budou ty naivní pipky, které jim to žerou, tak se těhle chlápků asi jen tak nezbavíme.

3. Tanečníci bez partnerů
Není nic špatného na tom občas vyrazit na parket sám, když zbytek vaší bandy zrovna řeší nové selfie na Facebooku nebo se jim prostě nechce pařit. Po pár panácích se ovšem může stát, že potkáte někoho, jak tančí na stupínku se židlí, kusem toaleťáku, se kterým jako bonus ještě máchá nad hlavou a zvláštně u toho juchá; nebo jak tancuje se svým odrazem v zrcadle (to mě přivádí na otázku, proč se na diskotékách kolem parketu nechávají přidělávat zrcadla).

4. Taková ta hromadná euforie, když se zahraje...
... třeba píseň z Hříšného tance nebo něco z Pomády. Jo, na tom není nic divného. Ale dokážete si představit, že vám v jednu ráno najednou z reproduktorů začne vyhrávat úvodní znělka z Včelky Máji a najednou 50 lidí (Brutálně nalitejch) začne běhat dokola po parketu a mávat rukama, jakože létají? Ne, tohle jsem nezažila na dětském karnevalu... Po tomto úkazu jsem měla pár týdnů pocit, že už jsem viděla opravdu všechno.

5. "Mě si nevšímej, já jsem děsně nalitej/nalitá"
Je mi úplně fuk, kolik toho lidi během svého pobytu na nějaké party vypijí. Naprosto mě ale sere, když se někdo vyloženě naloží jak taška, chová se jak neskutečnej idiot a pak se své chování snaží omluvit tím, že má v sobě dvacet panáků, tak mu to nemyslí. Přesně jako minulý pátek, kdy si tak nesu plný tác s použitým sklem zpět na bar a najednou se proti mě nejen vyřítí nějaký týpek v kravatě, ale navíc mu nebylo ani trapný do mě vší silou strčit, aby mohl projít. Nevím přesně, jestli jsem ho v tu chvíli nazvala debilem nebo kreténem (přece jen když si uvědomíte, co všechno se v tu chvíli mohlo stát), ale opět jsem si vysloužila jen tu blbou parodii na omluvu: "Sorry, jsem úplně v prdeli". Kamaráde, ale tohle pro mě není omluva.

6. Let me take a selfie
Přijít během nějaké párty na záchod bez toho, aniž by si tam banda holek nedělala v zrcadle padesát selfieček (jako každý víkend) se mi zdá už poněkud nemožné. Hlavně pak svojí skvělou rozmazanou fotku nezapomenout nějak inteligentně popsat. Například: Úpééé božííí party s mýma čubkama!!! PEACE!!

7. Zlatokopky
Frajerky v drahých hadrech, které si v životě nevydělaly ani na lízátko, ale nestydí se vás nahlas považovat za póvl, protože je náplní vaší práce odnášet použité sklo a udržovat v prostorách baru tak nějak pořádek (spíš SNAŽIT SE). Ale že ony kvůli jedné kabelce skočí do kdejaké postele, to už je asi naprosto v pořádku.

8. Vyjukaní kravaťáci
Většinou bych do této kategorie zařadila začínající nebo občasné pařmeny, kteří se na nějakou párty dostali hlavně s partou, cestou z nějakých tanečních nebo plesů. Takového jedince poznáte na první pohled: Přijde upnutý až ke krku, pomalu neví, kam se dřív dívat, mají strach se i někam posadit, aby si náhodou nepomačkali své obleky a pak je za dvě hodiny najdete na parketu s kravatou omotanou kolem hlavy, bez košile a s myšlenkami někde v jiné galaxii.

9. Opilé patnáctky
Takové ty frajerky, které považují za umění dostat se do nějakého podniku, určeném pro osoby od osmnácti let. Kopnou do sebe jednoho panáka a už se najednou pomalu válí po zemi, je jim hrozně špatně, jsou strašně opilé. Pak jim zavolá máma, v kolik hodin přijdou domů a bum, jako kouzlem jsou najednou naprosto střízlivé a v pohodě. Ani ten jazyk se jim nemotá.

10. Don Juani
Frajeři, kteří chodí vymetat podniky jen s vidinou nějakého nového úlovku v jejich posteli. Jsou schopní balit cokoliv (a když je to hnusný, tak se na to musí pořádně opít) a ve chvíli kdy je slušně odpálkujete, že nemáte zájem nebo dokonce, že máte přítele, tak se nejen urazí, ale také se hned neváhají zvednout a jít o stůl vedle, aby zkusili své štěstí tam. A víte co je nejhorší? Když přesně tohle dělají holky. A že jich není málo...

Až mi z toho psaní taky vyschlo... :D

11. Rváči
Jako chodí Don Juani na mejdany pro své postelové úlovky, Rváči se tam chodí akorát tak porvat. Až začínám mít silné podezření, že se na to připravují celý týden. V pondělí je naštvala matikářka, v úterý fotr, ve středu mladá, ve čtvrtek ředitelka, v pátek máti. Takže v sobotu vletí do prvního podniku, kde pod nějakou neskutečně trapnou záminkou zbuší nějakého nevinného chudáčka nebo se neštítí vyhrožovat úplně cizí holce, že jí rozbijou držku, jestli na ně bude takhle čumět. Jak k nim ale přijde vyhazovač, tak jsou ale většinou táááákhle malincí.

12. Písničkáři na přání
Není od věci si občas nechat zahrát nějakou píseň vašeho srdce nebo poslat nějaký hezký song vaší kamarádce s přáním k narozeninám. Existují však lidé, kteří si DJe jaksi pletou s jukeboxem, a přijít za ním 50x za večer, aby jim jednou pustil Ewičku Farnou, podruhé Nirvanu, pak zase Showtek, Veronu, Karla Gotta... jim zkrátka přijde naprosto v pořádku. Pokud je dotyčný DJ už slušně začne krotit, neváhají se pak změnit ve Rváče nebo hystericky vyřvávat, že je to naposledy, co ho v daném podniku vidí. Samozřejmě, že za týden přijde zas a opět je neustále nasáčkovaný u svého živého jukeboxu.

Drahý, jestli tohle čteš, tak NE, tohle ode mě k Vánocům opravdu nedostaneš :P
Zdroj: TADY

13. Zapřísáhlí abstinenti
Musím říct, že je docela příjemná změna, když ve tři ráno mluvíte taky s někým střízlivým. Je sice dost smutné, že většinou jsou to ti, kteří jdou druhý den do práce nebo jen dělá osobního taxikáře svým kamarádům, protože si zrovna na ten večer vytáhl "černého petra". Existují ale i lidé, kteří z nějakého důvodu zkrátka nepijí, což je také docela fajn. Rozčilují mě ale tací, kteří své protialkoholové přesvědčení mají potřebu každému omlácet o hlavu a tak se během pětiminutového rozhovoru dozvíte, že nepije, protože pijí jen chuligáni bez špetky inteligence, a že pití způsobuje odumírání mozkových buněk a stárnutí organismu a ... chr pšššš, dál už neposlouchám.


S jakým úkazem jste se setkali vy? :)


 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaké články tě nejvíce zajímají

Úvahy
Deníček
Fotografie
Rady, typy

Komentáře

1 Vé | Web | 8. prosince 2014 v 23:15 | Reagovat

Já věděla proč na diskotéky nechodím! :D

2 Em Age Em Age | Web | 10. prosince 2014 v 9:32 | Reagovat

Myslím, že zrcadla kolem parketu jsou tam proto, aby odraz lidí v nich navodil pocit, že je v místnosti lidí víc. :-D
Na žádné párty nebo diskotéce jsem ještě nebyla... jsem introvert a přijde mi to prostě... nemožné a nelákavé. :D Tvůj výčet mě ale opravdu pobavil; znám hodně Don Juanek. -_-

3 Lyra Lyra | E-mail | Web | 12. prosince 2014 v 14:16 | Reagovat

Vypadá to, že jsi s těmito typy lidí dobře seznámená... nedá se zrovna říct, že bych ti to záviděla. :-D Osobně bych spadala nejspíš do kategorie Zapřísáhlého abstinenta... s tím rozdílem, že pokud se mě na to někdo vyloženě nezeptá, o svém postoji k alkoholu se nešířím. Ale stejnak na diskotéky nechodím, takže je to jedno. Obdivuji tě, že máš na všechny ty lidi nervy, já bych to asi nevydržela. :-D

4 Nettie Nettie | E-mail | Web | 12. prosince 2014 v 23:44 | Reagovat

Moc dobrý článek :) Nejvíc mě asi dostala včelka Mája, to mě opravdu pobavilo. Tohle se vážně stává? :D
Kamarádka jednou začala tancovat s lahví od šampáňa a to jsem se řekla, že bychom z tý oslavy už vážně měly vypadnout :D

5 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 13. prosince 2014 v 13:52 | Reagovat

[4]: Ano, Včelka Mája je doslova legendou v tomto podniku. Celý ten večer jsem pak zavšila tím, že jsem hezounovi mezi dveřma s kámoškou na otázku: "Kam jdete?" hezky od srdce řekla, že někam jinam, že to tam stojí za nic a o pár týdnů později jsem zjistila, že to byl sám pan majitel. :D Myslím, že jsem tam pak dobrý půl rok ani nepáchla. :D

6 B B | Web | 17. prosince 2014 v 14:55 | Reagovat

:D úžasně popsané typy lidí na párty, vzpomenu si snad ještě na jeden- my jim říkáme "deťáci" to jsou úkazy které pijí tak dlouho dokud nejsou úplně "dead", párty pro ně končí v momentě kdy se odkutálí pod stůl a zůstanou tam ve stavu polovičního bezvědomí...

7 Monica Otmili Monica Otmili | E-mail | Web | 4. ledna 2015 v 20:44 | Reagovat

Takovéto akce nevyhledávám, nicméně tvé škatulky mě pobavily. :-)

8 shira-elizabeth shira-elizabeth | Web | 5. ledna 2015 v 10:13 | Reagovat

A chodí tam i normální lidé?? Protože jestli ne, tak to snad naplňuje všechny mé předsudky :D Asi jsem ráda, že na takovéhle akce nechodím :D

9 Terka Terka | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 10:17 | Reagovat

Na diskotéce jsem ještě nebyla a ani mě to neláká, ale tvůj článek mě po ránu opravdu pobavil. :-)

10 Terka Terka | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 10:17 | Reagovat

[8]: Taky mě to napadlo. :-D

11 M. M. | Web | 5. ledna 2015 v 10:24 | Reagovat

Ja som bola len raz na diskotéke s mojím priateľom a to bola teda chyba. Vydržali sme tam max. 5 minút - už tí, ktorým sme dávali občiansky a dávali nám pásky na ruku boli hrozne nepríjemní - takí frajeri. Jednu cez hubu by si zaslúžili akurát tak. Takíto ma vedia hrozne rozčúliť.
Tá včielka mája ma teda pobavila. :D
Ja si myslím, že na diskotéku sa teda vôbec neoplatí chodiť, pretože presne si popísala tých ľudí, čo tam chodia - sú to samí magori. Ja preferujem skôr spoločenské akcie na nejakej úrovni, plesy atď. :-)

12 Eliss Eliss | Web | 5. ledna 2015 v 10:43 | Reagovat

Tvůj článek mě vážně pobavil. Půlku těch typů naprosto odsuzuji. A to s tou včelkou Májou, mě vážně dostalo! :D

13 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 5. ledna 2015 v 11:07 | Reagovat

[8]: Ano, třeba já. :D :D

[11]: Jo to znám, takové ty gorily s rukama jako tvoje stehno, které mají pocit, že můžou úplně všechno. :D

14 Julča Julča | Web | 5. ledna 2015 v 11:27 | Reagovat

Tak na diskotéce jsem se ještě nesetkala se zrcadly, to je pro mě novinka :D Takže tancovat někoho sama se sebou jsem neviděla.. Ale selfíčka jsou samozřejmost, no a zapřísáhlí abstinenti, s těmi jsem se na podobných akcích asi nepotkala :D

15 Dreamer Dreamer | Web | 5. ledna 2015 v 12:01 | Reagovat

tak ja by som tam pridala ešte pijácke prostitútky, ktoré po 8 panákoch dajú naozaj každému, a feťákov, ktorí idú na diskotéku sa len zhúliť/sfajčiť/spiť a potom idú spokojní preč. A nemám dojem, že ja by som k niekomu z tých typov patrila :D .

16 Orida Orida | Web | 5. ledna 2015 v 12:07 | Reagovat

Až sa mi zachcelo na nejakú diskotéku :D Ja som ten typ, ktorý sa práveže niekdy len tak nevzal v sobotu večer a nešiel niekam pařit. Občas by som to chcela skúsiť, len pre tú srandu.

Ale čo sa strejdov týka, počula som už aj názory staršíc ľudí, že dnes na diskotéky chodí samá mládež a keď sa oni 30+ chcú ísť baviť, pomaly aby ich zatvorili za to, že pokukujú po 17-tke ktorá je zmachlená a oblečená jak ehm.... Ale čo, aj takí sú ľudia.

17 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 12:20 | Reagovat

Skoro se všemi :-)

18 DorkaJ. DorkaJ. | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 14:07 | Reagovat

Ja na párty síce chodievam s kamarátmi. No aj keď sa tam občas rada vybláznim a vytancujem, zase nie je mojim snom tam byť každý výkend naliata jak sud.
Žial ako samostatná jednotka a pseudoindividualistka som odsúdená na tanec so sebou (za predpokladu, že sa nenamotávame s nejakým fešákom) 8-) a aj to len aby som priveľmi nezavadzala pri zadaných priateľoch, alebo proste nemám energiu na známych, medzi ktorými sa z každého typu nájde.
No to s tou predstieranou opytoťou by som nespominala len 15-ky. Btw, väčšia sranda e mať takych spolužiakov a o týždennú tému máte postaranú. Akoby sa bolo čím chváliť :-x

PS: vynechala si dobrovoľne tanečnice pri DJ-skom pulte, tyči či na pódiu. :-)

19 KaTHulle KaTHulle | 5. ledna 2015 v 14:32 | Reagovat

mě tento článek nepřijde pravdivej. Možná je to jinej kraj jinej mrav, ale tyto typy se u nás nevyskytují, nebo si jich možná nevšímám a beru člověka takovýho jakej je a nesnažím se nad opilýho člověka, kterej běží na WC zvracet nadávat - prostě mu uhnu, protože se může stát že pozvrací i mě. Nebo normálně na WC partičku puberťaček, který jsou poprve možná po pátý na dýze obejdu a nevšímám si jich. Také, když jsem byla prvně na diskotéce jak jsem byla vyplesklá a ráda že tam jsem a tak jsme se s holkama fotily, už jen pro tu vzpomínku že tam jsme. A ještě co se toho focení týče - dnešní svět je internetový svět - máme facebooky, blogy, instragramy (nevim jestli to má dobře napsaný, nepoužívám to), youtube, atd. A tyto všechny stránky vybízí k focení a zveřejňování tak se není čemu divit. Když jsem byla malá já frčel tajnej deníček pod postelou na "nerozbitný" klíč - teď frčí facebook.
Asi bych ti poradila změň zaměstnání, protože jsi očividně vyhořelá a zachvilku tě tam bude štvát i neopilej normální člověk, kterej se na tebe pousměje a budou mu modře zářit zuby z těch UV světel, který jsou na diskotékách. :)

20 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 5. ledna 2015 v 15:17 | Reagovat

[19]: Tak a teď mi tu ukaž část, kde říkám, že jsem neuhnula člověku, který běží na WC se vyzvracet??!

21 darkemperor darkemperor | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 15:39 | Reagovat

NENAŠEL JSEM SE!

22 Nu. Nu. | Web | 5. ledna 2015 v 15:43 | Reagovat

:D Tak já ne párty nikdy nebyla, nijak mě to neláká, ale vždycky jsem říkala, že bych to chtěla alespoň jednou za život zažít. Teď, už si to nemyslím :D Na párty mě nikdo nikdy nedostane, pokud to tam vypadá takhle, jak popisuješ. Vůbec nechápu smysl toho, tam jít.

23 KaTHulle KaTHulle | 5. ledna 2015 v 16:07 | Reagovat

[20]: strašně se omluvuju. :) Když si tedy budee hrát na slůvkařky. Měla jsem teda napsat že o nikom neříkám že je kretén pokud kličkuje mezi lidmi a jde rychle a vrazí do mě. :) Protože to se prostě milá zlatá stává a pokud si na to nebyla připravená a nechceš to akceptovat ve své práci tak bys měla vzít místo v šatně. Nebo rovnou někde jinde.

24 Amia Amia | E-mail | 5. ledna 2015 v 16:16 | Reagovat

Kuřáci! Ať v životě kouří jednu za drhou nebo jen výjimečně, v baru je nejdéle hodinu po otvíračce dým jak po výbuchu a jakmile někdo nekouří, všichni kolem ho otravujou víc než nealkoholika. Samozřejmě s cigárem v ruce.
:D :-x

25 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 5. ledna 2015 v 16:40 | Reagovat

[23]: Ale tak jako sorry, ale když neseš tác plnej skla a nějak týpek jde proti tobě a i když má prostor, aby tě obešel, tak do tebe suverénně strčí tak, že málem to sklo vyklopíš na záda nějaký holce, tak to mi moc normální nepřijde. ;)

[24]: A teď si vem, když v zakouřený diskotéce pustí kouřový efekt. :D Po nějaký době to ani nemá smysl :D

26 Amy Amy | 5. ledna 2015 v 16:51 | Reagovat

Sama bych to líp nenapsala ;-) Hezky si to vykoumala :D Já ani nwm kam patřim :D musim se přiznat,že sem se s kámoškou (je nám 15) pokoušely dostat do clubu,kterej je pro 18tky :D zplně,jak si to tam psala,tak sem se musela usmívat a vybavila sem si tuhle nepodařenou přáhodu :D pochopitelně,nás tam nepustili :( Ale kámošku jo a ta je stejně stará jak ona..tak zase na druhou stranu řekni...je tohle fér?! :/ Jinak možná patřim k Abtinentům :D nekouřím,nepiju a na pořádné diskotéce sem taky nikdy nebyla. A to je mi prosim už 15 :D v životě sem se opila jen 2x i když sem "abstinent" tak tam musim přidat ty uvozovky,když mam chuť na cigaretu dám si jí,když mám chuť se opít,opiju se,ale je to strašně malé procento,kdy se mi chce :D Tak můžeš do tohoto článku přihodit i další skupinu :D a to lidí,co sou poloviční abstinenti :D pijí jen občas a diskotéky taky nevymetávaj extra 2x :D No..teď mi přijde hloupý,psát o sobě,spíš bych se měla vyjádřit k článku :D No..kašly na to,bezva článek ;-)

27 Hann. Hann. | Web | 5. ledna 2015 v 16:51 | Reagovat

Z toho důvodu se tam snažím s nikým nebavit, neb vždy jsem tam s kamarádkama..no a pro jistotu se hlídáme navzájem. Nicméně na mě se lepí zoufalci nebo  ti, co si myslí, že se s nima vyspim :D nicméně zoufalec ti i přes odmítnutí se líbat koupí pití :D
já nikdy kolem parketu zrcadla neviděla :O :D

28 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 5. ledna 2015 v 16:55 | Reagovat

[26]: Není to fér, ale chápu tě - mě se stává i teď v 19, že mě nikam nechtějí pouštět. :D A pak kolem mě proběhne 16 letá holka, která je o tři hlavy větší než já a vypadá celkově starší (ale že jí je 16 vím, protože jí znám osobně) a tam v klidu jí pomalu otevřou dveře a usadí ke stolu. :D Nespravedlnost! :D

29 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 5. ledna 2015 v 18:09 | Reagovat

Ta zrcadla jsou tam asi proto aby to navozovalo pocit většího prostoru- optický klam.
Wow, Včelka Mája O_O tak to čumím :-D, už vím, co nechci zažít. Já nejsem z města, takže jsou mi tyto akce ne přímo odepřeny, ale nemám potřebu se moc nikam trmácet a to, co mám v okolí svého bydliště, raději vynechám :D, ani tvou práci ti moc nezávidím, ale co, když ti to tolik nevadí. Já bych asi byla Zapřisáhlý abstinent.

30 Holoubek Holoubek | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 18:13 | Reagovat

Možná že bych se někdy do nějakého klubu přišel podívat. Ale pouze pod podmínkou, že tam narazím na nějakou zajímavou třináctku (a nemyslím tím věkovou kategorii, alebrž číslo ze seznamu :-D ). :)

31 Janča Janča | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 18:28 | Reagovat

Říkala jsem si, že je to nějak moc typů, ale je fakt, že všichni tihle na diskotékách jsou a možná, že by se dali vymyslet i další a ráda bych si četla dál. :D Stane se, že někdo je třeba v těch 15 letech jedním z těhle hrůzoušů a pozdějc toho lituje, takže neboj, určitě všichni nebudou tak hrozní pořád. Jinak na Včelku Máju bych si šla ze srandy určitě zatancovat taky.. :D

32 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 5. ledna 2015 v 18:38 | Reagovat

[31]: Tak minule se to zkusili překonat písničkami z Ať žijí duchové, ale takový úspěch už to nemělo. :D

33 Jana Jana | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 19:22 | Reagovat

:-D byla jsem na diskotece párkrát a to tak, ze si je stěží pamatuji :-D  každopádně z tvého podpisu se popadam za břicho a jsem v depresi, kam asi patřím :-D

34 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 5. ledna 2015 v 19:24 | Reagovat

3.,4. najviac haluz :-DDD, inak na diskotéky zatiaľ nechodím, bohužiaľ alebo našťastie?

35 Van Vendy Van Vendy | Web | 5. ledna 2015 v 19:43 | Reagovat

Jak se lidi nažerou, chovají se jinak, někteří přehánějí, jiní se rvou, někteří vyřvávají a  další blbnou. Osobně mám nejmíň ráda agresivní rváče (mezi ty bych zařadila i toho vola,co do tebe vrazil, možná nebyl rváč, ale byl agresivní blbec). Lidi, co tancujou s flaškou, se svou kravatou, s židlí nebo se svým obrazem, jsou asi nejmíň škodliví (pokud tou židlí ovšem někoho nepraští).
Máš teda pěkně pestrou práci,ale může tě snad utěšit, že ji nebudeš dělat do důchodu. A coby zásobárna zkušeností je k nezaplacení :-D

36 Anůše Anůše | Web | 5. ledna 2015 v 20:38 | Reagovat

Tak si myslím, že si to napsala fakticky úplně přesně tak jako to je. Je vidět, že s tím máš už spoustu zkušeností :D Ještě mi 18 sice nebylo, ale taky ráda zajdu s kamarády někam do klubu.Jo asi bych se tím neměla nějak vychloubat, ale mě to nevadí. Možná si lidi budou myslet že třeba pařím k těm "selfie" nebo "jsem strašně nalitá" slečínkám, ale taky je nesnáším,takže asi nebudu jako ony, doufám tedy :D Jinak mám taky pár zkušeností s brigád, sice je to trochu něco jinýho,ale denně tam potkávám hodně lidí a takovýhle týpci se tam taky občas objeví. No každopádně je to zajímavá zkušenost, k nezaplacení :D

37 Janča Janča | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 20:47 | Reagovat

[32]: Jo, to chápu. Včelka Mája je prostě srdcovka. :D

38 blog-modni-policie blog-modni-policie | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 21:03 | Reagovat

Úžasný článek :D
To s Včelkou Májou.... :-D

39 Chriss Chriss | Web | 5. ledna 2015 v 21:10 | Reagovat

Já na párty nechodím, ale u tvého článku jsem se pobavila tak, že přemýšlím, že někam vyrazím, jestli tu máme stejný exoty! :D

40 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 5. ledna 2015 v 21:12 | Reagovat

[37]: To bude tím Božským Kájou. :D

41 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 21:53 | Reagovat

Jo a pak je tady eště ta čtrnáctá možnost: ty, co na diskodivnověci nechodí...
To jsem prosím kupříkladu já!

42 Rowan Rowan | Web | 5. ledna 2015 v 22:45 | Reagovat

Haha, já tam nejsem :D K servírkám v baru se zásadně chovám slušně a děkuju jim i když mi pod nohama uklidí cizí rozbitou sklenici, selfíčka si nedělám, piju tak nějak rozumně (ne že by se to občas lehce nevysmeklo, ale nikdy ne až tak vážně), selfíčka si nedělám, většinou tancuju v partě se svýma lidma, patnáct už mám dávno za sebou a chlapské kategorie jsou ztracené rovnou :D
Ale zajímavé počtení z druhé strany :D

43 raia | creyativite ^∇^ raia | creyativite ^∇^ | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 0:10 | Reagovat

na diskotéky nechodím, ale podľa veku by som sa mohla zaradiť jedine k tým 15. ^_^ nie žeby som pila. a už vobec sa len tak z niečoho nezložím. ^_^

44 Tai Todd Tai Todd | Web | 6. ledna 2015 v 9:19 | Reagovat

Tak na diskotéce jsem byla naposledy tak před dvěma lety a to mě tam ještě odtáhli násilím a já jen stála u zdi, upíjela a čučela a právě kvůli tomu, co jsem tam viděla ( voz skoro vše, co si popsala) tak nemám nejmenší zájem chodit a oprabdu lituju lidi, co tam pracují. Já dělám za barem a občas trpím, co potom ty lidi, co makají na dízách :D

45 light7 light7 | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 10:14 | Reagovat

Na dyskotéky nechodím, takže nemohu soudit, ale je to zajímavé a srandovní, když o tom někdo vypráví. Když už jsme u té diskotéky. já a můj muž se snažíme vytvářet hudbu na podobné akce a chceme vědět váš názor na tento styl hudby jestli chcete tak se podívejte https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_1500979263&feature=iv&src_vid=ybngYqDKB_w&v=xBpVot1SUZI

46 Scrat Scrat | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 18:46 | Reagovat

Já se jen divím, že smíte nalívat 15tiletým - co uděláte když zjistíte, že tomu člověku není 18?
Jinak, vtipně popsané, na diskotéce jsem nikdy nebyla a ani to neplánuji, po tvém článku už vůbec ne :D

47 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 6. ledna 2015 v 18:51 | Reagovat

[46]: Přijde pan vyhazovač, chytí ho za límec a vyhodí ho tak rychel, že dotyčný nestíhá počítat ani schody. :D Tak stalo se nám to už několikrát, kolikrát přijde holka zmalovaná, že vypadá tak na 25, pak ti má ukázat občanku a raději uteče. :-?

48 navzdysam navzdysam | E-mail | Web | 14. února 2015 v 16:56 | Reagovat

Po přečtení toho článku teď váhám, jestli dneska vůbec vyrazit :-D . Kamarád mi ale řekl, že když nepůjdu, tak mě zastřelí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama