Leden 2015

Žít!

30. ledna 2015 v 1:30 | Cherrybumbum |  Knížky
První pololetí za námi, před některými z nás jarní prázdniny a ty přemýšlíš, jak vyplnit svůj volný čas? Pokud uvažuješ nad nějakou zajímavou knihou, dovol, abych ti představila čínský bestseller s názvem "Žít!"

Zdroj: www.kosmas.cz

Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor + můj příběh

28. ledna 2015 v 15:37 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Vždycky jsem si myslela, že vlasy jsou jen dlouhé nebo krátké, mastné nebo umyté, vlnité nebo rovné. Že vlasy jsou prostě jen vlasy a tečka. Nikdy jsem příliš nevěřila všem těm reklamám, které nám slibovaly hedvábně hebké vlasy, velký objem nebo prostě jen "krásné vlasy bez lupů". Byla jsem na svoje blonďaté háro celkem i pyšná, byť už asi 8 let kromě návštěv u kadeřnice nepoužívám k jejich vyšušení fén a když mám hodně špatný den, jsem schopná jít spát i s čerstvě umytou, ale hlavně morkou hlavou. Ale naivně jsem si vždycky myslela, že tohle prostě nějak nemůže být poznat. Až do chvíle, kdy jsem jako doprovod vyrazila s kamarádkou do jednoho nejmenovaného pražského studia, které se zabývá prodlužováním vlasů.

Když jsme dorazily na místo, nejprve jsem musela odmítnout vtipnou otázku, zda tam náhodou svoje vlasy nechci nechat. Přece jen jsem měla 2 měsíce před maturitním plesem, takže taková možnost vůbec nepřicházela v úvahu. Pak ovšem nastala další otázka, na kterou do smrti nezapomenu: "Slečno, že vy jste šla večer spát s mokrou hlavou a ráno jste měla vlasy tak zacuchané, že jste je musela rozčesat násilím?" V tu chvíli mě polilo horko, protože přesně tohle všechno jsem právě udělala. Po příjezdu domu jsem se na své úžasné vlasy podívala znovu a v zrcadle viděla, jak moc doslova křičí o pomoc.

Až mě překvapuje, že jsem si té slámy, kterou jsem měla na hlavě, nevšimla už dřív...

Jak přežít Valentýna ve zdraví

26. ledna 2015 v 20:55 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
14. únor se, ať chceme nebo nechceme, blíží rychlostí světla. Někteří z nás už v lednu šílí, čím svou drahou polovičku obdarují, na druhou stranu jsou tu tací, kteří by se nejraději zavřeli doma, zatloukli všechna okna, dveře, aby je tento zamilovaný svátek minul. Na třetí stranu jsou tu pak ti, kteří nikoho nemají a v tento den tedy v záplavě všech těch přáníček, pusinek, kytiček, naušniček, srdíček a dalších zdrobnělin akorát padají do neskutečné deprese. Lze tedy tento den přežít tak, abychom z něj nezešíleli?

Obrázek i fotografie vlastní, kdo to zkopíruje bez zdroje, tomu utrhnu hlavu.

(Zbytečná) Československá nenávist

19. ledna 2015 v 18:18 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Kdysi dávno jeden národ, dnes dva, které si neustále nemohou navzájem přijít na jméno a často jim stačí malé popíchnutí k tomu, aby mezi sebou rozpoutali třetí světovou. Ano, řeč je o nás - o Češích a Slovácích - o lidech, kteří mají neustále pocit, že jim druhý národ něco závidí a nebo nevím, proč mají takovou chorobnou touhu se neustále handrkovat v tom, kdo je ten "lepší". Až si kolikrát přijdu jako jediná, komu tohle celé přijde dětinské a naprosto zbytečné.

Aneb jak nasrat co nejvíce Čechů v jeden okamžik - vložte na sociální sítě fotku, kde je záběr na ruského hokejového hráče s komentářem, že fandíte Slovensku.

Vše o tvé první brigádě

17. ledna 2015 v 12:00 | Cherrybumbum |  Krásná.cz l moje tvorba
Odbilo tvých sladkých 15 let a kromě tvé první občanky se před tebou nabízí nová zkušenost: Brigáda. Do teď si mohla za peníze pomáhat maximálně sousedům hlídat děti nebo venčit pejsky, ale teď už můžeš oficiálně nastoupit do pracovního procesu. Na co si dát pozor, co všechno čekat a co dělat proto, aby se tvá první práce nezměnila v noční můru - o tom všem se dočteš v tomto článku.


Už je to zkouškové pryč?

16. ledna 2015 v 11:51 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahojky,

moc se omlouvám, že jsem se teď nějakou dobu neozvala s žádným novým článkem, ale spíš jsem komentovala ty vaše. Mám téměř za sebou ten nejbrutálnější týden z celého mého prvního zkouškového období (dnes mě čeká ještě jeden zápočet). Pokud by všechno dopadlo dobře, tak a já udělala i ten dnešní a včerejší zápočet, tak už by mi zbývala jenom zkouška z matematiky. Moment, asi bych měla napsat "JENOM", protože tu jestli udělám, tak o mě týden nikdo neuslyší! :D

"Když uděláte test" - zdroj FB Virgin Radio Lebanon

3 důkazy o internetové lenosti českého národa

9. ledna 2015 v 17:00 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Lenost. Jeden ze sedmi smrtelných hříchů. Co se ale stane, když tento nešvar pronikne i do internetového světa?

Obrázek absolutně nesouvisející s tématem, ale vždycky mě pobaví výraz té stařenky. :) ZDROJ

Boty, boty, boty - všude samý boty!

7. ledna 2015 v 16:04 | Cherrybumbum |  Z mého života
Máme po Vánocích, všude samé výprodeje a tak jsem se rozhodla, že ke svým zimním botám přidám ještě jedny, abych to mohla alespoň trošku střídat. Vzhledem k tomu, že ještě pořád vypadám, jako bych měla mor a choleru a ještě hůř mi je, tak tu mám otevřeno několik e-shopů, ze kterých bych si přece měla alespoň jedny vybrat. Omyl! A hned mám pro vás několik důvodů proč.


Může zlost opravdu časem zmizet?

3. ledna 2015 v 13:24 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Troufám si tvrdit, že v dnešní době existuje opravdu velmi málo lidí, kteří nemají vůbec s nikým žádný problém. Naprosto bezkonfliktní osoby, které si buď dokáží s každým vše vyříkat nebo svůj vztek na jinou osobu dokáží nějakým způsobem ventilovat, takže pak ve finále mají daný problém naprosto někde (všichni víme kde). Pak jsme tu my, kterým stačí občas malé popíchnutí, třeba plácnutí nějaké kraviny nebo třeba pozdní příchod, abychom doslova vybuchli. A pak jsou tu ještě velká popíchnutí, kvůli kterým jste schopni mít na daného člověka zlost klidně i několik let.

Je ale možné, aby naše zlost někdy časem opravdu zmizela?


Zdroj: ZDE

Můj seznam přání pro rok 2015

1. ledna 2015 v 17:40 | Cherrybumbum |  Z mého života
Šťastný nový rok Vám všem! :)
Jestli platí to rčení: "Jak na Nový rok, tak po celý rok," tak si svých příštích 365 dní nedokážu vůbec představit. Dneska jsem totiž v 8 ráno přišla z práce, spala do 14:35, pak si dala ke "Snídani" talíř špaget s kečupem a zase si zalezla do postele. Bohužel, jsem opět nemocná, už 4 den., ale včerejšek jsem musela nějak překonat, protože sežeňte za sebe do práce náhradu dva dny před SIlvestrem. Těžko!! Takže včera jsem se nadopovala práškama, ovocem, umírala jsem z toho cigaretovýho kouře, který mi na moje bolení v krku a kašel nedělal moc dobře a dneska asi padnu.


Takže si tu tak ležim, dávám si pauzu od vypracovávání otázek na zkoušku z Účetnictví a přemýšlím, co bych v tomto roce chtěla udělat jinak. Co bych chtěla změnit, vylepšít, zažít... známe to všichni. Dá se říct, že toto bud článek plný předsevzetí, která jsem si nikdy nedávala, ale myslím, že bych už mohla začít.